Jump to content

Recommended Posts

Ako si mohlo veľa ľudí všimnúť som dosť zarytá fanúšička značky Asus,ktorý aktuálne prichádza na trh so zaujímavými smartfónmy presnejšie Asus Zenfone 5 Lite,Asus Zenfone 5 a Asus Zenfone 5Z.Tieto všetky smartfóny predstavil na MWC 2018 v Barcelone. Aktuálne to tu bude zameráne na najvyšší smartfón Asus Zenfone 5Z.

Zenfone 5Z disponuje 6,2 palcovým FullHD+ (2246x1080) s pomerom strán 19:9 a kontrastným pomerom 1 500:1 a veľkou podobnosťou na Iphone X. Čispet v 5Z je najvýkonnejší od firmy Qualcomm čiže aktuálne : osemjadro SnapDragon 845.  Pravdepodobne 5Z sa bude vyrábať vo viacerých prevedení s 4,6 a 8GB RAM. Mobil disponuje aj dualným fotoaparátom 12+8MPx (zadný) a 8MPx (predný).Batéria má 3300mAh s podporou Asus BoostMaster.Operačný sýstem je Android 8.0 (Oreo).Smartfón má aj klasicky podporu WiFi,Bluetooth,FM rádio,3,5mm jack,GPS a snímač otlačkov prstov.Cenu som ešte nevidela ale odhadujem tak okolo 700-800€.Akú cenu odhadujete vy? Čo si myslíte o 5Z?AJxRqWFESMqCt5kCKQ7LWw_Asus-Zenfone-5-m-displej-natiahnut-na-takmer-cel-predn-stranu-V-nimkou-je-v-rez-v-hornej-asti-ktor-m-plne-otvorene-kop-ruje-iPhone-X.jpg.385cf10b52fa84280ac02d11c6d93bd5.jpg

YMUwvmRKQqWdtjG-DFklrw_Na-zadnej-strane-je-dvojit-fotoapar-t-Jeden-je-klasick-druh-extra-irokouhl.jpg

XU5QePPrSjz5FAH2ml6wog_Vynikaj-cou-spr-vou-je-e-Asus-kone-ne-upratal-a-z-sadn-m-sp-sobom-zjednodu-il-svoje-pou-vate-sk-prostredie-Zna-n-as-z-aplik-ci-ktor-inak-be-ne-do-telef-nov-d-val-odstr-nil.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Co mi to ten telefon připomíná za jiný model od jiné značky ccc HMMMM.... Ne, žádná podobnost nikde Kappa 

Editoval(a) Mr.Skuda
  • Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Mr.Skuda napsal(a):

Co mi to ten telefon připomíná za jiný model od jiné značky ccc HMMMM.... Ne, žádná podobnost nikde Kappa 

Stejná S*ačka, menší cena :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Visuálně Iphone, prostředím Samsung :D Vypadá hezky, ale parametrově je slabší oproti konkurenci.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Me upřímně moc neláká ta horní část displeje ať tady nebo u iphone 10.. Jinak jako tak hrozné no není ale prostě vážně připomíná samsung a myslím že konkurence je na tom lépe. 

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Aktuálne som našla jeho cenu,ktorá je "len"  480€ čo mi nepríde málo ale nieje to ani 1500€ ako u Iphonu takže kúpte si Asus k tomu nepriehľadný kryt a máe Iphone X

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Parametrově se opravdu rovnat nemohou. Ale dávám plusové body Asusu za pokus :D každopádně i tak bych za tu cenu šel radši do třeba OnePlus 5T

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...