Jump to content

Recommended Posts

Just now, Filip Herc napsal(a):

Sorry že si naposledy rejpnu :D ale prostě musím :D Osobně bych vzal klasické ssd od samsungu a k tomu asus desku. Už jen kvůli tomu že sestava je krásně laděná do červena a ta deska to bude silně kazit :D  Tož můj názor a já se s váma loučím a už se pokusím neotravovat :D 

Bacha na to značkofilství :P:D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 3 minutami, jirkasta napsal(a):

Bacha na to značkofilství :P:D 

Ale... :D

Osobně mám desku od MSI, ale když už tak bych vzal nějakou černou/modrou grafiku. Bude to sedět a třeba se najde nějaká dostupná ;) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Filip Herc napsal(a):

Ale... :D

Osobně mám desku od MSI, ale když už tak bych vzal nějakou černou/modrou grafiku. Bude to sedět a třeba se najde nějaká dostupná ;) 

Třeba ASUS GeForce ROG-STRIX-GTX1080TI :D:D:D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

U grafik bych Asus taky doporučil :D Ale ze svý zkušenosti doporučuju zároveň Gaming X všem.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 15 minutami, Filip Herc napsal(a):

Sorry že si naposledy rejpnu :D ale prostě musím :D Osobně bych vzal klasické ssd od samsungu a k tomu asus desku. Už jen kvůli tomu že sestava je krásně laděná do červena a ta deska to bude silně kazit :D  Tož můj názor a já se s váma loučím a už se pokusím neotravovat :D 

Ani náhodou, limitovat se na pětinu rychlosti? :D Jinak si myslím, že MSI má lepší Z370 než Asus. Ty od Asusu mi přijdou jednoduše nudné. Tohle má podle mě něco do sebe. Jako není nic převratného, ale podvedlo se jim opravit většinu chyb, které udělali u minulých generací a nové neudělali, takže to se cení. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hele problém té grafiky není, že by byla vyprodaná, ale je to novinka a dobrá,  takže bude chvíli trvat než ji naskladní. Obavy bych si ale dělal o RAMky. Tyhle podle mě určitě ani do x měsíců nebudou. Je to Intel, takže tam je celkem jedno, co za RAMky tam dáváš.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, CzechWin napsal(a):

@milanfon @Mr.Skuda @Dangel @jirkasta @Filip Herc @Dave 04 @Ok, díky moc, když tak se na to naposledy koukněte..:) Hodně mi to pomohlo... Kdyby měl ještě k tomu nějaké výhrady, ať napíše. https://www.czc.cz/at8979v4v6gfabdcutcdjqb62e/seznam

Jsem blbý nebo tam jsou dvě zakladovky?

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No, spotřeba takovéto sestavy se při plném výkonu pohybuje kolem 400W, to je u Corsair RM650x přibližně vrchol efektivity.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdroj stačí. Řekl bych, že rozdíl v nich ve výsledku není.

Pokud bych někam investoval, tak do case a chladiče procesoru.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, CzechWin napsal(a):

Ještě poslední ujištění..:D Jste si jisti, že zdroj 650W stačí (Mně byl od CZC doporučen 700W)? Jaké jiné RAM mám vybrat, kdyby ty G.Skill nebyly? A ještě jedna věc... Je ten  chladič výkonný na i7? https://www.czc.cz/9mi7tgbboiick8a7vm1ec69fag/seznam

Chladič je v pohodě.. Tenhle by v základu stačil na cca 2 ty I7 :D Takže toho bych se fakt nebál. 

650W opravdu stačí. U grafických karet se běžně píše doporučený minimální zdroj kdy berou v potaz jak spotřebu grafiky, tak procáku a i ostatních částí systému a přičtou k tomu ještě cca 30% do zálohy. GTX 1080Ti má doporučenou 600w. Reálná spotřeba je i s procákem při zátěži maximálně kolem 400 - 450w.. se 650 máš stále ještě potenciálně 1/3 volnou..

A u pamětí můžeš vždy sáhnout po jistotě Corsair Vengeance Nebo jiných GSkill

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 47 minutami, CzechWin napsal(a):

Ok a ta case  má špatný airflow? nebo něco jiného,  kvůli čemu bych ji měl vzít dražší?

airflow musí být horozný,  takže pro VRM to moc libovka nebude, ale zase se uvnitř dobře pracuje.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 minutami, CzechWin napsal(a):

@milanfon A dobrá je tedy jaká?

Osobně bych bral BeQuiet Pure Base 600, ale tam chápu, že už by tě mohla odradit cenovka 2499 Kč. Pokud bys chtěl jít cenově níže než je ten CM, tak je dobrý SilentiumPC Gladius. Okolo 2 tisíc bohužel nic nenajdeš.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...