Jump to content
J4N

CSGO NIZKE FPS NA VYKON PC

Recommended Posts

Zdravim hoši 

Pc zostava 

Amd 5 1600

Gtx 1060 3gb

Ram 8 gb 3000mhz 

A na csgo mam priemerne 100 fps , myslim ze na vykon pc je to dost zle neviem co mam robit aj xbox dvr som vypol a stale nic hry ako gta v mafia iii fičia krasne nad očakavania , skušal som aj prikazi do konsole davat co som nasiel na internete ohladom ,,boostov''a nic nefunguje 

Prosim pomoc :(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Na akom rozlíšení hráš? Na akých grafických nastaveniach hráš?

Nemáš nastavené obmedzenie fps? (CS:GO som nikdy nehral takže neviem či tam vôbec je také nastavenie ale radšej sa spýtam)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Vladimír Kučák napsal(a):

Na akom rozlíšení hráš? Na akých grafických nastaveniach hráš?

Nemáš nastavené obmedzenie fps? (CS:GO som nikdy nehral takže neviem či tam vôbec je také nastavenie ale radšej sa spýtam)

4:3 1280x960

Vsetko low , fps mam nastavene na nekonečno 

Už neviem važne kde je problem :(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 34 minutami, Vladimír Kučák napsal(a):

A skontroluj teploty CPU a graf. karty.

Teploty v pohode a fps nic stale na rovnako 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 16 hodinami, J4N napsal(a):

Teploty v pohode a fps nic stale na rovnako 

Jdi do ovladačů grafiky a dej preferenci vysokého výkonu a v nastavení napájení (taky v ovladačích) dej maximální výkon. Základ je vyzkoušení vypnutí V-Syncu. Pozor změny v FPS se neprojeví pokud máš monitor s nižšími Hz než FPS. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 42 minutami, Romantus97 napsal(a):

Jdi do ovladačů grafiky a dej preferenci vysokého výkonu a v nastavení napájení (taky v ovladačích) dej maximální výkon. Základ je vyzkoušení vypnutí V-Syncu. Pozor změny v FPS se neprojeví pokud máš monitor s nižšími Hz než FPS. 

Ale ved to aj ked som mal notebook mal som 60hz monitor a cca 150 fps a to nebol az taky extra vykonny notebook, teraz mam na vykon pc strasne malo fps , je mozne ze cs neje optimalizovane na amd procesor a kvoli tem to robi , monitor mam 60 hz 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 minutami, J4N napsal(a):

Ale ved to aj ked som mal notebook mal som 60hz monitor a cca 150 fps a to nebol az taky extra vykonny notebook, teraz mam na vykon pc strasne malo fps , je mozne ze cs neje optimalizovane na amd procesor a kvoli tem to robi , monitor mam 60 hz 

Vypni ten V-Sync jeho účinky jsou nevypočitatelné, někdy to nic s výkonem neudělá a někdy jsou Fps úplně down

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 22 minutami, Romantus97 napsal(a):

Vypni ten V-Sync jeho účinky jsou nevypočitatelné, někdy to nic s výkonem neudělá a někdy jsou Fps úplně down

Dobre a je mozne ze monitor obmedzuje fps ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, J4N napsal(a):

Dobre a je mozne ze monitor obmedzuje fps ?

omezuje pouze viditelná FPS, není realné aby ti je omezoval bez nastavení. U toho V-syncu změny? Ovladače se ti povedlo nastavit? Zkus to pustit jako správce, pokud máš Win 10 tak dej režim kompatibility s Windows 7, tam běží mám dojem líp

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 21 minutami, Romantus97 napsal(a):

omezuje pouze viditelná FPS, není realné aby ti je omezoval bez nastavení. U toho V-syncu změny? Ovladače se ti povedlo nastavit? Zkus to pustit jako správce, pokud máš Win 10 tak dej režim kompatibility s Windows 7, tam běží mám dojem líp

Okej vsync nepomohlo ani max vykon grafiky ne skusim este to spustit ako spravca a s kompatibilitou windows 7 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, J4N napsal(a):

Okej vsync nepomohlo ani max vykon grafiky ne skusim este to spustit ako spravca a s kompatibilitou windows 7 

co vím tak spolužák měl podobný problém, možná to je bug nebo jiná chyba aktualizace. Jak ti běží jiné hry? Pokusím se udělat srovnání s mým PC, má zhruba stejný výkon podle výbavy

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 17 minutami, Romantus97 napsal(a):

co vím tak spolužák měl podobný problém, možná to je bug nebo jiná chyba aktualizace. Jak ti běží jiné hry? Pokusím se udělat srovnání s mým PC, má zhruba stejný výkon podle výbavy

Gta full 60 fps, fs2017 full 60 fps gta san andreas ????????????????to je snad jasne akurat csgo neviem este mafiu 3 stahujem to je dost narocne ta uvidim ale gta v fici kraaasne tak len cs daco zmätkuje 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, J4N napsal(a):

Gta full 60 fps, fs2017 full 60 fps gta san andreas ????????????????to je snad jasne akurat csgo neviem este mafiu 3 stahujem to je dost narocne ta uvidim ale gta v fici kraaasne tak len cs daco zmätkuje 

bohužel, ani jedno nemám. Nemáš třeba Zaklínače 3, nějaký Assassins creed (krom Origins) nebo Total war: Rome 2, Attilu, Shoguna nebo Mediaval? Pak mám ještě Far cry 3 a 4, všechno tohle, co mám má cenu měřit, protože na max detaily to je pro PC docela fuška

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, Romantus97 napsal(a):

bohužel, ani jedno nemám. Nemáš třeba Zaklínače 3, nějaký Assassins creed (krom Origins) nebo Total war: Rome 2, Attilu, Shoguna nebo Mediaval? Pak mám ještě Far cry 3 a 4, všechno tohle, co mám má cenu měřit, protože na max detaily to je pro PC docela fuška

No ako naschval nemam nic z teho :(

Editoval(a) J4N

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, J4N napsal(a):

Aj fortnite este mam 

20180130_203416.jpg

Fortnite mám taky, ale pakety ne :D co vím běželo mi to na 60 FPS s vysokým pingem jak něco :D to co jsem dělá moje síť nechceš, kouknu na netu po video benchmarcích

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Romantus97 napsal(a):

Fortnite mám taky, ale pakety ne :D co vím běželo mi to na 60 FPS s vysokým pingem jak něco :D to co jsem dělá moje síť nechceš, kouknu na netu po video benchmarcích

Hej fortnite tiez full hd vsetko epic 60 fps vzdy 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tady je Bench s 1060 6 GB, co vím tak největší propad mei 6 GB a 3 GB mělo Tomb Rider (propad byl 30 FPS, počítám v benchmarku: https://www.youtube.com/watch?v=IvNxTJjUZtw), něco tu opravdu nehraje... řekl bych že prostě blbá aktualizace

Editoval(a) Romantus97

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 13 minutami, Romantus97 napsal(a):

Tady je Bench s 1060 6 GB, co vím tak největší propad mei 6 GB a 3 GB mělo Tomb Rider (propad byl 30 FPS, počítám v benchmarku: https://www.youtube.com/watch?v=IvNxTJjUZtw), něco tu opravdu nehraje... řekl bych že prostě blbá aktualizace

Hej v 6 gb a 3gb su lem cca dajake 5 fps rozdiel v hrach som pozeral videa takze daco zle z csgo?? ;)

Editoval(a) J4N

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, J4N napsal(a):

Hej v 6 gb a 3gb su lem cca dajake 5 fps rozdiel v hrach som pozeral videa takze daco zle z csgo ;)

5 FPS to je obvykle v Benchi V Tom Riderovi tam je až 30 FPS, protože tam je pasáž s velkou zátěží na paměť (na vyšší a ultra), tam jen soudruzi z Valvu něco podělali :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 minutami, Romantus97 napsal(a):

5 FPS to je obvykle v Benchi V Tom Riderovi tam je až 30 FPS, protože tam je pasáž s velkou zátěží na paměť (na vyšší a ultra), tam jen soudruzi z Valvu něco podělali :D 

Soudrozi ????????????????????????????

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď