Jump to content

Recommended Posts

Před 3 hodinami, CzechWin napsal(a):

U té myši je problém,že jsem levák..:D Ty ramky nebudu potřebovat RGB, protože řešení Hue+..^_^ Ale s tím chladičem si myslím, že je už overkill, taktovat nechci. A na tu bednu od NZXT si potrpím, sorry.mFacepalmm A spíše jsem chtěl jít s cenou dolů.

Seznam jsem upravil, takže tvůj návrh je o 300 dražší(i s kláv. - mikrospínačovkou)

a je tam

- HUE+

- 2 RGB ventilátory

- RGB GPU

-RGB RAM

-lepší sluchátka

-lepší kláv. - ta Motospeed ck 104

- lepší mikrák

- Prakticky obdobná MSI karta

- o něco lepší CPU chladič

- Barracuda, na kterou jsem minule zapomněl mFacepalmm 

11/10 nejvíc must-have nejvíc RGB sestava 2k18

BTW. o taktování popřemýšlej, proč bys pak bral 8700k, desku za 5k, chladič za 1,3-1,5k a pak netaktoval? Jakože logika kdeže?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

No, minimálně, ty tři roky počkám, protože pak by byla záruka pryč..:) U toho PC se to snažím ladit do černobílé (Jo, jsem autista..:D).

Já bych to asi nechal takhle.

• Nejsem si jist, že ta základní deska má Wi-Fi kartu s minimálně 200 Mb/s a docela by mě zajímalo, kde je rozdíl v kvalitě
  • U toho chladiče, bych buď zůstal u toho v tom seznamu nebo bych vzal MSI Core Frozr L, jaký je názor?
  • U té bedny bych asi zůstal za podmínky, že tam přikoupím 2 větráčky navíc
  • Jestliže si koupím HUE+, nepotřebuji RGB RAM a raději bych koupil (levnější) 3600 MHz
  • U těch sluchátek, mi to nevadí a mikrofón nepotřebuji extra dobrý a tu klávesnici... Co kdybych s ní měl nutkání mlátit o zeď?:D
  • Ta myš, kterou jsem si vybral je laserová, má vysoké DPI (nyní používám 3500) a hlavně je ergonomická... Jo, jsem levák..:|

Pokud bys mi chtěl něco rozmluvit, muselo by to mít nějakou věc, která by omezovala výkon, ale za připomínky jsem rád.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, CzechWin napsal(a):

No, minimálně, ty tři roky počkám, protože pak by byla záruka pryč..:) U toho PC se to snažím ladit do černobílé (Jo, jsem autista..:D).

Já bych to asi nechal takhle.

• Nejsem si jist, že ta základní deska má Wi-Fi kartu s minimálně 200 Mb/s a docela by mě zajímalo, kde je rozdíl v kvalitě
  • U toho chladiče, bych buď zůstal u toho v tom seznamu nebo bych vzal MSI Core Frozr L, jaký je názor?
  • U té bedny bych asi zůstal za podmínky, že tam přikoupím 2 větráčky navíc
  • Jestliže si koupím HUE+, nepotřebuji RGB RAM a raději bych koupil (levnější) 3600 MHz
  • U těch sluchátek, mi to nevadí a mikrofón nepotřebuji extra dobrý a tu klávesnici... Co kdybych s ní měl nutkání mlátit o zeď?:D
  • Ta myš, kterou jsem si vybral je laserová, má vysoké DPI (nyní používám 3500) a hlavně je ergonomická... Jo, jsem levák..:|

Pokud bys mi chtěl něco rozmluvit, muselo by to mít nějakou věc, která by omezovala výkon, ale za připomínky jsem rád.

to můžeš skoro vzít Feru :D MSI frozr L je jen trochu víc výkonnější

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 32 minutami, CzechWin napsal(a):

Samozřejmě nic proti tomu nemám, ale máš pravdu, mohl jsem to napsat. Ale jinak díky za tipy.

Jinak budeš za dobré audio rád a ta klávesnice je z hliníku, takže po mlácení jen dokoupit nové čepičky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, Mr.Skuda napsal(a):

Jinak budeš za dobré audio rád a ta klávesnice je z hliníku, takže po mlácení jen dokoupit nové čepičky

někdo nám o chemii spí :D hliník je křehká mrcha

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Romantus97 Já nemůžu za to, že spím místo školy. KappaDobře, můžu si za to, měl jsem jít k doktorovi už před lety. :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Romantus97 napsal(a):

wait.. já legit ve čtvrtek v chemii usnul... ty stalkere

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ok a u toho procesoru je napsáno "integrovaný dvoukanálový paměťový řadič pro DDR4 až 2666 MHz". Když budu kupovat RAM 3600 MHz, je to v pohodě?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, Barendol napsal(a):

@Romantus97 Já nemůžu za to, že spím místo školy. KappaDobře, můžu si za to, měl jsem jít k doktorovi už před lety. :D

můžu doporučit meditace a théta vlny :D to se teprv spí :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, Romantus97 napsal(a):

furt lepší než nějaký z méně tvrdších plastů

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Mr.Skuda napsal(a):

furt lepší než nějaký z méně tvrdších plastů

@Mr.Skuda lamač klávesnic :D hliník ti taky křupne, ale dá to větší fušku

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Počkat, špatně položená otázka..:D Když budu mít rychlejší RAM, budu muset něco dělat s tím procesorem, aby podporovat tu frekvenci? (Nerozumím tomu..:|)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 minutami, Barendol napsal(a):

Řekl bych, že nanejvýš tak zapnout XMP.

Co si myslíš o mém audio návrhu?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

MSI deska, kterou jsem doporučoval: "Supports Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual band (2.4GHz, 5GHz) up to 867 Mbps speed" (czc.cz, Specifikace výrobce)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 28. 1. 2018 at 17:29, Barendol napsal(a):

MSI deska, kterou jsem doporučoval: "Supports Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual band (2.4GHz, 5GHz) up to 867 Mbps speed" (czc.cz, Specifikace výrobce)

11 @Barendolů z 10 doporučuje :D někdy jsou samostatné karty zbytečné, protože desky většinou disponují dostatečnou Wifi kartou nebo zvukovkou, bohužel horší to je s grafickým čipem... 

Editoval(a) Romantus97
  • Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Romantus97 napsal(a):

11 @Barendolů z 10 doporučuje :D někdy jsou samostatné karty zbytečné, protože desky většinou disponují dostatečnou Wifi kartou nebo zvukovkou, bohužel horší to je s grafickým čipem... 

hej! 10/10 nebo 11/10 je moje hláška.

Jinak, ano krom 11/10 Barendolů to doporučuje i 10/10 Skudů, na 11 nevyzbyl rozpočet, vrazím ho do Gold tier zdroje :D 

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Mr.Skuda napsal(a):

hej! 10/10 nebo 11/10 je moje hláška.

Jinak, ano krom 11/10 Barendolů to doporučuje i 10/10 Skudů, na 11 nevyzbyl rozpočet, vrazím ho do Gold tier zdroje :D 

nj nemáš být socka, na Skuďácích se nešetří, za tu efektivitu ti stojí :D

Editoval(a) Romantus97
  • Like 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se