Jump to content
jakub02

Arctic Freezer 33 Esports One

6 Příspěvků k tomuto tématu

Objednal som ti tento chladič na ryzen 1200 a pre prípadny upgrade.

Balenie: Krabica je dosť malá, je tam všetko napchané ale rozdelene do vlastných komôr. Veci na upevnenie chladiča a pasta mx4 0,8g prišli v jednej komore a v druhej samotný heatsink s namontovaným ventilátorom Bionix 120mm. 

Konštrukcia: Samotný heatsink je mohutný, na spode je fólia proti pošpineniu a poškrabaniu. Heatsink je z vonku čiernej farby, "coldplate" alebo tá vec čo sa dotýka procesora nepokryva celu plochu ale iba stred. Airflow ventilátor ma na sebe antivibračné podložky (ktoré prekryvali otvor na šruby), upevňuje sa drôtom (4x v baleni aj pre druhý ventilátor).

Inštalácia: Na socket am4 musíte mať backplate ktorý dostanete ku doske. Nanášanie pasty prebiehlo celkom v pohode, samotná inštalácia heatsinku nie je veľmi zložitá, upevnenie ventilátora je jednoduché.

Hodnotenie: 9/10 Pasta mx4 v balení je super vec, ventilátor je veľmi kvalitne spracovaný,  pri najvyšších otáčkach vydáva znesiteľný zvuk ale asi to nebude samotný ventilátor ako vzduch narážajúci do môjho pomalého zadného ventilátoru. Regulácia otáčok je veľmi dobrá ale aj krivka od začiatku je veľmi dobrá. Výhodou je aj výzor, možnosť vybrať si zo 4 farieb. Poklesy teplôt cca o 20°C oproti wraith stealth (asi by ste mali väčšie rozdiely lebo montoval som prvý krát iný chladič ako stock a asi som nenaniesol dobre pastu a neprimontoval som ho najsilnejšie lebo sa bojim aby nepraskla doska). Odporúčam.

Arctic_Freezer_33_eSports_ONE_02_42F5BFA024354059809D4E77DDD3DB78.jpg

Editoval(a) jakub02
  • Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se