Jump to content
Harry

Jaká značka telefonu je Vaše nejoblíbenější?

Recommended Posts

Yello! Jelikož mě to napadlo, že by se zde mohlo najít také pár nadšenců  nejen  do počítačů, ale také do  telefonů 😁. Proto začneme diskusi na téma: "Jaká značka je Vaše nejoblíbenější značka telefonu a proč? Záměrně se neptám na nejlepší, jelikož každý je individuální a každý má rád něco jiného a proto bych chtěl odezvu, co byste vychválili a doporučili ostatním na značce, která je Vaše nejoblíbenější? Co by se dalo naopak vytknout? A kdo ví? Třeba se tu najde někdo nerozhodný a pomůže mu to právě s výběrem 😊 

PS: Nechci rozpoutat válku iPhone (iOS) vs Android. Toto je čistě téma pro zájemce, kteří se zajímají o tato zařízení a chtějí sdělit jejich připomínky či naopak výhody jednotlivých značek a tím se tak podělit o jejich zkušenosti.

Editoval(a) Harry San

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

@Harry San Nokia 

Výhody                                                                  Nevýhody

- kvalita                                                                 - pomalý Internet                          

- blbuvzdornost                                                   - pouze firmware                             

- telefonuje                                                          - nemožnost vzít na seriózní obchodní jednání (když               

- posílá SMS                                                           si to vezmeš a někdo si tě všimne, všichni se ti vysmějou                       

- na rozdíl od nových vlajkových lodí                 a nečekej uzavření obchodu, budou si myslet, že pokuds nepřijel Mercedesem,                               

má 3,5mm jacka(já musel)                                 nemáš značkové oblečení a telefon min. za 10k, že prodáváš šmejdy, a tak dostatečně nevyděláváš                           

- nerozbiješ i kdybys chtěl                                  - málo funkcí( s tím se pojí výdrž na nabití, kdyby tomu tak nebylo, tak nevydrží tak dlouho)                      

-podpora microSD                                                - už se nevyrábějí(ty čínské sh*ty, co prodávaj jako Nokie - myslím tlačítkové, jako třeba 3310 2017 nepočítám jako                                                                                               Nokie - ty s droidem vypadají dobře)                             

- Přístup na internet                                             -hloupější(ta většina) se ti bude kvůli nim smát                              

- tlačítka - snadné ovládání

- skvělá výdrž na baterii(měl jsem 5110 a

ta vydržela až měsíc bez nabití

- jednoduchá oprava

Editoval(a) Mr.Skuda
  • Kappa 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Spíš než skvělá výdrž baterie je malá spotřeba, ikdyž pokud to nejsou "klasické 1,5 leté baterie" IPhone, tak to je jen plus.

Osobně mám rád Asus, protože je to značka kterou znám a má vysokou kapacitu baterie. Samozřejmě, že to nebude úplně nejlepší výrobce mobilů, ale je to jediný výrobce, kterého dlouhodobě sleduju (ze svého Samsungu :lul:), samozřejmě kvůli hardwaru (a BMPC). 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, Barendol napsal(a):

Spíš než skvělá výdrž baterie je malá spotřeba, ikdyž pokud to nejsou "klasické 1,5 leté baterie" IPhone, tak to je jen plus.

Tak žejo, jsou tu dvě formy, jak zapříčinit výdrž na Baterii, jedna je enormní baterie a druhá malá spotřeba

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@David Morávek (Dave) výkon tam je, ale neznám nikoho kdo Xiaomi má a jak dlouho vydržel, vyšší Sony jsou na poslech nebo fotečky kvalitka, Samsung mi v rukách zase vydrží dlouho a Nokii můžu vystřelit děla na tank a stejně žije :D no to samé nemůžu říct o tom tanku :lul:

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Co se týče Xiaomi, tak na něj poslední dobou nedám dopustit stejně, jako Dave. S Nokii nemám zkušenosti od té doby, co si je vzal na starost Microsoft a cpal do nich ten jejich Windows OS a je pravda, že Sony mají jedny z bezkonkurenčních fotek, avšak mě dost oslovila Varianta od Googlu Pixel 2XL a pokud by to bylo v cenové relaci kolem deseti tisíc, tak bych doporučil OnePlus 5T. Samsungy mají nádherné displeje, ale přijde mi, že doplácí na baterku právě kvůli tenhle displejům. IPhone je podle mě perfektní co se do operačního systému týče. Ale asi by mi vadilo taková ta "nevolnost", ale nemůžu to tvrdit na 100%, jelikož jsem iPhone nikdy pořádně neměl, takže dokavaď drží moje Xiaomi, tak bych asi neměnil 😁

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jojo, na Honory jsem úplně zapomněl. Jejich architektura mě dost zaujala a vyvíjení AI jim jde docela dobře, takže jim musíme uznat nějakou chválu 😁

Před 13 minutami, Romantus97 napsal(a):

@Harry San Honory, jdou taky co se týče RAMek, 6GB to je jak počítač :D když by Kiriny nahradily Snapdragonem, tak pak by to byly děla 😁

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já si myslím, že Sony jde do prdele. Fotky už rozhodně nejsou to, co u nich byly. Jediné, v čem nemají konkurenci jsou displeje, ale to je běžnému člověku k ničemu. Co se týče fotek, tak teď je na tom nejlépe OnePlus 5(T). Kdybych něco kupoval, tak by to byl rozhodně tenhle mobil :D Jinak ty poslední Nokie jsou super. Sice to není žádná sláva po stránce výkonu, ale fotky a zpracvoání to má prvotřídní. Navíc se fakt dobře drží a padnou do kapsy. Jinak tedy jasně. Sám používám Hovnor a neměnil bych. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jojo, je pravda, že Sony už umírá, ale je taky pravda, že když byla éra Sony, tak byly skoro bezkonkurenční. V dnešní době bohužel už jde do kytek no. A jak říká Milan, OnePlus 5T mě také oslovil jak zpracováním, tak výkonem či fotkama, ale kdybych se rozhodoval na poměru cena výkon, tak u mě jednoznačně vyhrává Xiaomi.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 48 minutami, Romantus97 napsal(a):

@Harry San Honory, jdou taky co se týče RAMek, 6GB to je jak počítač :D když by Kiriny nahradily Snapdragonem, tak pak by to byly děla 😁

Ale řekl bych, že SnapDragon 835 se výkonem velmi blíží novým Kirinům, ale Kiriny mají výhodu té AI a lepší management procesů in my opinion. Avšak mě stejně nejvíc zaujaly "Áčka", co cpe Apple do novodobých iPhonů 😁

Editoval(a) Harry San

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 minutami, Romantus97 napsal(a):

@Harry San upravíme Iphoní A a uděláme ź nich 8 jádrový, vysoko taktový zrůdy 😁

Ty ani 8 jader nepotřebují 😂.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Romantus97 napsal(a):

@Harry San já vím :D cílem je udělat malý počítač silnější než je úplně obvyklé  😁 když přemýšlím nad tím teplem... 😂

Magoři, se podívejte na RED Hydrogen. To vás přejde zrak.

790f796c1a36f33b9274537f77d71b5c.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 minutami, milanfon napsal(a):

Magoři, se podívejte na RED Hydrogen. To vás přejde zrak.

790f796c1a36f33b9274537f77d71b5c.jpg

To je spíš High Tech hologram, než telefon 😂😂

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 41 minutami, Romantus97 napsal(a):

@Flexix já vím že optimalizace dělá divy :D proč myslíš že vydávám kuchařky na optimalizaci PC :D 

Kuchařky? Nějaká Halina Pawlowská?:lul:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 45 minutami, Romantus97 napsal(a):

@milanfon co to je za ultinu? :D @Flexix ne nestačí :D 😁

Holografický displej, kamery, možnost přidat zezadu příslušenství nebo to použít jako displej k RED kamerám. Mega telefon :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...