Jump to content
Romantus97

Gigabyte Geforce GTX 1060 3 GB Mini ITX

Recommended Posts

Čus,

S upgradem mi tu někteří pomáhali ( @milanfon, @Barendol a @jirkasta). Musím říct že tato grafika mi doslova vyrazila dech, i přes to že má jen jeden větrák, vytáhl jsem jí takty (kličkou přes ovladače, neztrácím záruku) na téměř 2000 Mhz (větrák běží asi na 35%, s teplotou 70 stupňů), jediné co slyším je uklidňující  hučení Fery 3 (recenze @jirkasta) doprovázené občasným rachtěním WD Blue :D Do budoucna může být "jen" 3 GB málo, ale nynísi téměř všechny hry zahraju na vysoké detaily na 60 FPS (vyjímkou je Zaklínač a série Total War, kvůli mému slabému CPU). Ani na vysokých taktech není spotřeba tak velká, aby jí neuživila má PCI Express 2 (jop deska z třetihor, viz profil) a 6-pinový konektor. Bohužel má sestavu mi neumožňuje z ní vytáhnout maximum (mám kvůli PCI Expess 2 takty paměti poloviční, přemýšlel jsem o jejím přetaktování... Dále mě silně limituje AMD FX 6300, kde si s frevencí hraju mezi 3,5-4,2 GHz).

Karta dnes ještě obstojí na výbornou, ale na víc jak 4 roky to už nevidím... Už i dnes se najdou žrouti karet jako Tomb Rider, kteří vygumujou i 11 GB paměti jak nic. Katrtě bych dal hodnocení 9/10

• Like 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

To je ještě míň užitečná recenze než Milanova RX580 koncem léta. Jednak ji neseženeš, jinak to za chvíli bude old-gen :D ale nic ve zlým

Editoval(a) Mr.Skuda

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 hodinami, Mr.Skuda napsal(a):

To je ještě míň užitečná recenze než Milanova RX580 koncem léta. Jednak ji neseženeš, jinak to za chvíli bude old-gen :D ale nic ve zlým

Nebyla až tak zbytečná. Prachy vydělala, takže účel videa byl splněn :P

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kapacitory této grafiky pochválit nemůžu... Jeden bouchl a poškrábal tak PCB, takže mi neuznali reklamaci... Nice

• Like 3

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď