Jump to content

Recommended Posts

Ahojte, mám problém. Včera som normalne robil na počítači a išiel skvele dnes ráno zapnem a počítač funguje, ale nič sa nezobrazuje len čierna obrazovka vedeli by ste pomôcť?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 1 hodinou, Wolfka Wolfinka napsal(a):

Káble sú dobre pripojené? Ak áno,vytiahni kábel a vyfukaj prach z konektoru

Stale nejde

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 minutami, David Morávek (Dave) napsal(a):

Pokud máš externí grafiku, tak jí odpor z pc a zkus to bez ní. 

Mam grafiku integrovanou intel 82945g express chipset

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 hodinami, BranoMate napsal(a):

Ahojte, mám problém. Včera som normalne robil na počítači a išiel skvele dnes ráno zapnem a počítač funguje, ale nič sa nezobrazuje len čierna obrazovka vedeli by ste pomôcť?

Restartuj to. Jestli nic udělej "tvrdý" restart, na 5 vteřin zmáčni tlačítko pro zapnutí, to už by mělo pomoct. Pak otevři MSconfig a aktivuj Safe boot a restartuj, po zapnutí Safe boot deaktivuj a znovu restartuj. Měl jsem stejný problém, tohle mi pomohlo

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Romantus97 napsal(a):

Restartuj to. Jestli nic udělej "tvrdý" restart, na 5 vteřin zmáčni tlačítko pro zapnutí, to už by mělo pomoct. Pak otevři MSconfig a aktivuj Safe boot a restartuj, po zapnutí Safe boot deaktivuj a znovu restartuj. Měl jsem stejný problém, tohle mi pomohlo

Jak mam zapnout msconfig

Před 4 hodinami, David Morávek (Dave) napsal(a):

Pokud máš externí grafiku, tak jí odpor z pc a zkus to bez ní. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 48 minutami, BranoMate napsal(a):

Jak mam zapnout msconfig

stiskni Win + R, objeví se ti kolonka, tam napiš MSconfig

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Chapes ze mne nejde monitor? Je zapnutý.  Skusim ti to nejak popsat: kdyz zapnu pc obycajne se z oranzove kontrolky zapne modra a vtedy to znamena ze jede no kdyz ho zapnu ted pc normalne bezi az na to ze kontrolka je stale oranzova

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, BranoMate napsal(a):

Chapes ze mne nejde monitor? Je zapnutý.  Skusim ti to nejak popsat: kdyz zapnu pc obycajne se z oranzove kontrolky zapne modra a vtedy to znamena ze jede no kdyz ho zapnu ted pc normalne bezi az na to ze kontrolka je stale oranzova

já vím, měl jsem to taky, proto říkám restartuj počítač, pokud žádná změna vypni ho natvrdo (podrž tlačítko pro zapnutí dokud se nevypne), pak by to mělo ít, minimálně mě to šlo

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mne ne

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mas doma nejaku grafiku?

Před 17 minutami, Barendol napsal(a):

Zkusil bych to naopak, grafiku si někde půjčit.

Pujcis?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 26 minutami, BranoMate napsal(a):

Mne ne

já měl taky tohle, vím myslíš si že tu melu řešení který není řešení, ale vypnout ho natvrdo mi pomohlo, možná je problém s kabelem od desky, ale víc než tohle ti vážně neporadím

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, Romantus97 napsal(a):

já měl taky tohle, vím myslíš si že tu melu řešení který není řešení, ale vypnout ho natvrdo mi pomohlo, možná je problém s kabelem od desky, ale víc než tohle ti vážně neporadím

Skousel jsem to a nic

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, BranoMate napsal(a):

Skousel jsem to a nic

na displayi se nikdy nic nezobrazí? Kdy ti naposled šla a co jsi dělal když ti šla

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 10 minutami, Romantus97 napsal(a):

na displayi se nikdy nic nezobrazí? Kdy ti naposled šla a co jsi dělal když ti šla

Monitor se normalne zapne ten je good a vse islo vcera

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 minutami, Romantus97 napsal(a):

myslím jestli se něco objeví

No ved svieti a vzdy pred strtom napise no signal ale to robi vzdy a potom obycajne sa z oranzoveho tlacitka da na modre no dneska nie

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

skoro to samé co já, mě se ještě bootoval, ale pokud se ti neděje ani to tak zkus vyměnit kabel od integrované grafiky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 13 hodinami, BranoMate napsal(a):

Jak starý je kabel, co ti to spojuje s počítačem?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...