Jump to content
Skuda

Asus Cerberus

Recommended Posts

Zdar, dnes nebo zítra budu objednávat desku B350F Strix od Asusu a mám na výběr

a) ExaSoft 3099 

b) Mironet 2830 

K ExaSoftu je dárek myška Asus CERBERUS, de facto za 269kč. Poštovné neřeším, vyplatí se mi to?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ta myš mi nepřijde nic extra, to bych si radši koupil tu desku od Mironetu a když budeš potřebovat myš, tak bych si radši koupil nějakou, která ti bude více vyhovovat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Mr.Skuda já mám bezdrát ConnectIT Cl-186, jsem s ní víc než spokojen, ta spotřeba je šíleně malá, nebo moje dobíjitelné baterky moc velký, ty mám GP 850, jsou to zvyškapacity :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Mr.Skuda nie je to zlá myš ale cena/výkon je zlá funkciami je to taká basic myš k notebooku za 20-30€(500-750kč),výkonom by som ju dala tak okolo 12€ (300).Ale tiež zober to z Minoretu a radšej našetri na niečo od Razeru, HyperXu, Logitechu, Zowie , SteelSeries sú to síce drahšie myšky ale zase sa to odráža na kvalite (taký môj zoznam TOP myšiek na FPS hry  )

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 42 minutami, Wolfka Wolfinka napsal(a):

@Mr.Skuda nie je to zlá myš ale cena/výkon je zlá funkciami je to taká basic myš k notebooku za 20-30€(500-750kč),výkonom by som ju dala tak okolo 12€ (300).Ale tiež zober to z Minoretu a radšej našetri na niečo od Razeru, HyperXu, Logitechu, Zowie , SteelSeries sú to síce drahšie myšky ale zase sa to odráža na kvalite (taký môj zoznam TOP myšiek na FPS hry  )

udělal bych ještě levnější sekci - A4tech jsou super a jsou levnější (:lul: můj seznam je o 1kč/0,039€ levnější) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 11 minutami, Romantus97 napsal(a):

@Wolfka Wolfinka je téměř nerozbitná, takže po hodu si jí kabelem přitáhnu :D stejně má hroznou odezvu...

a.jpg

mám za 90kč toto, to podsvícení senzorem, Romantus ví :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On ‎10‎.‎02‎.‎2018 at 10:10, milanfon napsal(a):

A4Tech mám rád. Nikdy nezklamou, ale štve mě, že ty makra už u nich nejsou programovat tak dobře jako dřív. 

Proč?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 6 hodinami, Mr.Skuda napsal(a):

Proč?

Protože abys mohl přeprogramovat některá tlačítka, tak si musíš zaplatit $10 za lepší driver a navíc už tam ani není řádný makro editor. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, Mr.Skuda napsal(a):

@milanfon Tak já teda radši vezmu C-TECH nebo ASUS Evolve Kappa 

Já teď dělal recenzi na tuhle shitku z GB a řeknu ti, že 125 Hz polling rate už jsem hodně dlouho neviděl. Kvůli tomu je skoro nepoužitelná, ale jinak docela ujde.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 8 minutami, milanfon napsal(a):

Já teď dělal recenzi na tuhle shitku z GB a řeknu ti, že 125 Hz polling rate už jsem hodně dlouho neviděl. Kvůli tomu je skoro nepoužitelná, ale jinak docela ujde.

z GB bych zkoušel vytáhnout Motospeed, jsou prej dobrý

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Od A4Tech jsem si před cca 7 lety koupil myšku X7.....docela vysokou(tlačítka/myšítka) se nesvažovali dolů k podložce, ale jsou cca centimetr vysoko, design podobný Razer Mamba. Tenkrát už se doprodávaly a neskutečně mi sedla, tak jsem si pro jistotu koupil druhou,protože jsem nevěřil, že za tu cenu vydrží.
No.....pořád používám tu první, jen jsem vyměnil kluzné plochy.....ty byly součástí balení(a teda už i z té druhé), ale stále slouží....
Takže za mě pohoda....makra neřeším, těch 5 "tlačítek" mi u myši stačí

• Like 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 11 hodinami, Mr.Skuda napsal(a):

z GB bych zkoušel vytáhnout Motospeed, jsou prej dobrý

No oni mi teď poslali tohle: 15185115133312045023770.jpg

Připadá mi to jako taková ta Microsoft myš zmutovaná s Asus Pugio, ale jinak se to drží docela dobře. Jen ten driver mi nefunguje a smazal mi všechny drivery na klávesnice, takže jsem pak půl hodiny dával Windows dohromady. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...