Jump to content
Romantus97

Jak přesně fungují členi?

Recommended Posts

Zdravím,

každý určitě narazil na to že někdo je Profi člen, někdo Stálý člen a někdo jen člen., pak tu jsou ještě přispěvatelé a admini. Níže je výpis, kdo kdy a co...

• Člen - každý zaregistrovaný uživatel, může dělat příspěvky, do 5 minut je může dokonce upravit, pak už je lze jen skrýt
  • Stálý Člen - po udělání 500 příspěvků, může příspěvky upravovat zpětně o hodinu a mazat svoje příspěvky
  • Profi Člen - po udělání 500 příspěvků a obdržení 150 bodů, tady vám toho víc poví @Barendol a @jirkasta, podle informací od @Mr.Skuda může mazat příspěvky ostatních
  • Přispěvatel - má podobné pravomoce jako Profi Člen, k dostání za přispění na chod fóra
  • Administrátor - po povýšení od @milanfon
  • V nápravném zařízení (ústavu, pro pravidelné diváky anime :D že @Dangel) - když nas*rete Milana nebo @Dangel, limit 10 zpráv denně 

Titul může být udělen i bez dodržení podmínek.

Milane rovnou se zeptám, dají se nějak zjistit body, které aktuálně mám?

PS: Tu závorku neberte vážně Milan vás vážně nebude mučit Adwarem v podobě videí :D

Editoval(a) Romantus97

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 22 minutami, Romantus97 napsal(a):

Zdravím,

každý určitě narazil na to že někdo je Profi člen, někdo Stálý člen a někdo jen člen., pak tu jsou ještě přispěvatelé a admini. Níže je výpis, kdo kdy a co...

• Člen - každý zaregistrovaný uživatel, může dělat příspěvky, do 5 minut je může dokonce upravit, pak už je lze jen skrýt
  • Stálý Člen - po udělání 500 příspěvků, může příspěvky upravovat zpětně o hodinu a do 5 minut i mazat
  • Profi Člen - po udělání 500 příspěvků a obdržení 150 bodů, tady vám toho víc poví @Barendol a @jirkasta
  • Přispěvatel - má podobné pravomoce jako Profi Člen, k dostání za přispění na chod fóra
  • Administrátor - po povýšení od @milanfon

Nezapomeň V nápravném zařízení - určuje Milan/Dangel za porušení něčeho, jen 10 zpráv denně

a secret VIP člen -je tu, ale nikdo nikdy ho mít nebude nebude, protože by uměl víc než Milan

Profi může mazat příspěvky členům a stálým členům(viz koukni na tier zdrojů a hledej naši diskuzi s Barendolem :D )

A s mazáním u nás to mateš

člen.png

Editoval(a) Mr.Skuda

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 26 minutami, Romantus97 napsal(a):

Sice nejsem milan...  :D Mám pocit že pro vás se to zjistit nedá, Admin to ale může vidět

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

VIP člen je věc, která je pouze přidaná. Ovšem je... Spíše není nastavená.

Avšak jako nastínění: Mohlo by se jednat i o něco jako Měsíčního přispěvovatele prostě takovej Patreon etc.

Zatím teda plánovanej není, jen je to Placeholder ;) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Dangel napsal(a):

VIP člen je věc, která je pouze přidaná. Ovšem je... Spíše není nastavená.

Avšak jako nastínění: Mohlo by se jednat i o něco jako Měsíčního přispěvovatele prostě takovej Patreon etc.

Zatím teda plánovanej není, jen je to Placeholder ;) 

Patří tam i nápravka ne? do seznamu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Mr.Skuda Není to zrovna nejlepší zdroj informací, ale tomu člověku věřím, ikdyž neumí mluvit.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Heh... Krása :D Takhle se mi to i líbí :D 

Ale upřímně, to s tim anime... Já bych tu ty Emotikony tak moc chtěl! :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Barendol Hele... Pokud je vytvořím a jasně napíšu že ta emotikona nebyla tvořena jakožto postava kterou někdo o****** do p***** a jen oříznutá tak by se to teoreticky dalo dohodnout :D

**** nahrazují sprostá slova ;) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Romantus97 Obávám se že zrovna tohle neprojde kvůli Autorskejm právům :D Jak říkám, musel bych tu emotikonu udělat sám 1.0   (proto jsem je tak rád ukradl u Nightblue3 1.0 )

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 13 minutami, Dangel napsal(a):

@Barendol Hele... Pokud je vytvořím a jasně napíšu že ta emotikona nebyla tvořena jakožto postava kterou někdo o****** do p***** a jen oříznutá tak by se to teoreticky dalo dohodnout :D

**** nahrazují sprostá slova ;) 

Když to jsou chapadla, tak se to nepočítá :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.