Jump to content

Recommended Posts

Před 7 minutami, CzechWin napsal(a):

@milanfon Nepočítám s tím, že bych je tam dával. A ohledně těch nedostupných ramek, jak dlouho dopředu je potřeba ty ramky objednat, aby max. 1 týden v červnu.

to nevím, ale na alze je máš za 10 dní

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Sestava není veřejná. Case je rozumná na cena-kvalita-design.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Řekl bych, že je to porovnávání jako HyperX Fury a HyperX Savage. TridentZ je lepší.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 26 minutami, Barendol napsal(a):

Řekl bych, že je to porovnávání jako HyperX Fury a HyperX Savage. TridentZ je lepší.

Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 14. 1. 2018 at 21:38, CzechWin napsal(a):

@Barendol Už je..:) Moje chyba a je lepší zdroj Be quiet! Pure Power 10 - 700W nebo Corsair RMx Series RM650x 650W

Určitě RM! :D na mý sestavě občas jen udělá otočku větrákem a to je vše

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím, dál jsem hledal a vymýšlel a také změnil trochu názory..:) A tak jsem se chtěl zeptat jestli tato upgradovaná sestava je ok? A jestli byste něco vyměnili? Mě napadá jestli ta rychlost RAM není overkill a nestačí nahodou Corsair Vengeance LED White 16GB (2x8GB) DDR4 3200 

Editoval(a) CzechWin

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nádhera. 

Máš mé ne.

Doporučuju investici do desky. Pokud bys chtěl počítač s WiFi, tady máš "od každého něco": MSI  Gigabyte AsRock  ASUS

RAM bych bral například HyperX Predator na 3200MHz, za vyšší takty se zase silně připlácí.

Dál bych ti doporučil lepší skříň. Pokud bych nechal značku, tak třeba NZXT H440, od konkurence Fractal Design Define R4/R5/R6.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Barendol napsal(a):

Nádhera. 

Máš mé ne.

Doporučuju investici do desky. Pokud bys chtěl počítač s WiFi, tady máš "od každého něco": MSI  Gigabyte AsRock  ASUS

RAM bych bral například HyperX Predator na 3200MHz, za vyšší takty se zase silně připlácí.

Dál bych ti doporučil lepší skříň. Pokud bych nechal značku, tak třeba NZXT H440, od konkurence Fractal Design Define R4/R5/R6.

k skříni bych zařadil tuto

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Být by mohl, ale spíš bych ti doporučil zase příplatek za dražšího "bratra" chladiče v tvém seznamu.

Ještě jsem chtěl dopsat, že se mi nelíbí cena příslušenství.

Osobně bych volil hlavně výrazně dražší sluchátka (AudioTechnika) a mikrofon zvlášť.

Možná se mnou ostatní nebudou souhlasit, ale možná ti navrhnou lepší alternativu. (Hledal bych sám, ale jsem teď dlouhodobě dočasně indispozicován.)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Barendol napsal(a):

Být by mohl, ale spíš bych ti doporučil zase příplatek za dražšího "bratra" chladiče v tvém seznamu.

Ještě jsem chtěl dopsat, že se mi nelíbí cena příslušenství.

Osobně bych volil hlavně výrazně dražší sluchátka (AudioTechnika) a mikrofon zvlášť.

Možná se mnou ostatní nebudou souhlasit, ale možná ti navrhnou lepší alternativu. (Hledal bych sám, ale jsem teď dlouhodobě dočasně indispozicován.)

bohužel stejně jako prohledávač bazarů @Mr.Skuda, jsi i ty nepostradatelný. Po mě nic takového jako sluchátka nechtěj, software znám jako nikdo, ale  v tomhle sekám jednu chybu za druhou

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, CzechWin napsal(a):

A u těch RAM, jaká rychlost je doporučená? Nechci, aby byly bržděny. A mohl by být místo toho chladiče tento? Jenom nápad..:D

Klávesnicezbytek, sorry, jsem 1k nad původní, návrh, ale

- o něco málo pomalejší RAM, ovšem ty jdou těch 400Mhz nataktovat

+ lepší skříň

+ lepší chladič CPU

+lepší Audio(sluch + mikrák)

+ RGB! RAM

+ Mikrospínačová kláv.(někteří říkají mechanická)

Editoval(a) Mr.Skuda
Dodatek.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

U té myši je problém,že jsem levák..:D Ty ramky nebudu potřebovat RGB, protože řešení Hue+..^_^ Ale s tím chladičem si myslím, že je už overkill, taktovat nechci. A na tu bednu od NZXT si potrpím, sorry.mFacepalmm A spíše jsem chtěl jít s cenou dolů.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...