Jump to content

Recommended Posts

Dobrý den, nabízím Grafickou kartu GTX 1050/2GB za bezkonkurenční cenu. A o kvalitu a hluk se nebojte, jde o chladič TwinFrozr VI, Konkrétně o model MSI GeForce GTX 1050 Gaming X se skvělými TorX 2.0 ventilátory, 100% garance fukčnosti - bez záruky, ale osobně přezkouším

GTX 1050 nabízí skvělý výkon za svou cenu, ale co když díky mně ji srazíte skoro o polovic? A pro jistotu si připomeňme, co všechno tato karta nabízí

• 3 porty pro skvělou konektivitu: 1 HDMI, jeden DisplayPort a jeden DVI
  • 3 režimy: Silent, OC a Gaming, ve kterých běží nádherné takty 
  • 1354Mhz takt jádra a 7008Mhz pamětí při Silent režimu, 1442Mhz a 7008Mhz na aktivním Gaming režimu a při probíhajícím OC režimu karta poběží následovně: 1556Mhz a 7108Mhz
  • 2048MB rychlé paměti GDDR5
  • karta je velikostně trpaslík, ale schovává ve své 229mm délce výkon pro Všechny
  • disponuje 128-bit sběrnicí a pro doprou propustnost konektorem PCI express 3.0
  • Aplikace, díky níž může Vaše karta být ještě lepší
  • Inteligentní čidla: pokud teplota nepřesáhne 60 stupňů Celsia, ventilátory se netočí a ta si vychutnáte klid

Mám jen 2 kusy. Proto neváhejte, nabízím je jen za 1859,- kč a taková cena se jen tak nevidí, běžná cena, například na CZC.cz stojí 3800,-

Možná by byla při určitých podmínkách možna výměna, například za nějaké lepší AMD FX

TorX.png

Editoval(a) Mr.Skuda

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 3 hodinami, Mr.Skuda napsal(a):

Dobrý den, nabízím Grafickou kartu GTX 1050/2GB za bezkonkurenční cenu. A o kvalitu a hluk se nebojte, jde o chladič TwinFrozr VI, Konkrétně o model MSI GeForce GTX 1050 Gaming X se skvělými TorX 2.0 ventilátory, 100% garance fukčnosti - bez záruky, ale osobně přezkouším

GTX 1050 nabízí skvělý výkon za svou cenu, ale co když díky mně ji srazíte skoro o polovic? A pro jistotu si připomeňme, co všechno tato karta nabízí

• 3 porty pro skvělou konektivitu: 1 HDMI, jeden DisplayPort a jeden DVI
  • 3 režimy: Silent, OC a Gaming, ve kterých běží nádherné takty 
  • 1354Mhz takt jádra a 7008Mhz pamětí při Silent režimu, 1442Mhz a 7008Mhz na aktivním Gaming režimu a při probíhajícím OC režimu karta poběží následovně: 1556Mhz a 7108Mhz
  • 2048MB rychlé paměti GDDR5
  • karta je velikostně trpaslík, ale schovává ve své 229mm délce výkon pro Všechny
  • disponuje 128-bit sběrnicí a pro doprou propustnost konektorem PCI express 3.0
  • Aplikace, díky níž může Vaše karta být ještě lepší
  • Inteligentní čidla: pokud teplota nepřesáhne 60 stupňů Celsia, ventilátory se netočí a ta si vychutnáte klid

Mám jen 2 kusy. Proto neváhejte, nabízím je jen za 1859,- kč a taková cena se jen tak nevidí, běžná cena, například na CZC.cz stojí 3800,-

Možná by byla při určitých podmínkách možna výměna, například za nějaké lepší AMD FX

TorX.png

Dôvod predaja?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Mr.Skuda zrovna u tebe bych čekal že aspoň jedna půjde do tvého počítače, to FX 4100 jí částečně zkrotí a pokud by jsi dostal lepší FX, tak jí plně ovládne

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Romantus97 napsal(a):

@Mr.Skuda zrovna u tebe bych čekal že aspoň jedna půjde do tvého počítače, to FX 4100 jí částečně zkrotí a pokud by jsi dostal lepší FX, tak jí plně ovládne

já můžu mít 4, pokud se to podaří

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nepoužité, vybalené. Ale nebudou, protože můj zdroj, ten zm*d to prodal někomu jinému, protože mu nabídl o 30kč víc na 1 kartu, i když jsme byli domluvení a mě jsem to u něj schované, že to koupím a za těch 120kč si koupil chlast...

Sorry, @BranoMate a @milanfon

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Za grafiky se dnes platí zlatem, celý mi to přijde trochu podezřelý...

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď