Jump to content

Recommended Posts

Oplatí sa mi kúpiť 970 s cenou od 150e do 200e.

S tím že idem predávať svoju starú GIGABYTE GTX 960 2GB (oc) a približne 100 - 130e.

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

To áno. Ale ceny nových sú hrozne vysoké. A bral by som to ako dočasné riešenie. A priplatiť 30-40e sa mi zdá celkom v pohode. Ale je dobré vedieť aj iné názory. A nemáte nejakú inú alternatívu na zlepšenie výkonu? 

procesor mám i-5 4460 ktorý si nemyslím že je v tomto prípade brzda.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ja by som ju bral ale musi byt v dobrom stave a s dobrym chladicom, je to celkom dost velky narast oproti 2g 960 20-30 fps podla benchmarkov

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No, posun tam bude a to docela velký - 970 je ekvivalent k 1060/3GB a 960 okolo RX560/GTX1050(Ti)

Kartu určitě prodej co nejdřív, krom krize tu je i další faktor - po uvedení nových GPU ztratí hodnotu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A tá moja 960 je ešte do septembra v záruke.

Ak by my niekto vedel povedať bližšie za koľko by som ju tak mohol predať?

Editoval(a) marttiinn

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@marttiinn

Jasně, přijdou nové karty, které budou výkonnější, 20 series ALE to už neprodáš tak dobře tu 960, protože právě kvůli nim ztratí hodnotu, zamysli si, kdybys mohl, za kolik by jsi koupil GTX 760? za tolik ne, co? Stejná situace nastane i s 960 při uvedení nových karet. Za těch de facto 30€ je to dobrý nárůst ve výkonu, ber to

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jestli chceš tu svoji grafiku prodat, tak ti udělej ještě teď, dokavaď není venku nová generace. Teď záleží, kolik hodláš investovat do nové. Jestli jsi v podobné cenové kategorii, jako ta, co máš teď, tak tu prodej a počkej na nové. Jakmile vyjdou, grafiky lehce silnější, než ta tvoje 960 se cenově propadnou o nějaký ty éčka, takže ještě ušetříš.

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A ešte by som sa chcel opýtať či neviete či z aukra my prídu veci aj na slovensko. A či aukro nejak garantuje funkčnosť napr. grafík.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 51 minutami, marttiinn napsal(a):

No som tu zase. A našiel som túto grafickú kartu. To chladenie sa my ale nezdá. Preto sa chcem opýtať či s ňou nemá  niekto skúsenosti? Alebo aspoň nevie ako na tom táto gr. karta je.

ASUS nVidia TURBO-GTX970,OC,4GB DDR5 - https://www.alza.sk/asus-turbo-gtx970-oc-4gd5-d2749803.htm

No upřímně ani nevím, jestli se tohle dá považovat za chladič. Jako neříkám, že to v některých případech není lepší nebo to nestačí, ale v tomhle konkrétním provedení je to mizérie.

Před 38 minutami, marttiinn napsal(a):

A ešte by som sa chcel opýtať či neviete či z aukra my prídu veci aj na slovensko. A či aukro nejak garantuje funkčnosť napr. grafík.

Aukro nic negarantuje, to je jenom poskytovatel. Prodejci ti možná po domluvě na slovesnko věci pošlou, ale funkčnost a případné vrácení peněz ti nikdo nazaručí. Mají tam sice nějakou garanci, ale nikdy jsem s tím zkušenost neměl.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No a ešte by som sa potreboval opýtať na Eurocase ML 5435, 450W https://pc-skrinky.heureka.sk/eurocase-ml-5435/ či my to tú kartu zoberie. 

Teraz tam mám - Intel Core i5-4460

GIGABYTE H81M-S2PV

A 8 Gb ddr 3 ram

ram konkrétne Kingston 8GB DDR3 1866MHz CL10 HyperX 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 59 minutami, marttiinn napsal(a):

No a ešte by som sa potreboval opýtať na Eurocase ML 5435, 450W https://pc-skrinky.heureka.sk/eurocase-ml-5435/ či my to tú kartu zoberie. 

Teraz tam mám - Intel Core i5-4460

GIGABYTE H81M-S2PV

A 8 Gb ddr 3 ram

Měla by...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mam jednu novo vyreklamovanu 970ku , ak este zhanas :D povodna sla na reklamacku koli piskaniu , vratili druhu , piskanie tam je , ale o polovicu mensie a vyzera ako cisto nova , zaruka do januara 2019 . 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...