Jump to content
John456

"HYBRID" vodní chlazení GTX 10x0

6 Příspěvků k tomuto tématu

Zdravim,

chci se zeptat na názor chlazení grafické karty pomocí adaptéru NZXT Kraken G12.

Myslíte si, že by se vyplatilo do toho investovat? Například koupit 1070 ti / 1060 FE a namontovat tam toto chlazení. Výsledky podle mě stojí za test.

Zajímá mě, jestli někdo nemá informace o případném poškození karty při delším používání. Další věc je, že za měsíc mohou být odhaleny další grafické karty, na které bych zatím ještě počkal = cena/výkon.

PS: Vím, že si musí dokoupit vodní chlazení :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ahoj, jako nevím je to zbytečné podle mě.. Na 1070 to není potřeba.. A jsou to zbytečné peníze.. A buď to uděláš sam a nebo budeš muset někomu za to platit.. Takže bych si dala spíš vodní chlazení na procak 😁

• Kappa 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@John456 Karta by se při správné montáže neměla poškodit, ALE dle mého to je hloupost, protože

a) Potřebuješ referenční PCB a FE už pořádně neseženeš

b) ceny grafik jsou teď přepálené, takže když seženeš, tak o 2-4 tisíce dráž.

c) Zachvíli tu budou GTX2xxx(květen 2018) a to je blbost teď kupovat vodníka na 1060, která se bude těžko shánět,

d)než počkat na 2060, která bude stát referenčka zas nějakejch 7,5k a bude výkonnější

e) nevím, jak to je u referenček, ale výrobci jako EVGA, PALiT, Powercolor plombují grafiky a když je rozděláš, přijdeš o záruku

f)  u karet jako 1060, 1070 apod. to je zbytečné

A takovej nepodstatnej dodatek - chtělo by to pod vodníka novou pastu, třeba tuto

Editoval(a) Mr.Skuda

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, David Morávek (Dave) napsal(a):

Ahoj, jako nevím je to zbytečné podle mě.. Na 1070 to není potřeba.. A jsou to zbytečné peníze.. A buď to uděláš sam a nebo budeš muset někomu za to platit.. Takže bych si dala spíš vodní chlazení na procak 😁

Co bys dala, paní Morávková? :D

Editoval(a) Mr.Skuda
  • Kappa 1
  • Nesouhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se