Jump to content

Recommended Posts

Hledám ram 2gb ddr2 nejlíp o frekvenci 667 mhz aneb víc a grafickou kartu ktera mi utahne 400w zdroj a mela aspon 2gb vram cena-do 75€ nebo mám koupit gt 1030?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 16 minutami, BranoMate napsal(a):

Hledám ram 2gb ddr2 nejlíp o frekvenci 667 mhz aneb víc a grafickou kartu ktera mi utahne 400w zdroj a mela aspon 2gb vram cena-do 75€ nebo mám koupit gt 1030?

Nekupuj GT 1030, ta se ti nevyplatí. Bral bych spíš starší 750 Ti nebo bych prostě koupil RX550 (speciálně od Sapphire, protože ty nové jsou výkonnější než od jiných výrobců). Jinak kolik bys za ty RAMky dal?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 18 minutami, milanfon napsal(a):

Nekupuj GT 1030, ta se ti nevyplatí. Bral bych spíš starší 750 Ti nebo bych prostě koupil RX550 (speciálně od Sapphire, protože ty nové jsou výkonnější než od jiných výrobců). Jinak kolik bys za ty RAMky dal?

ale na tu rx550 dávají odporučenej zdroj 450W a nevím chci jen aby byli funkčné- navrhni

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 56 minutami, milanfon napsal(a):

co tak 150kč?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď