Jump to content
David Morávek (Dave)

Ukaž co máš doma za PC....!!

Recommended Posts

Před 1 minutou, Mr.Skuda napsal(a):

Doporučuju stáhnout TLauncher(Minecraft) - má zajímavé utilitky, jako třeba volitelné(můžeš si vybrat, zda budeš hrát s/bez) OptiFine, Forge, LiteLoader(odděleně nebo i dohromady) a tak se s tím nemusíš štvát to instalovat a je jednodušší přidávat módy

Hele, já to jednou stáhnul, když jsme chtěli zrovna chvíli hrát kvůli nostalgii :lul:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Just now, Flexix napsal(a):

Hele, já to jednou stáhnul, když jsme chtěli zrovna chvíli hrát kvůli nostalgii :lul:

Já to právě kvůli nostalgii hraju :D

Nejlepší je, že díky své grafické stylizaci ta hra nevypadá zastarale(s mým HW jsem byl nadšený jak malé děcko z grafiky GTA:SA, takže klid) a rozjedeš to prakticky všude a i když je komunita občas hodně toxic a najdeš malé děcka, co všem kazí hru všude, hra má pořád šikovnou fanouškovskou a modderskou základnu, ketár aktivně hraje a jde v něm prakticky všechno, týpek si udělal(trvalo to dlouho a bylo to gigantické) počítač s 4096kB pamětí - funkční 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 minutami, David Morávek (Dave) napsal(a):

@Flexix Good setup :D sice bch dovnitř case dal RGB... Nevypadalo by to blbě ;):D

By bylo vidět, jaký je tam bordel v cable managementu :lul: Si vystačím s grafikou :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám pocit, že si pořídím ještě RGB pásek a dám si ho zezadu na monitor. :D a koupím si nějakou podsvícenou myšku, už jsem se nakazil. Ale za bednou si stojím

@David Morávek (Dave) Tvůj setup má zásadní chybu, měl by sis pořídit  něco z tohohle seznamu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, milanfon napsal(a):

Já slyšel, že nějakou E-Blue, co mám doma :D

Buď rád, že ji bude kupovat :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@David ahoj hele, build je tak klasický nic extra😀 jinak na stole trochu ten cable management by to chtelo😄 jinak třeba ledky za stůl by neuškodily.. 

PS vtipné ty zapalovače 😄

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On ‎2‎.‎3‎.‎2018 at 13:08, David Morávek (Dave) napsal(a):

@David ahoj hele, build je tak klasický nic extra😀 jinak na stole trochu ten cable management by to chtelo😄 jinak třeba ledky za stůl by neuškodily.. 

PS vtipné ty zapalovače 😄

Ty ledky jsem zvažoval, ale pak jsem si uvědomil, že ta stěna co je za monitorem je růžová a bude se (snad brzo) malovat, takže tak.

Ohledně toho cable managementu, ten stůl má jakousi podivnou nohu aby se tam daly strkat kabely, problém je v tom že jich tam je jich tam je tak 10 a ne všechny tam jsou nastrkat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 22. 2. 2018 at 19:40, David Morávek (Dave) napsal(a):

jo o podložce přemýšlím :D ale teď budu mít brzy doufám RGB klávesnici :D takovou limitovanou edici

Co ty na to?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak dnes mi došli rgb tak sa chcem pochvaliť svojim "pc" setupom ktorý čaká na pc alebo noťas -  this is my rgb a k tomu som dostal 10% zľavu na nákup v ledprodukt.sk ktorý mi odporucil @David Morávek (Dave) shotout to him, takže ak tam budete kupovať napíšte mi pošlem vám kód

20180313_183537.mp4

Editoval(a) BranoMate
  • Like 1
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

za chvilu uz vam ukazem a ja co mam doma uz to robim asi pol roka lebo stale objednam vecicky z aliexpresu cakam mesiac a potom zistim ze chyba este jedna vec tak objednam cakam mesiac a zase zistim ze daco chyba a zase cakam :D:D:D ale uz finisujem za chvilu este musim pockat na dve veci a bude to full 

@David Morávek (Dave) bude aj RGB

:D:D:D 

Editoval(a) J4N
  • Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 25. 2. 2018 at 18:24, Mr.Skuda napsal(a):

to jsou Zalmany, Eurocase jsou výbušniny, ne zapalovače

Všechno je použitelné, když tím teče proud.

Jo... aha.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já bych taky mohl, z mé šedé skříně s ne-oknovými bočnicemi by jste ale nebyli nadšení, ale i tak, mně se líbí

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...