Jump to content
jirkasta

Reklama v seriálech televizí

Recommended Posts

Vždycky jsem si myslel, že reklama v seriálech je legální a že si tím Nova akorát dobrovolně kurví seriály. Teď jsem se ale dozvěděl, že tomu tak úplně není... Scénku jsem tehdy vzhledem k původnímu umístění PC ve stejné místnosti, kde byla televize zaznamenal a vím, že to v případě Novy není poprvé... Co si o tom myslíte? https://m.novinky.cz/articleDetails?aId=444098

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Reklama v seriálech je legální, POKUD je seriál označen že může obsahovat ProductPlacement, nebo pokud se jedná o verejno-právní televizi (viz Česká Televize, nebo Český Rozhlas).

Pravdou je, že tv hovna si dobrovolně kurví i pověst :) (to, na co narážím najdeš v Kovyho videu "Generační Předsudky")

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, Dangel napsal(a):

Reklama v seriálech je legální, POKUD je seriál označen že může obsahovat ProductPlacement, nebo pokud se jedná o verejno-právní televizi (viz Česká Televize, nebo Český Rozhlas).

Pravdou je, že tv hovna si dobrovolně kurví i pověst :) (to, na co narážím najdeš v Kovyho videu "Generační Předsudky")

A proč si to teda neoznačili? Vždyť se na to budou ty padesátnice koukat stejně bez ohledu na to... :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...