Jump to content

Recommended Posts

Ahojte, mám problém s mikrofonom, mám motherboard MSI Z270 GAMING PRO CARBON a headset Kingston HyperX Cloud Gaming, problém je v tom, že mi nefunguje mikrofón jedine, ak si nastavím boost +30 a kvalita je zlá, ináč ak to nemám zapnuté, teda boost +0, tak mi mikrofón nesníma hlas. Preinštaloval som driver, skúšal všetko možné a stále mi nefunguje normálne, preto vás prosím o pomoc.

Ďakujem,

ALOMAN

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Áno, zapojil som ho aj do iného počítača a funguje, taktiež som skúšal aj môj starý mikrofón a robí to to isté, vymenil som aj Motherboard za iný kus a problém sa tým nevyriešil. Zapojiť cez USB sa nedá keďže má 3,5mm jack. 

Editoval(a) ALOMAN

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Skúsim, ale mám nainštalovaný driver z oficiálnej MSI stránky priamo na moju dosku. Myslím si, že je to len nejaká chyba v nastaveniach nejakých.. Nejaké Windows nastavenie alebo neviem. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Skúsim, ale mám nainštalovaný driver z oficiálnej MSI stránky priamo na moju dosku. Myslím si, že je to len nejaká chyba v nastaveniach nejakých.. Nejaké Windows nastavenie alebo neviem. 

Realtek máš? Zkus případně nainstalovat, je přímo MSI edice a ověř si tam nastavení. Jak starý mikrofon je? Je možné, že nový driver zlobí...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Áno, mám driver z oficiálnej MSI stránky. Starý mikrofón má rok a nový deň. (na inom počítači oba fungujú) aj Windows som preinštaloval aj ostatné driveri.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Áno, mám driver z oficiálnej MSI stránky. Starý mikrofón má rok a nový deň. (na inom počítači oba fungujú) aj Windows som preinštaloval aj ostatné driveri.

Realtek teda v pořádku?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pravdepodobne áno :D.. Skúšal som už všeličo aj YouTube videá a nenašiel som nikoho s takýmto  problémom. 

V úplně jiném PC funguje? Překontroluj správnost jacku a připojuj ho zezadu do desky, ne předem přes prodlužku na bedně.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nie som úplný amatér.. Celkom sa význam v počítačoch, teda som si nejaké veci naštudoval, ale tento problém neviem vyriešiť. 

Tak to jsi opravdu vyčerpal moje možnosti. Nevím, co jiného ještě zkusit, než přeinstalovat systém...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Problém je v tom, že som preinštaloval systém úplne celý. Kľudne pošlem tomu, kto mi s tým pomôže 5eur,či už na účet alebo PayPal alebo neviem kam :D

V jakým městě bydlíš? Právě jedu do Nitry vlakem :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Host
Reagovat na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen jako video..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš původní obsah byl obnoven. .   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...