Jump to content

Recommended Posts

Nejsem žádný expert tak jsem se chtěl zeptat jestli všechno bude sedět a nebo jestli bych měl něco vyměnit. Budu rád za všechny rady/názory. Vytvořil jsem seznam na CZC.cz a u všech produktu jsem napsal co bych od vás potřeboval poradit. A kdyby někdo postavil lepší herní PC do 35k tak bych byl rád kdyby se se mnou podělil. Koukám hlavně na výkon a na druhém místě mam vzhled tak bych byl rád kdyby se to dalo nějak zkombinovat. Také bych byl rád kdyby mi sem psali lidi co tomu opravu rozumí a mají zkušenosti a ne lidi co jen někde něco viděli na internetu. 

https://www.czc.cz/8nd7f11ll2gu58t4gm186autk2/seznam

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Skříň vypadá dobře, horší jak Zalman nebude. Stejný SSD mám taky a spokojenost, ale mám Intel, každopádně je blbost, aby byly navzájem nekompatibilní, je to disk... Windows po mě chtěl klíč už v základu při prvním spuštění a nejsem si jistý, jestli to jde přeskočit... Pokud nebudeš taktovat, deska dobrá. Prachový filtr nevím, s ním zkušenosti nemám a nedával jsem si ho do svého. Zdroj je dobrý a 650W stačí naprosto, stačilo by i míň. U těch ramek nevím, tam je to u Ryzenů složitější, nechť vysvětlí @milanfon. Ačkoli je boxovaný Ryzen chladič dobrý, doporučuju koupit spíš Feru. HDD dobrý. U grafiky záleží, co preferuješ, rx 580 a gtx 1060 jsou výkonnostně podobné, za mě ale spíš 1060.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Prachovy filtr už by v S340 měl být, takže je to zbytečnost. Win si můžeš hodit do trial verze a aktivovat ho do 60 dní. RAM používají Samsung B-die čipy a navíc mají dobrou frekvenci, takže super volba a hlavně je nevyměňuj! U grafiky za mě taky 1060. Zbytek už řekl @jirkasta :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, milanfon napsal(a):

Prachovy filtr už by v S340 měl být, takže je to zbytečnost. Win si můžeš hodit do trial verze a aktivovat ho do 60 dní. RAM používají Samsung B-die čipy a navíc mají dobrou frekvenci, takže super volba a hlavně je nevyměňuj! U grafiky za mě taky 1060. Zbytek už řekl @jirkasta :D 

Co když je do 60 dnů neaktivuju? :D Napíše mi to Game Over a vypne se PC? :D 

Editoval(a) jirkasta

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, jirkasta napsal(a):

Co když je do 60 dnů neaktivuju? :D Napíše mi to Game Over a vypne se PC? :D 

Ne, hodí se ti černé pozadí a dole budeš mít napsáno "Pořidtě si legální systém Windows" nebo nšco takového :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, milanfon napsal(a):

Ne, hodí se ti černé pozadí a dole budeš mít napsáno "Pořidtě si legální systém Windows" nebo nšco takového :D 

Takže ho můžu mít v podstatě natrvalo deaktivovaný :D Ale pofachá :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, jirkasta napsal(a):

Skříň vypadá dobře, horší jak Zalman nebude. Stejný SSD mám taky a spokojenost, ale mám Intel, každopádně je blbost, aby byly navzájem nekompatibilní, je to disk... Windows po mě chtěl klíč už v základu při prvním spuštění a nejsem si jistý, jestli to jde přeskočit... Pokud nebudeš taktovat, deska dobrá. Prachový filtr nevím, s ním zkušenosti nemám a nedával jsem si ho do svého. Zdroj je dobrý a 650W stačí naprosto, stačilo by i míň. U těch ramek nevím, tam je to u Ryzenů složitější, nechť vysvětlí @milanfon. Ačkoli je boxovaný Ryzen chladič dobrý, doporučuju koupit spíš Feru. HDD dobrý. U grafiky záleží, co preferuješ, rx 580 a gtx 1060 jsou výkonnostně podobné, za mě ale spíš 1060.

k díky moc 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 38 minutami, milanfon napsal(a):

taky moc díky 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 13 minutami, Ty chuju bobrze napsal(a):

k díky moc 

Není zač, pak klidně napiš definitivní verzi nebo dojmy.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 26. 7. 2017 at 18:34, milanfon napsal(a):

zdravim , jen uvodem : milanfon diky ti moc za to co delas , na youtubu tak tady . 

otazka: pls ta trial verze u win 10 se zadava u instalace nebo se akorat nevlozi aktivacni klic a pokracuje se ci pres neake tlacitko preskocit lincens key ? kdyz si stahnu treba win 10 home 64 bit dam trial a pak koupim pres ebay od neakeho duveryhodnejsiho prodejce cca za 500kc licens key na na win 10 home 64bit , tak by melo byt vse ok ze ? . nemam s tim zkusenost proto takove otazky dik 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 hodinami, Petr Long napsal(a):

zdravim , jen uvodem : milanfon diky ti moc za to co delas , na youtubu tak tady . 

otazka: pls ta trial verze u win 10 se zadava u instalace nebo se akorat nevlozi aktivacni klic a pokracuje se ci pres neake tlacitko preskocit lincens key ? kdyz si stahnu treba win 10 home 64 bit dam trial a pak koupim pres ebay od neakeho duveryhodnejsiho prodejce cca za 500kc licens key na na win 10 home 64bit , tak by melo byt vse ok ze ? . nemam s tim zkusenost proto takove otazky dik 

Vím, že bych to neměl zmiňovat, ale windows 10 si můžeš aktivovat zdarma :D Přes KMSPico , mám to ozkoušené, windows 10 stáhnutý na flash disku

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 10 hodinami, Petr Long napsal(a):

Jojo, jen při instalaci klikneš na pokračovat bez klíče. Ona už to snad ani není trial verze, jen nemáš přístup do nastavení :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, milanfon napsal(a):

Jojo, jen při instalaci klikneš na pokračovat bez klíče. Ona už to snad ani není trial verze, jen nemáš přístup do nastavení :D

Že to jde aktivovat, tak jak jsem psal? :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 43 minutami, Petr Long napsal(a):

tak i kdyz si dam tu zkusebni na 60 dni tak nez bych si koupil key ci to neak obesel tak nemuzu do nastaveni ? tak to je dost na prd teda ne ? 

Myslel jsem to tak, že už nejsi limitován časově, ale funkcemi. Když žádáš klíč, tak se ti všechno odemkne. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 47 minutami, milanfon napsal(a):

Myslel jsem to tak, že už nejsi limitován časově, ale funkcemi. Když žádáš klíč, tak se ti všechno odemkne. 

jj chapu rikal ze to nebude jen tak a nastaveni je celkem dulezity teda ????

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 14 minutami, Petr Long napsal(a):

jj chapu rikal ze to nebude jen tak a nastaveni je celkem dulezity teda ????

Tak jako chybějící uložit u Photoshopu snad ne :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 30. 7. 2017 at 14:13, milanfon napsal(a):

Přesně tak, např. mineři používají Demo Win, bohatě jim stačí, funkce žádné nepotřebují... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...