Jump to content
David Morávek (Dave)

Ukaž co máš doma za PC....!!

Recommended Posts

Před 3 minutami, Mr.Skuda napsal(a):

Já bych taky mohl, z mé šedé skříně s ne-oknovými bočnicemi by jste ale nebyli nadšení, ale i tak, mně se líbí

Ved ty uz nemas novy pc ?raz som pozeral na tvoj profil a mal si úz ine komponenty

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

@Mr.Skuda Ahoj, takže můj názor na tvojí sestavu je takový...

To že máš notebook není žádný problém, jelikož ho mám také :D ALE cable managment? Třeba u klávesnice ten zamotaný kabel to moc hezké není :D radši bych takhle kabely motal někde za monitorem nebo pod stolem kde to není vidět.. Třeba být tebou koupím USB hub a zapojím to za notebookem né rovnou do něj vypadá to lépe :D

Jinak basový reproduktor (subwoofer) rozhodně nepatří na stůl hned k tobě :o:( takže ten bych dal pod stůl!! krom toho že zabírá mnoho místa..

PS: příástě utři prach než to fotíš.. Vypadá to dost zaprášeně a to kazí fotku :/

• Like 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, David Morávek (Dave) napsal(a):

@Mr.Skuda hub a zapojím to za notebookem né rovnou do něj vypadá to lépe :D

Jinak basový reproduktor (subwoofer) rozhodně nepatří na stůl hned k tobě :o:( takže ten bych dal pod stůl!! krom toho že zabírá mnoho místa..

Ad A Vidíš to dočasně? Kvůli 2ma týdnům používání půjčeného NTB nebudu kupovat USB hub

Ad B Pod stolem není místo.

Editoval(a) Mr.Skuda
  • Nesouhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Mr.Skuda napsal(a):

Ad A Vidíš to dočasně? Kvůli 2ma týdnům používání půjčeného NTB nebudu kupovat USB hub

Ad B Pod stolem není místo.

Takže když máš půjčený notebook na dva týdny... TAK PROČ to sem dáváš? tady máš ukázat tvůj setup a nechat si ho ohodnotit a né nějaký půjčený notebook a zaprášené periferie :( bože

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Ajrocket Hrají Hele krom toho že tady akorát znova spamuješ s fotkou která tu je, tak na levé straně vedle notebooku ten cable managment?? to je katastrofa :(:D takže to bych zklidvidoval pak fotil ;)  jinak celkem good sestava... zajimavá je ta numerická klávesnice :D 

Jinak ten mikrofon vypadá jako Trust za 300kč a zvuk nic moc.

PS: nauč se pracovat s příspěvky, které tvoříš :) a DX Racer nic moc :D předražená a jsou lepší :/ nebo bych radši koupil stolní než tu židli.

• Like 1
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Díky citování jsem dostal bod :D Sakra.. :)  

Se stolním PC máš pravdu, ale já ho hodně často beru s sebou na chatu :D A ten mikrofon když ho dáš doi dobrý zvukovky, tak zvuk je celkem "hodně" dobrej a na má amaterská videa stačí :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Konecne dokonceme len som zistil ze kabel z monitoru do pc je kratky ale inac uz to je full , este poslem vecernu fotku 

Mate tam fotku ako to vyzeralo a ako som to zrobil na FINAL, este kabel a rgb klavesnicu  a bude to 😍😍😍😍

20180412_163645.jpg

20180412_150855.jpg

• Like 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak já tedy po delší době také přispěji svou sestavou :) 

IMG_3077.JPG

A s vypnutými monitory: IMG_3080.JPG

Nutno podotknout že v realitě je to ještě kouzelnější... ;) 

• Like 3
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On ‎2‎.‎3‎.‎2018 at 13:08, David Morávek (Dave) napsal(a):

@David ahoj hele, build je tak klasický nic extra😀 jinak na stole trochu ten cable management by to chtelo😄 jinak třeba ledky za stůl by neuškodily.. 

PS vtipné ty zapalovače 😄

Už, jsem tam nacpal ledky ( za Aliexpresu :D ) ani ta růžová stěna na tom nejde poznat. Akorát jsem nevěděl do čeho to zapojit takže teď je tam 9V baterka přilepená páskou na monitoru ( takový "profi" tech tip  ).

15245924931058131983.jpg

15245925210041496732977.jpg

Editoval(a) David
  • Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak já bych se s dovolením také přidal.

Omluvte prosím pracovní pořádek na stole. Bývá to horší! Popravdě, před focením proběhl pokus o úklid, to co tam zůstalo už bohužel nebylo kam strčit. Mám hodně malou pracovnu.

Kdyby jste z blízka viděli jak vypadá změť kabelů pod stolem, tak by se některým jedincům mohlo udělat i nevolno!

Fotky dělal mobil, tak že v rámci možností snesitelný. 

20180430_075348.thumb.jpg.aebbc29ec5c6a78ef031007bb7ccb0ab.jpg

A teď oblíbené RGB!

20180430_080120.thumb.jpg.6dc932cf50b35a6ee4745cc2118aa7f5.jpg

20180430_080106.thumb.jpg.bde1d0539000fedc89a9664351cad03f.jpg

20180430_080115.thumb.jpg.c7e4397ae91e160bfa4bd1202c470bf6.jpg

20180430_080134.thumb.jpg.3fa1538e715f2cff77a447a1b7e93b24.jpg

Pokud by někoho zajímalo foto z interiéru skříně...

On ‎31‎.‎03‎.‎2018 at 14:47, Lukas napsal(a):

20180331_115904.thumb.jpg.cdded49aedb08049f913a5c9c17c108a.jpg

20180330_170121.jpg

20180331_115847.jpg

Editoval(a) Lukas
  • Like 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Lukas Takže :D K tvému praocvní stolu/prostoru tolik výhrad nemám když budu tolerovat ty pomůcky k práci :D Jako vidím to celkem dobře :D Jinak máš odemě + za Ledky a trochu dost větráků :D zajimévé :D trochu overkill chlazení no ale proč ne :D Jinak + za cable managment v case :) 

@J4N Hele ten tvůj setup vypadá dobře :D jenom bych do budoucna vyměnil kable k monitoru,maaby nebyl viděl :D ale jinka fajn :) Hlavně jak máš vše uklizené a není to vidět to je super :D Taky velké + za Ledky ;) to je IN  a toho si vážím :D  Jinak do budoucna by to rozhodně vypadalo dobře s 2 monitorama ( nebno 3 kdyby se vešli :D ale ot je overkill trochu)

Kdyby si měl prosklenou bočnici a tam ledky a měl do dole pod stolem a nahoře 2-3 monitory, tak to byl byl teprve luxus :o 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 18 minutami, David Morávek (Dave) napsal(a):

Kdyby si měl prosklenou bočnici a tam ledky a měl do dole pod stolem a nahoře 2-3 monitory, tak to byl byl teprve luxus :o 

Bočnice by prosklená byla, ale PC je strčené v boxu.

Monitory dva mám, mrkni na první foto, ale třetí už bohužel dosloužil, tak uvažuju nad jedním 4K, a nebo rovnou VR, až vychytají za rozumnou cenu takový to, který umí spolupracovat i s programy bez optimalizace pro VR.

RGB je tam, tak trochu navíc i ta vertikálně daná karta, to už sem si hrál...

Kabely na stole potřebuju v podstatě permanentně v tom úklid nehrozí, jak od monitoru, tak napájecí, tak USB a eternet, protože mi tu každou chvíli na stole stojí nějaký to další PC, to co je na foto vidět, je asi tak zhruba polovina toho pracovního stolu, ta druhá byla zarovnaná mým rychloúklidem.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@David Morávek (Dave)na kably sa už robi ;) monitor tież vymenim ale 2 to urcite teraz nechcem , neskor mozno aj hej a bedna ta sa mi paci aj bez skla na boku pretoze msi grafika a odhlucnena bedna to jee toop , len disk to kazi lebo je hlucny inac som ja spokojny a som rad ze aj tebe sa to paci, ked bude monitor a klavesnica odfotim a poslem to 😄

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Lukas napsal(a):

Bočnice by prosklená byla, ale PC je strčené v boxu.

Monitory dva mám, mrkni na první foto, ale třetí už bohužel dosloužil, tak uvažuju nad jedním 4K, a nebo rovnou VR, až vychytají za rozumnou cenu takový to, který umí spolupracovat i s programy bez optimalizace pro VR.

RGB je tam, tak trochu navíc i ta vertikálně daná karta, to už sem si hrál...

Kabely na stole potřebuju v podstatě permanentně v tom úklid nehrozí, jak od monitoru, tak napájecí, tak USB a eternet, protože mi tu každou chvíli na stole stojí nějaký to další PC, to co je na foto vidět, je asi tak zhruba polovina toho pracovního stolu, ta druhá byla zarovnaná mým rychloúklidem.

A chyba, zareagoval jsem na otázku adresovanou někomu jinému, mě to bylo nějaký podezřelí.

V rámci spěchu mě ošálil zrak.

Omlouvám se!

Jsem ten, jež bývá označován, jako roztěkaný a roztržitý. Děje se mi to často!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@J4N chápu tě a nenmám nic proti :D jen to byl nápad dpo budoucna :)

@Lukas V pořádku nic se neděje :D ale rozhodně tvůlj nápad s monitor do budoucna není vůbec špatný :D samozdřejmě až to bude za lepší ceny :/:D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...