Jump to content

Recommended Posts

Just now, Romantus97 napsal(a):

@Mr.Skuda hmmm, jakto že měli z kickstarteru 4x tolik než potřebovali, i kdyby jim platili za reklamu, tak je vidět že doporučují něco kvalitního

Jo, to jo. Však jsem psal, že to je kvalitní, jen jako upozornění, že obecně bych nebral příliš vážně tyto doporučení

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 9 minutami, CzechWin napsal(a):

Ok ty sluchátka vyměním jestli budou money a ty custom MSI case, znáte nějaký obchod?

Tyvole :D má 66k na PC, 17 litrů na monitor, ale nemá na to, aby si připlatil líťo za sluchátka.

Jinak to dělaj case moddeři a to by bylo značně drahé, to se sériově neprodává

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Chápeš:D, že já nechci aby to bylo přes 80k, nejlépe kolem 70k a čím míň tím líp. Ale zase z nějakých věcí nechci zlevnit.

A taky mi nejde do hlavy proč na CZC je Lightning Z za 25k a méně výkoná (pokud jsem to správně pochopil) Trio X za 26k.

A když vycházejí nové GPU tak recenze na ně přichází po jak dlouhé době?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, CzechWin napsal(a):

Chápeš:D, že já nechci aby to bylo přes 80k, nejlépe kolem 70k a čím míň tím líp. Ale zase z nějakých věcí nechci zlevnit.

A taky mi nejde do hlavy proč na CZC je Lightning Z za 25k a méně výkoná (pokud jsem to správně pochopil) Trio X za 26k.

A když vycházejí nové GPU tak recenze na ně přichází po jak dlouhé době?

Někdy i dřív, pokud to zašlou známým recenzentům, jako je Linus.

GTX 1080Ti jsou všechny stejně výkonné. Jde o to, že teď jsou ceny rozházené a CZC je má random, nedávno měli Asus DUAL jako jeden z nejdražších chladičů, přitom je jeden z nejhorších. Před touto krypto-krizí (myšlena tato velká, co probíhá tak 3 týdny zatím) byla Gaming X TRi na 23k a Lightning Z na 24k + X Trio má mnohem víc RGB

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď