Jump to content

Recommended Posts

Zdravím vás, dostal jsem úkol složit slušné herní PC okolo 15000. Chtěl jsem to postavit na ryzenu 5tce protože má dle mého budoucnost. Jelikož je teď i dost špatná situace ohledně grafických karet sáhl jsem po 4GB 1050 Ti od asusu. Zbytek jsem vybíral tak nějak "do ceny". A jelikož se řídím heslem víc hlav, více ví,  byl bych rád za jakékoliv názory či připomínky, pokud jsem si třeba něčeho nevšimnul. Jelikož mě docela tlačí čas tak je pro mě nejjednoduší vzít celou sestavu z CZC.https://www.czc.cz/209974,176626,212324,158658,200384,143870,201514/kody .  Děkuji:)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Takže nejdřív napravit škody. :D Na Ryzen 5 1600 bohužel není rozpočet, volil bych Ryzen 3 1200.

Základní desku bych doporučil o 1000 Kč dražší, tedy něco jako Gigabyte AB350M Gaming 3.

Příplať 46 Kč za Adata Gammix D10 3GHz.

Zdroj vem EVGA BQ 500W.

Skříň SilentiumPC Regnum RG1

Pokud něco zbylo, investuj do grafické karty.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

seš si jistý že je lepší 1x 8GB ram než 2 x 4GB? co vím tak zapojení dual fungovalo vždy lépe. A ještě důvod tak drahého zdroje. Mám Corsair 600M a nikdy s ním problémy nebyly.

Editoval(a) Filip Procházka

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já zase vím, že s Ryzenem nejlíp fungovaly RAM se Samsung B-die čipy a ty, bohužel, za rozumnou cenu prodává do ČR jen Adata.

Corsair VS je špatná řada. Samozřejmě, pokud chceš, například takovou TX řadu ti rozmlouvat nebudu. :D Mimochodem 1500Kč je na zdroj už trochu málo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobře budu ti věřit :D S ramkama u ryzenu nemám zkušenosti , takže jestli myslíš že to bude mít větší potenciál než 2x4, nechám si poradit :) Jinak samozřejmě vím že ani 1500 není cena pro opravdu kvalitní zdroj, ale pořád se tady jedná o low cost PC s grafikou o 300W.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...