Jump to content
milanfon

Pochvalte Viktorovi střih

Recommended Posts

Prosím lidi pojďte Viktorovi ( @Flexix ) pochválit jeho střih u mého posledního videa. On je teď smutný z toho, že vždycky když on stříhá video,  tak to schytá špatné hodnocení nebo není populární :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 6 minutami, Romantus97 napsal(a):

@Wolfka Wolfinka! Notak vždyť ten Viktorův (@Flexixův) střih je lepší, vždyť jsi viděla jak jí @milanfon zhejtil :D Milane co pak děláte s těmito klávesnicemi apod. navíc co kupujete z Gearbestu? Na těch inzerátech tady by se dalo docela vydělat :D

Klávesnici dostal @David Morávek (Dave), protože ji strašně moc chtěl. Jinak já věci kupuju jen okrajově. Většinu nám někdo pošle. Třeba tohle nám nečekaně poslal GearBest :D A prodávat to budu jen když pro to nebudu mít využití (logicky), protože vím, že se vždycky najde moment, kdy to budu potřebovat :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Romantus97 napsal(a):

@milanfon když jsme u klávesnic, co si myslíš o SteelSeries Apex 350? Jako je to upgrade GX Imperatora, ale o 700 Kč dražší :D

Vypadá hezky, jen bych se docela bál o to, jestli se na ní bude dobře psát a hrát. Přece jenom nízký stisk není u takové klávesnice častý. Mimochodem teď mám doma tuhle a zatím docela spokojenost :D Ono to má dokonce i RGB wrist rest.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, Romantus97 napsal(a):

@milanfon 22 maker má máloco :D už jen kvůli tomu se přizpůsobím, pokud nebedu muset nic kupovat tak v dubnu se dočkáte recenze :D

To co mám já je programovatelné celé :D Ale je pravda, že kvůli těm 22 makroklávesám bych to bral taky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Děkuji za pochvaly, zrovna tahle klávesnice mi dala zabrat (#VerdanaForEveryone).

P.S. Za vaší krásnou vlídnost vám můžu leaknout, že právě připravujeme video na další klávesnici, která vypadá úžasně :x

P.S.S. Doufám, že mi za ten leak Milan nesebere prémie.

P.S.S.S. Stejně žádné nedostávám... :kappaRoss:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 19 minutami, Flexix napsal(a):

Děkuji za pochvaly, zrovna tahle klávesnice mi dala zabrat (#VerdanaForEveryone).

P.S. Za vaší krásnou vlídnost vám můžu leaknout, že právě připravujeme video na další klávesnici, která vypadá úžasně :x

P.S.S. Doufám, že mi za ten leak Milan nesebere prémie.

P.S.S.S. Stejně žádné nedostávám... :kappaRoss:

Však už jsem mu ji posílal, takže to není leak :D (a dokonce jsem ji dával na FB :lul:)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 26 minutami, milanfon napsal(a):

Však už jsem mu ji posílal, takže to není leak :D (a dokonce jsem ji dával na FB :lul:)

Ohhh, leak jak hovado then... mFacepalmm:lul:

• Kappa 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 18 minutami, Romantus97 napsal(a):

Teď beze srandy lepšího střihače než Viktora (@Flexixe) neznám :D

Haha, tak zase dobrý, třeba ta hudba je strašná, která začne řvát na 20 sekundě ( tu tam sice dával Milan, ale co už :lul::kappaRoss:

• Kappa 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď