Jump to content
Hornstercorps

Vyprodané grafické karty

15 Příspěvků k tomuto tématu

Zdravím, 

chtěl bych se zeptat jak to vidíte s dostupností grafických karet? Umírá postupně tato mánie či naopak ještě více sílí? 

Aktuálně by mě zajímalo, zda-li bude možné, když si chci příští měsíc kupovat pc sestavu sehnat skladem gtx 1070 za rozumnou cenu.... Děkuji případně za odpovědi. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 8 hodinami, Hornstercorps napsal(a):

Zdravím, 

chtěl bych se zeptat jak to vidíte s dostupností grafických karet? Umírá postupně tato mánie či naopak ještě více sílí? 

Aktuálně by mě zajímalo, zda-li bude možné, když si chci příští měsíc kupovat pc sestavu sehnat skladem gtx 1070 za rozumnou cenu.... Děkuji případně za odpovědi. 

Příští měsíc nevím. Je to dlouhodobý problém, ale vzhledem k poklesu cen kryptoměn by se mohly grafiky z desítkové řady objevit v bazarech. Už se tak děje, @milanfon ? Jinak zhoršovat problém už snad ani nejde, není na trhu dostupná grafika skoro ani jedna.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na bazarech už se pomalu začínají objevovat použité karty, takže je jen otázkou času, kdy je naskladní prodejci. Ethereum v posledních dnech opět stouplo, ale analytici mluví o tom, že by měl znovu přijít obří propad.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 15 minutami, milanfon napsal(a):

Na bazarech už se pomalu začínají objevovat použité karty, takže je jen otázkou času, kdy je naskladní prodejci. Ethereum v posledních dnech opět stouplo, ale analytici mluví o tom, že by měl znovu přijít obří propad.

Koukám, že těžit kryptoměny je jak na houpačce. Myslím, že to zas tak skvělý výdělek nebude.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, jirkasta napsal(a):

Koukám, že těžit kryptoměny je jak na houpačce. Myslím, že to zas tak skvělý výdělek nebude.

Výdělek to je, když máš obří farmu, kde těží víc jak 100 grafik. To je potom biznis, ale provozovat to domase fakt aktuálně nevyplatí.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, milanfon napsal(a):

Výdělek to je, když máš obří farmu, kde těží víc jak 100 grafik. To je potom biznis, ale provozovat to domase fakt aktuálně nevyplatí.

Otázka je, jestli to tak vývojář bitcoinu zamýšlel. Ale ono se to dalo čekat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, jirkasta napsal(a):

Otázka je, jestli to tak vývojář bitcoinu zamýšlel. Ale ono se to dalo čekat.

No spíš nikdo nepočítal s tím, že se to takhle rozroste. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, milanfon napsal(a):

No spíš nikdo nepočítal s tím, že se to takhle rozroste. 

To asi ne, určitě by mě ani ve snu nenapadlo, že kdybych něco takového naprogramoval, bude to mít náhle takovou hodnotu... Navíc těžit ze začátku bylo jednoduché, ani se mi nad tím nechce přemýšlet, kolik bych teď vydělal...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, jirkasta napsal(a):

Jinak tohle asi můžeš hodit i do kategorie grafik... Někdy se to celkem prolíná.

Tohle je spíš na diskuzi

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Děkuji všem za nějaké postřehy, koukal jsem nyní a na czc a alze se slušně grafické karty naskladnili ... Tak doufám že příští měsíc to bude v normálu a že koupím 1070 za rozumnou cenu. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 7 minutami, Hornstercorps napsal(a):

Děkuji všem za nějaké postřehy, koukal jsem nyní a na czc a alze se slušně grafické karty naskladnili ... Tak doufám že příští měsíc to bude v normálu a že koupím 1070 za rozumnou cenu. 

Super :D Teď se vyplatí koupit tu GTX 1080, když je jen o dvojku dražší... :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ale zlepšila. Na ebayi už je spousta RX 580 okolo 7 tisíc Buy now a navíc už ani nemají v popisku "Great for Ethereum mining" :D Chvíli ale stále bude trvat než se naskladní nové karty.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď