Jump to content
Revolt

Chladič

Recommended Posts

Dobrý den,

Jaký chladič a jakou pastu by jste mi cena/výkon doporučili na procesor Core i7 7820X? Samozřejmě aby to nebyl obr jako Noctua NH-D15 a ve šlo se to do skříně NZXT H440.                       

Děkuji za odpověď

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Dej cenu, my navrhnem výkon. :D

Například se dá uvažovat o AiO vodních za 4k.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@iakub02 milanfon mi v komentářích na ytb řekl, že na Skylake-X minimálně 140 mm, ale taky dobrá volba, popřemýšlím nad tímhle. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Se SilentiumPC mám dobré zkušenosti a vypadá celkem kvalitně, ten asi vezmu, děkuji za pomoc! :) Jinak pokud umím správně strany, tak moje čase má na šířku 22 cm a chladič na výšku 15,9 cm, tzn. že by se měl vejít.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no meraj od procesora a zistis, ale osobne skusenosti s tymto chladicom nemam ale vyzera velmi dobre do 1500 kc ale neviem no skus este pohladat recenzie

a pastu asi mx4 ak chces nieco lacne a dobre ale mozno ti ostatny poradia nieco lepsie a ku chladicom od arcticu mas uz probalenu mx2/4 ale iba na jedno pouzitie

Editoval(a) jakub02

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 hodinami, Revolt napsal(a):

Se SilentiumPC mám dobré zkušenosti a vypadá celkem kvalitně, ten asi vezmu, děkuji za pomoc! :) Jinak pokud umím správně strany, tak moje čase má na šířku 22 cm a chladič na výšku 15,9 cm, tzn. že by se měl vejít.

Grandis je dobrý chladič a měl v se ti tam vejít, protože co jsem koukal, tak to podporuje chladiče až do 180mm. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...