Jump to content

Recommended Posts

Dobrý den,

na editování videií zatím používám VEGAS Pro 15 a uvažuji o upgradu na Adobe Premiere. Ale mám strach, že se to na mém notebooku bude sekat. (komponenty na profilu.)

Myslíte, že je dobré upgrade udělat na Premiere, něco jiného nebo zůstat na VEGASu? 

Předem děkuji za rady a tipy. :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Hele určitě to zkus. On Premiere a Vegas se chovají úplně odlišně. Vegas jede lépe na více jádrech a Premiere kvůli špatné optimalizaci zase na silnějším jednojádru. Z čeho ale hlavně Premiere těží je grafická akcelerace, která je upřímně u Vegasu strašná. Tam se podle mě chytne ta tvoje R5. já osobně používám Premiere daleko raději, protože to je jednoduše jiný level. Zkus sám a uvidíš, jak ti to bude vyhovovat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, Romantus97 napsal(a):

@milanfon jak dobře bych to pustil s FX 6300 a GTX 1060? :D mám v PC Vegas, za vyšším výkonem bych šel...

Hodně dobře. Premiere dokáže výborně využívat CUDA akceleraci u nVidie, takže tam by se CPU používal jen okrajově. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 13 hodinami, milanfon napsal(a):

Hele určitě to zkus. On Premiere a Vegas se chovají úplně odlišně. Vegas jede lépe na více jádrech a Premiere kvůli špatné optimalizaci zase na silnějším jednojádru. Z čeho ale hlavně Premiere těží je grafická akcelerace, která je upřímně u Vegasu strašná. Tam se podle mě chytne ta tvoje R5. já osobně používám Premiere daleko raději, protože to je jednoduše jiný level. Zkus sám a uvidíš, jak ti to bude vyhovovat.

A co R5 1600+ 1060-3GB

Zatím jsem měl jen MovieMaker Kappa 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, milanfon napsal(a):

No zkus hádat. 

Tady je ale otázka, zda lepší výsledky budou ve Vegasu nebo v Premiere, s 1600. Ale asi

tipuju Premiere

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď