Jump to content

Recommended Posts

On ‎06‎.‎01‎.‎2018 at 11:24, milanfon napsal(a):

Říkám si, jestli bych sem neměl přidal ještě jednu kategorii, protože v "dobrých" jsou někdy také velké rozdíly v kvalitě.

Už nemusíš

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
On 6. 2. 2018 at 9:02, milanfon napsal(a):

Jako za ty prachy to nebude tak špatný, ale ta wattáž je strašně nízká.

Můžu potvrdit mám na podobném zdroji také Fortron akorát 350W přetaktovanou grafárnu.. Každej den jede a je dost zatěžovanej a zatím drží už 3. rokem a je i tichý.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, David Štefek napsal(a):

Tím bych si nebyl úpně jistý v Alze jsem pracoval a takhle to tam nefungovalo :/:D

Co ty víš třeba to změnili. Jinak, druhá možnost jsou těžaři kryptoměn

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 51 minutami, Mr.Skuda napsal(a):

Co ty víš třeba to změnili. Jinak, druhá možnost jsou těžaři kryptoměn

Jo to je dost možné. Cena bitcoinu neustále roste a tohle jsou za tu cenu výkonné zdroje....Neříkám kvalitní :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 57 minutami, David Štefek napsal(a):

Jo to je dost možné. Cena bitcoinu neustále roste a tohle jsou za tu cenu výkonné zdroje....Neříkám kvalitní :D

V tomto ohledu jsou dobré InWin zdroje. Ty bych řekl, že mají jeden z nejlepších poměrů poměr cena/kvalita. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 26. 12. 2017 at 18:15, milanfon napsal(a):

Neshoří to, ale ta kvalita není nijak extra. Asi tak jako říká @Barendol Já bych ho tedy úplně do té nejnižší kategorie nedával, protože už jsem ho v jedné sestavě viděl a nějak špatně si nevedl. Spíš problém je, že ta dlouhodobá životnost je u EVOLVEO rebrand zdrojů nízká. 

nám pc technik po oprave dal do 9 let starého pc zdroj od whitenergy 400w s certifikací 80 plus silver, pričem zdroj stoji asi 15€, ale funguje a je tichý

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@BranoMate Vydrží... Zřejmě štěstí na kus - ale vem si ochrany, přepětí, podpětí, stav spánku C6 a c7 apod. - to nemá, tedy Otázka je, jak dlouho vydrží.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Mr.Skuda napsal(a):

@BranoMate Vydrží... Zřejmě štěstí na kus - ale vem si ochrany, přepětí, podpětí, stav spánku C6 a c7 apod. - to nemá, tedy Otázka je, jak dlouho vydrží.

jinak pokud zhánite grafiky tak v okresu je taký obchod kde jsem si to dal opravit a tam grafiky predávajú za púvodní ceny  - kdyz nebyla kríza a vše nové

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 7 minutami, BranoMate napsal(a):

jinak pokud zhánite grafiky tak v okresu je taký obchod kde jsem si to dal opravit a tam grafiky predávajú za púvodní ceny  - kdyz nebyla kríza a vše nové

Kromě toho, že to je off tpic nejsou původní ceny pravda, je to Overkill

Editoval(a) Mr.Skuda

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jak je to se zdrojem Forton hyper M500/600/700 W, účinnost 80+ bronze, u CZC 5 let záruka a za přijatelnou cenu (dražší 600W+ modulární zdroj než 2200 nechci) https://www.czc.cz/fortron-hyper-m-600-600w/171726/produkt 

BTW: vlastním doma forton SAGA II (pro neznalé je to předchůdce HEXA+) a po 6ti letech jsem stále spokojen

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 8 minutami, ludan279 napsal(a):

Jak je to se zdrojem Forton hyper M500/600/700 W, účinnost 80+ bronze, u CZC 5 let záruka a za přijatelnou cenu (dražší 600W+ modulární zdroj než 2200 nechci) https://www.czc.cz/fortron-hyper-m-600-600w/171726/produkt 

BTW: vlastním doma forton SAGA II (pro neznalé je to předchůdce HEXA+) a po 6ti letech jsem stále spokojen

Hele je to od Fortronu, takže to musí vydržet, ale po stránce vlastností to žádná sláva není. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

vzal som si milanove vety k srdcu a zdielam nazor ze na zdroji sa neoplati setrit lebo doplatim 40€ a zachrani mi to PC za 1000€, takze preto chcem do svojej novej zostavy kde bude i5ka a GTX 1050TI dat tento zdroj kazdy mi pise ze to je overkill ale to ma nezaujma

otazka je ci je to kvalitny zdroj, chcem tam mat aj vyknovu rezervu do buducna + aby to bolo tiche ked budem na internetu

http://datacomp.sk/silentiumpc-supremo-fm2-gold-750w_d359338.html

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, dudizord napsal(a):

vzal som si milanove vety k srdcu a zdielam nazor ze na zdroji sa neoplati setrit lebo doplatim 40€ a zachrani mi to PC za 1000€, takze preto chcem do svojej novej zostavy kde bude i5ka a GTX 1050TI dat tento zdroj kazdy mi pise ze to je overkill ale to ma nezaujma

otazka je ci je to kvalitny zdroj, chcem tam mat aj vyknovu rezervu do buducna + aby to bolo tiche ked budem na internetu

http://datacomp.sk/silentiumpc-supremo-fm2-gold-750w_d359338.html

Hele jako neříkám, že mě kdy nějaký produkt od SPC zklamal, ale i tak bych radši za tuto cenu koupit nějaký zdroj s podobnými funkcemi a nižší wattáží. To bych bral třeba 550W Seasonic Focus nebo Corsair TX. Je hezké, že to chceš do budoucna, ale i v budoucnu ti tohle bude stačit.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...