Jump to content
Harry

Jaká značka telefonu je Vaše nejoblíbenější?

Recommended Posts

Před 10 hodinami, Romantus97 napsal(a):

@Harry San za 5,5K jsem na netu našel nový Samsung A5, má Xiaomi na skladě něco silnějšího za tu cenu?

Skoro všechno je lepší jak A řada od Samsungu. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 4 minutami, milanfon napsal(a):

Skoro všechno je lepší jak A řada od Samsungu. 

Nejsou tak špatný, ale za tu cenu se fakt nevyplatí 😅 jsou mnohem lepší telefony s poměrem cena/výkon

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Harry San napsal(a):

Nejsou tak špatný, ale za tu cenu se fakt nevyplatí 😅 jsou mnohem lepší telefony s poměrem cena/výkon

Spíš cena/funkce než cena/výkon. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Harry San @milanfon mám pocit, že cena/funkce/výkon vyhrává Homtom Zoji Z8 za 2900,-   Gorilla Glass 4, Kovovej, IP68, 4250mAh baterie, Mediatek MTK6750 8x1,5Ghz, čtečka otisků, Hybrid SIM(SIM + SIM nebo SIM + microSD) microSD až 128GB, 64GB ROM, 4GB RAM, 13 + 16 Mpx - zadní má HDR, světelnost f/2.0, maximální rozlišení fotek je 3456x4608 a standartní 5,0'' HD displej, LTE i ''naše'' B20 - 800Mhz

• Kappa 3

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Mr.Skuda napsal(a):

@Harry San @milanfon mám pocit, že cena/funkce/výkon vyhrává Homtom Zoji Z8 za 2900,-   Gorilla Glass 4, Kovovej, IP68, 4250mAh baterie, Mediatek MTK6750 8x1,5Ghz, čtečka otisků, Hybrid SIM(SIM + SIM nebo SIM + microSD) microSD až 128GB, 64GB ROM, 4GB RAM, 13 + 16 Mpx - zadní má HDR, světelnost f/2.0, maximální rozlišení fotek je 3456x4608 a standartní 5,0'' HD displej, LTE i ''naše'' B20 - 800Mhz

Vyměnil jsem už spoustu mobilů na to, abych věděl, že mobily nejsou vůbec o specifikacích a tohle bude pouze další zasekaný Android během týdne :lul:

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, Mr.Skuda napsal(a):

Jako ano, čistě poměr cena/funkce/výkon, nebo jak to chceš nazvat asi je výhodný, ale osobně bych zase nešel až do těchto končin. Osobně bych si telefon značky, kterou absolutně neznám a nemám s ní jedinou zkušenost, nekoupil. Neříkám, že bude nekvalitní, ale za tu cenu asi taky nebude nejlepší. Radši už bych přidal něco a investoval do značky, která je trochu známější s tím, že bych měl jistotu alespoň nějaké kvality.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Harry SanVím o  člověkovi, co ho má, a je to v pohodě foun. Jinak tady jsme se bavili poměru cena/výkon/funkce ne cena/kvalita :lul: 

Editoval(a) Mr.Skuda

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, Mr.Skuda napsal(a):

@Harry SanVím o  člověkovi, co ho má, a je to v pohodě foun. Jinak tady jsme se bavili poměru cena/výkon/funkce ne cena/kvalita :lul: 

Zrovna od Mediatek MTK6750 bych toho výkonu zrovna moc nečekal :lul: A tak za tu cenu to jde :D A poměry cena/výkon a cena/kvalita spolu úzce souvisí, ale tak jestli chceš být přesný :D

• Souhlasím 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď