Jump to content

Recommended Posts

To co jsem psal i na YT napíšu i sem pro ostatní

Pravděpodobně jsi špatně hledal

1:45 a 2:14 mluvíš o tom, že myši do 1k u nás velké, programovatelné a s červeným/modrým nadsvětlením jsou tabu. A co A4Tech Bloody, třeba model V7? I s kovovými pojezdy. Tím ale netvrdím, že to byla špatná koupě.

Zbytek tam byla poznámka pro tebe, to tady nemá smysl řešit

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 5 minutami, Mr.Skuda napsal(a):

To co jsem psal i na YT napíšu i sem pro ostatní

Pravděpodobně jsi špatně hledal

1:45 a 2:14 mluvíš o tom, že myši do 1k u nás velké, programovatelné a s červeným/modrým nadsvětlením jsou tabu. A co A4Tech Bloody, třeba model V7? I s kovovými pojezdy. Tím ale netvrdím, že to byla špatná koupě.

Zbytek tam byla poznámka pro tebe, to tady nemá smysl řešit

Jenže u té Bloody je programovatelnost v DLC

Před 9 hodinami, Jakub Smolík napsal(a):

Zdravím, chtěl bych s vámi sdílet moji recenzi na čínskou optickou myš. Pište jakékoliv dotazy, odpovídám dle vlastní zkušenosti. :)

Jako recenze celkem fajn, jen bych si občas zjistil, o čem mluvíš, protože si stěžuješ na věci, které nemůže výrobce až tolik ovlivnit. Třeba jak jsi u té klávesnice říkal, že má anti-ghosting (což také není správný název) nemůžeš mít na celou klávesnici, pokud je připojená přes USB (přes PS/2 by to možné bylo). Ono je to tedy možné i přes USB, ale tam je problém v tom, že ten anti-ghosting je dělaný tak, že ta klávesnice je vlastně v systému registrovaná jako více klávesnic a pokud by tedy klávesnice měla plný antighost přes USB, tak bych si ji nikdy nekoupil, protože Windows má limitaci na 8 klávesnic (dá se to obejít na 11), takže by to potom mohl být průser. Jinak doporučoval bych si dělat scénář. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Děkuji za komentáře. Pro další videa scénařem budou a videa budou namluvená zvlášť. Mimochodem, ten anti-ghoting jsem řekl přibližně. Zkrátka se mi na kládesnici nepodařilo dojík k jakémokuliv omezení.

A tak jsem rád, že jsi @Mr.Skuda komentoval video. Na komentář jsem ti odpověděl a myslím, že není nutné odpovídat znovu. Jedinou její výhodu vidím kovové pojezdy, ergonomii nemohu soudit. Ovšem kovové pojezdy za cenu další nové myše? Mno.. Asi se nemusím více vyjadřovat.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pro ty co nechtějí jít mimo čechy a blízké okolí tu je ConnectIT Cl186, dobře padnoucí bezrátovka (neřešíme blbý kabel :D ) a malou spotřebou, 2x750mAh mi vydržely 4 měsíce (dobíjitelné), misška má dvě makra (nemá, ale ovladače), podsvícení pohužel kvůli bezdrátu taky padá, ale za mě velice spolehlivý kousek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...