Jump to content

Recommended Posts

@David Morávek (Dave) Kingdom Come: Deliverance, ať žije medieval RPG

14. února 2018 vyjde, to abch do té doby sehnal PC

@Romantus97 Bude, až v létě - v RPG, kde máš volitelné možnosti v dialozích, které vedou k jiným dialogům, to je sakra časově nákladné

• Kappa 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 7 minutami, David Morávek (Dave) napsal(a):

@Romantus97 Na to sem koukal a vypadá to libově!! nouvidíme, ale i bez dabingu to přežiju :D

Mělo by to vyjít brzy pokud vím :)

Výsledek obrázku pro Kingdom Come: Deliverance!

No nevím, to demo mě nějak neoslovilo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Romantus97 napsal(a):

@milanfon demo je demo, ale plná verze je promakaná, ten bojový systém je dokonalej, zajímavý by to bylo ve VR :D

Zatím můžeš, pokud chceš podporovat domácí scénu trénovat na Beat Saberu, prej to rozjedou i na GTX760, jen mít Vive

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takže u mňa to je Battlefield II,Shadow of The Tomb Rider, Halo 6,CoD: Black Ops 4, Forza Motosports 4,Detroit: Become Human,Far Cry 5, oficiálna verzia Sea of Thieves a samozrejme spomínaná Kingdome Come

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mě kromě Far Cry 5, Kingdom Come: Deliverance a Sea of Thieves letos nic moc neoslovilo. Ale kdo ví, co si na nás vývojáři přichystají mZamyslenym

Editoval(a) Harry San

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 51 minutami, Mr.Skuda napsal(a):

@Harry San Cyberpunk nebere jo?

Cyberpunk jako takový může být dobrý, ale třeba mě moc ten žánr jako takový nebere. No uvidíme, co se z toho vyklube, když to dělá CD Projekt RED.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, milanfon napsal(a):

Cyberpunk jako takový může být dobrý, ale třeba mě moc ten žánr jako takový nebere. No uvidíme, co se z toho vyklube, když to dělá CD Projekt RED.

FPS mě, baví, Cyberpunk jako prostedí zas tolik ne, ale když to dělá CDPR, tak jsem do toho ochoten jít(nejsem fanboy, ale přiznejme si, CD Projekt umí)

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 9. 2. 2018 at 18:02, Mr.Skuda napsal(a):

@Harry San Cyberpunk nebere jo?

Tak záleží, v jakém prostředí, ale primárně ho nevyhledávám :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jelikož jsem fanoušek světa Metro tak se nejvíce těším na Metro Exodus. Cetl jsem několikrát všechny knížky a hry dohrál obě třikrát. Zatím. 

Jen mě mrzí že zprávy o novým batmanovi zatím nikde :/

Hry od Ubisoftu hrát i nadále nehodlám far cry 5 nic nezmění. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Jar Jo, Metro je parádní, sice jsem hrál jen kus jedničky, ale vše četl taky několikrát, momentálně počtvrté dočítám 2035 a doteď jsem nepochopil, proč se 2034 jmenuje : Last light

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 hodinami, Mr.Skuda napsal(a):

@Jar Jo, Metro je parádní, sice jsem hrál jen kus jedničky, ale vše četl taky několikrát, momentálně počtvrté dočítám 2035 a doteď jsem nepochopil, proč se 2034 jmenuje : Last light

Byl tam jiny příběh než  v knížce metro 2034, ale toho jako hráč vubec nelituji protoze last light byl o kus lepší nez metro 2033 a po pribehove stránce nezaostaval za knížkou. Každopádně i tak se na příběhu podílel Dmitry Glukhovsky. 

Ale z knížek nejlepší dle mého 2033 nadále 2035 a ,,nejhorší" ale velmi dobrý díl 2034. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Jar To jo, ta 2034 byla dobrá, ale taková nemastná neslaná. Těším se, až si to zahraju všechny - neměl jsem čas ani PC. 

Spoiler Alert

Spoiler

Konec 2033 považuji za jeden z nejlepších konců knih vůbec - ten plot-twist s tou věží a ďábly a lidstvem samotným to všechno a přitom vůbec nic nezměnil. Bacha na strojové lidi, velký červ je potrestá

Editoval(a) Mr.Skuda

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Mr.Skuda napsal(a):

@Jar To jo, ta 2034 byla dobrá, ale taková nemastná neslaná. Těším se, až si to zahraju všechny - neměl jsem čas ani PC. 

Spoiler Alert

Zabalit obsah

Konec 2033 považuji za jeden z nejlepších konců knih vůbec - ten plot-twist s tou věží a ďábly to všechno a vůbec nic nezměnil

Určitě zahraj, nejlépe Redux verze obou her. I kdyz ta 33 v tom starém původním kabátu měla neco do sebe. 

Konec 2033 můžu jen souhlasit. 

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.