Jump to content
milanfon

Dobré a špatné PC zdroje

143 Příspěvků k tomuto tématu

On 27. 10. 2018 at 12:14, Filip Ulrich napsal(a):

Evolveo.... To je jeden z kvalitních ohňostrojů

No tak záleží na kusu, to je takový střed. Ono to není nejhorší, jenom tomu chybí dost ochran, takže můžeš fakt jednoduše něco odpálit.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Zdravím, a kam by si zaradil Seasonic ECO-430 T3 80Plus Bronze. Čítal som že to vraj neni nič moc a je lepšie ísť do M12II alebo S12II. A včom konkretne je rozdiel (napr: sučiastky...)

Ďakujem za každý názor a odpoveď

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nechcete udelat nejake rozrazeni zdroju, take podle ceny? Npriklad nejlepsi zdroje kolem 2000 kc?

Vim, ze by to asi dalo dost prace, ale osobne neco takoveho by mi dosti ulehcilo vyber a nemusel bych se porad na neco ptat. Diky

• Souhlasím 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Vladimír Kadlec pozor za popírání názorů MML a adminů můžou být body :D

Nebylo by lepší udělat nějakou tabulku do které by lidi případně doplňovali?

Editoval(a) Romantus97
  • Haha 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Co by bylo lepší koupit za zdroj tenhle Fortron HYDRO 500W nebo Be quiet! System Power 9 - 600W. ted mám zdroj (350w) nevím jak starý ale tak 6let to bude i díl,  a koupil jsem si před 3 lety Herní grafickou kartu, která vyžaduje min. 400 w. myslíte že by byl lepší výkon Grafické Herní Karty? (P.S nikdy mě PC nespadl) nebo by sem míň zatežoval procesor?

Dal jsem vyscreenovanou plochu když jsem streamoval a hrál všechno možné, měl jsem i zapnutý prohlížeč.

Snímek obrazovky pořízený 2018-12-16 14-52-03.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Frantisek Macků napsal(a):

Co by bylo lepší koupit za zdroj tenhle Fortron HYDRO 500W nebo Be quiet! System Power 9 - 600W. ted mám zdroj (350w) nevím jak starý ale tak 6let to bude i díl,  a koupil jsem si před 3 lety Herní grafickou kartu, která vyžaduje min. 400 w. myslíte že by byl lepší výkon Grafické Herní Karty? (P.S nikdy mě PC nespadl) nebo by sem míň zatežoval procesor?

Dal jsem vyscreenovanou plochu když jsem streamoval a hrál všechno možné, měl jsem i zapnutý prohlížeč.

Snímek obrazovky pořízený 2018-12-16 14-52-03.png

Oba zdroje pravděpodobně kvalitou vyjdou zhruba nastejno, navíc si nemyslím, že bys potřeboval k 750 Ti a i3 560 nějaký brutální zdroj, ty minimální specifikace zdroje jsou pravděpodobně založené na spotřebě průměrného systému s grafickou kartou této třídy.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám dotaz stačí na zdroji tyto ochrany nebo je to málo:

Přepěťová ochrana (OVP), Podpěťová ochrana (UVP), Nadproudová ochrana (OCP), Ochrana proti přetížení (OPP), Ochrana proti zkratu (SCP), Ochrana proti přehřátí (OTP).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Marek “Droid365l” Pinc napsal(a):

Chci se zeptat jaký zdroj je lepší nebo jestli doporučíte nějaký jiný?

https://www.czc.cz/seasonic-m12ii-520w-evo-520w/165638/produkt

https://www.czc.cz/evga-500-bq-500w/208228/produkt

Oba jsou vcelku nastejno. Ale bral bych Seasonic, který je plně modulární a má 5 let záruku.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 34 minutami, Petr.siska napsal(a):

Oba jsou vcelku nastejno. Ale bral bych Seasonic, který je plně modulární a má 5 let záruku.

Tak semi-modular je vlastně to samé,.....deska se napájet musí. Já bych byl například pro Evgu.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 14. 1. 2019 at 16:51, Adam Kadlec napsal(a):

Mám dotaz stačí na zdroji tyto ochrany nebo je to málo:

Přepěťová ochrana (OVP), Podpěťová ochrana (UVP), Nadproudová ochrana (OCP), Ochrana proti přetížení (OPP), Ochrana proti zkratu (SCP), Ochrana proti přehřátí (OTP).

Stačí.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď