Jump to content

Recommended Posts

On 19. 5. 2018 at 22:04, modern158 napsal(a):

Promiň ale jsem zásadně proti této značce. Jinak děkuji za názor ale poprosil bych někoho kdo tomu více rozumí aby vyjádřil svůj názor.

Krom toho, co už @Dangel napsal, tedy že EVGA je dobrá, nechápu absolutně tu druhou část. Jednak, @Vladimír Kučák(P.S. Ano, nemáme smysl a všichni umřeme, ale Země je kulatá) měl pravdu, druhak, jak víš, kdo tomu rozumí víc? Dle tvých 13 příspěvků bych moc neřekl, že se mezi členy na fóru orientuješ, tedy kdo je troll, kdo se vyzná a kdo teprve začíná a a má mezery. Třetí věc, co mě zaráží, je tvé stanovisko: přijdeš si pro radu, někdo ti nabídne dobrou věc, ale ty se rozhodneš, že ta rada není dost dobrá od něj, jsem ochotný pochopit(byť nelogickou) averzi vůči EVGA, ale toto ne.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 6 hodinami, jirkasta napsal(a):

S 550W zdrojem, který má dobrou účinnost, to je potřeba zmínit.

No hele je to Chieftech z nějakého HAL300, tam to splňuje tak max 80 PLUS.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 37 minutami, Mr.Skuda napsal(a):

@Dangel jede R7 1700 + 1070 na 500W se zdrojem, který nevím, zda vůbec splňuje aspoń základní 80Plus White(Chieftec)

@milanfon Však o tom píšu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 26 minutami, Mr.Skuda napsal(a):

Krom toho, co už @Dangel napsal, tedy že EVGA je dobrá, nechápu absolutně tu druhou část. Jednak, @Vladimír Kučák(P.S. Ano, nemáme smysl a všichni umřeme, ale Země je kulatá) měl pravdu, druhak, jak víš, kdo tomu rozumí víc? Dle tvých 13 příspěvků bych moc neřekl, že se mezi členy na fóru orientuješ, tedy kdo je troll, kdo se vyzná a kdo teprve začíná a a má mezery. Třetí věc, co mě zaráží, je tvé stanovisko: přijdeš si pro radu, někdo ti nabídne dobrou věc, ale ty se rozhodneš, že ta rada není dost dobrá od něj, jsem ochotný pochopit(byť nelogickou) averzi vůči EVGA, ale toto ne.

Velice se za své chování omlouvám zřejmě jsem neodhadl člověka a dal přednost svým emocím. Rád bych měl s celou zdejší komunitou dobré vztahy? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...