Jump to content

Recommended Posts

Návody hotový akorát ten razer jsem neinstaloval (zdá se mi to jako bordel navíc) jinak mám všechno tak jak v těch návodech. Vytížení procesoru se vším zavřeným na ploše je stabilní 0 a obsazenost RAM je s windows 7 pro 64bit 1,90 GB z 12,00GB

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

No to nevím hra je tak trochu méně oficiální cestou a nějaké připojení k síti, i když je, vůbec nedetekuje. Možná by to mohlo být i diskem už je 6 let starý a má toho hodně za sebou? Či dopravdy tím že systém sem instaloval s AMD grafikou. Jinak nevím dost mě to štve mělo by to jet plynule teoreticky.

Editoval(a) Vojtěch Bajer (Vojthex)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No taktovat asi ne jelikož to deska ani CPU nepodporuje. Pasta tam je s boxovanym chladítkem od te doby co sem to skladal takže 6 let. Myslíš že výměna pasty pomůže? CPU ma max teplotu dle intelu 67 *C a aida64 ukazuje pri stalem taktu intelu turboboostu 3,3Ghz na všech jádrech což je maximální turbo teplotu 60 *C.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Romantus97 FERA určitě něco dá. 

i5-3450 má papírové TDP(známe Intel a pojem 'pro navrhovanou zátěž') 77W

FERA by měla dát až 180W, na tom bych se nebál taktovat ani FX8350

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Romantus97 Mno, díky že mi věříš, já tak jaksi taky netaktoval. Poradit budu moct za max. 4 měsíce, jenže tenhle topic bude do dvou týdnů mrtvý

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, Romantus97 napsal(a):

@Vojtěch Bajer (Vojthex) já podtaktovávám v Windowsů, přes software od AMD. @milanfon @Mr.Skuda Intel má taky nějaký ovladače ne? Divil bych se kdyby nemělo, když AMD má Overdrive

ehh FX-4100. jinak pravděpodobně toto

https://downloadcenter.intel.com/download/24075/Intel-Extreme-Tuning-Utility-Intel-XTU-?product=873

stačilo zadat intel cpu drivers -> jít na intel drivers stránku -> procesory -> scrollovat -> intel XTU

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 16 minutami, Vojtěch Bajer (Vojthex) napsal(a):

Asi nic no...

DSC_0213.JPG

Tam vidím položku "adjust cpu ratio". Jaké má nastavení? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tam jde dát maximálně 35x což permanentně zapne turbo takže i v nečinnosti je na všech 4 jádrech trvalých 3.3Ghz a s výkonem u her co vezmou všechna jádra je to stejný a u dvou či jedno je to ještě horší.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...