Jump to content

Ukaž co máš doma za PC....!!

Recommended Posts

Ahoj všichni,

rád bych viděl vaše krásné počítačové sestavy :P Ukažte co máte doma za krásky a krasavce...

Přidejte k příspěvku fotečku a zjistěte jaký názor mají ostatní na vaše mistrovské dílo :D 

PS: Nepřidávejte prosím seznam komponentů, jde nám to vzhled a né kdo má výkonější pc ;)

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
  • Reakcí 179
  • Vytvořeno
  • Poslední reakce

Top přispěvatelé v tomto vlákně

Top přispěvatelé v tomto vlákně

Populární příspěvky

Ultimátní herní židle nové generace 2k18, vodní chlazení, 4 rychlosti a to nejvíc ... RGB

Opět něco z mé zahrádky. Tentokrát už s mým novým 4K monitorem. A dokonce jsem si tentokrát kvůli focení uklidil stůl téměř do čista.

Tak @Ajrocket Hrají A @Wolfka Wolfinka Dočasně se přidám k vašim NTB sestavám, než dojde skříň

Přidané obrázky

Před 21 minutami, Romantus97 napsal(a):

Můj skromný počítač... Za hroznou kvalitu sorry jako, můj mobil neumí fotit ve tmě. BTW dělám prezentaci do školy :D

DSC_0279.JPG

Zajímavé :D ale asi by mi vadilo jak nemá bočnici, když nemá ledky nenbo tak něco :D Jinak fajn basic Setup :)

Odkaz na příspěvek

@Minecrafter AN Ahoj, to že máš notebook jako sestavu, tak nemám nic proti. Sám používám také notebook + monitor občas.

Jako jediná věc co to podlě mě kazí jsou ty kabely.. Takže bych se zaměřil trochu na cable managment a bude to pecka :) 

+ máš bod na RGB :D sice bych to udělal trochu jinak, al každýto nějak dělá :) kdyby si chtěl radu tak písni zprávu, klidně i na fb

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Vytvořit nové...