Jump to content

Recommended Posts

Just now, Dangel napsal(a):

Souhlasím, Souhlasím A ještě jednou souhlasím.

Ovšem když už má tu možnost tak proč sakra ne :D

Výměnou M.2 za Sata se ušetří cca 1,3k a u ramek cca 900. 

Souhlasím,

já osobně bych šel do lepší bedny, ale to je asi na preferenci každého.

U procesoru se dozvíte: "V procesoru se nachází dvoukanálový paměťový řadič pro paměti typu DDR4 s rychlostí až 2666 MHz," z toho usuzuji že jsou rychlejší zbytečné. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 2 minutami, Filip Herc napsal(a):

Souhlasím,

já osobně bych šel do lepší bedny, ale to je asi na preferenci každého.

U procesoru se dozvíte: "V procesoru se nachází dvoukanálový paměťový řadič pro paměti typu DDR4 s rychlostí až 2666 MHz," z toho usuzuji že jsou rychlejší zbytečné. 

Ummm... malinko špatné vysvětlování. Ta věta znamená že processor za každé okolnosti umí nejméně 2666MHz. Ne že je to jeho maximální rychlost. 

Ono by pak prodej 4k MHz  naprosto ztrácel smysl :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, Dangel napsal(a):

Ummm... malinko špatné vysvětlování. Ta věta znamená že processor za každé okolnosti umí nejméně 2666MHz. Ne že je to jeho maximální rychlost. 

Ono by pak prodej 4k MHz  naprosto ztrácel smysl :D 

Díky za objasnění!!!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ok, dal jsem to na jeden seznam (https://www.czc.cz/at8979v4v6gfabdcutcdjqb62e/seznam). Ještě se zeptám vyměnil jsem bednu za jinou pro mě vkusnější. Je ta nová bedna dobrá nebo ta Corsair je v něčem lepší? S tím 650W zdrojem technická podpora (CZC) říkala, Že radši výkonnější 700W. A poslední věc, kdyby jsem byly jedné z těchto RAMek bral levnější variantu, tak se liŠí jeno v RGB světlech? G.SKill TridentZ 16GB (2x8GB) DDR4 3200 | G.SKill TridentZ RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, CzechWin napsal(a):

Ok, dal jsem to na jeden seznam (https://www.czc.cz/at8979v4v6gfabdcutcdjqb62e/seznam). Ještě se zeptám vyměnil jsem bednu za jinou pro mě vkusnější. Je ta nová bedna dobrá nebo ta Corsair je v něčem lepší? S tím 650W zdrojem technická podpora (CZC) říkala, Že radši výkonnější 700W. A poslední věc, kdyby jsem byly jedné z těchto RAMek bral levnější variantu, tak se liŠí jeno v RGB světlech? G.SKill TridentZ 16GB (2x8GB) DDR4 3200 | G.SKill TridentZ RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200

Seznam není veřejný...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, CzechWin napsal(a):

Seznam není veřejný. Jinak ano, uvedené Ramky se opravdu liší jen v RGB

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Dave 04 napsal(a):

Nechci ze sebe delat profesionála, ale nepatří do takové sestavy 32Gb ram?

Psal jsem to dřív, taky bych to tam rád viděl, ale přece jen jde o herní pc, ne střihovou mašinu.

Zároveň nezapomeň že pc je "JEN" za 50k... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nemůžu si pomoct ale pořád jsem názoru že připlácet 1k za vyšší ram frekvenci jsou vyhozené peníze. Ve hrách to přidá 1 nebo 2 fps. Smysl to má u AMD ale u Intelu? To stejné M.2 SSD.

Ale jak se říká, komu není rady, tomu není pomoci. :)

I kdyby se ty peníze měli investovat do case a větráčků kvůli airflow, což tady neřešíte, tak mi to přijde jako smysluplnější investice. A těch 70k se nemusí za každou cenu naplnit. ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 8 minutami, Filip Herc napsal(a):

I kdyby se ty peníze měli investovat do case a větráčků kvůli airflow, což tady neřešíte, tak mi to přijde jako smysluplnější investice. A těch 70k se nemusí za každou cenu naplnit. ;)

Ehmmm Něco si tu odložím (Snad ovládáš angličtinu :D ) A ano, není to zas tak moc k Airflow, ale opírá se to o něj..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 minutami, Filip Herc napsal(a):

Nemůžu si pomoct ale pořád jsem názoru že připlácet 1k za vyšší ram frekvenci jsou vyhozené peníze. Ve hrách to přidá 1 nebo 2 fps. Smysl to má u AMD ale u Intelu? To stejné M.2 SSD.

Ale jak už jsem říkal, ano pro běžné lidi to opravdu potřeba není. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Dangel napsal(a):

Ehmmm Něco si tu odložím (Snad ovládáš angličtinu :D )

...

Video jsem zběžně zhlédl, nechce se mi dívat na celé :D Tady si něco odložím já.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, Filip Herc napsal(a):

Video jsem zběžně zhlédl, nechce se mi dívat na celé :D Tady si něco odložím já.

...

Good point, z toho krásně jde vidět že jakmile tam máš 1 vpředu a jeden vzadu tak další s tím moc už neudělají :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 24 minutami, Filip Herc napsal(a):

Ve hrách to přidá 1 nebo 2 fps.

A to ti přijde málo, když ten PC stojí tolik? Navíc nejde jen o hry.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 7 minutami, jirkasta napsal(a):

A to ti přijde málo, když ten PC stojí tolik? Navíc nejde jen o hry.

sorry ale 2fps za 1000 Kč mi přijde směšný :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Filip Herc napsal(a):

Law of Diminishing Returns... :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, Filip Herc napsal(a):

Při ceně PC 50 k už je to detail, protože rozšiřovat výkon grafiky nad 1080Ti stejně nemůžeš (a v SLI by to bylo zase až moc drahé) a tohle je poměrně rozumný způsob, jak ještě trochu vyšponovat výkon.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, jirkasta napsal(a):

Při ceně PC 50 k už je to detail, protože rozšiřovat výkon grafiky nad 1080Ti stejně nemůžeš (a v SLI by to bylo zase až moc drahé) a tohle je poměrně rozumný způsob, jak ještě trochu vyšponovat výkon.

Máš pravdu... Pak je otázkou, jestli je ten výkon nutný.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Filip Herc napsal(a):

Máš pravdu... Pak je otázkou, jestli je ten výkon nutný.

V SLI by se to vyplatilo v případě, že těžíš jako já :D Ale já mám jen jednu GTX 1080 a nejde to tak snadno :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, jirkasta napsal(a):

V SLI by se to vyplatilo v případě, že těžíš jako já :D Ale já mám jen jednu GTX 1080 a nejde to tak snadno :D 

Snadno... rly? Ty si stěžuj :D Já se tu plácám s 1070 :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 7 minutami, Dangel napsal(a):

Snadno... rly? Ty si stěžuj :D Já se tu plácám s 1070 :D

Ty těžíš jo? Jo vlastně jo :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, CzechWin napsal(a):

@milanfon @Mr.Skuda @Dangel @jirkasta @Filip Herc @Dave 04 @Ok, díky moc, když tak se na to naposledy koukněte..:) Hodně mi to pomohlo... Kdyby měl ještě k tomu nějaké výhrady, ať napíše. https://www.czc.cz/at8979v4v6gfabdcutcdjqb62e/seznam

Závidím 8700K... Ci takýý :D

Ta grafika je těžce nedostupná, takže s tím počítej. Můžeš vzít případně i verzi Gaming X, která taky chladí výborně. 

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, CzechWin napsal(a):

@milanfon @Mr.Skuda @Dangel @jirkasta @Filip Herc @Dave 04 @Ok, díky moc, když tak se na to naposledy koukněte..:) Hodně mi to pomohlo... Kdyby měl ještě k tomu nějaké výhrady, ať napíše. https://www.czc.cz/at8979v4v6gfabdcutcdjqb62e/seznam

Sorry že si naposledy rejpnu :D ale prostě musím :D Osobně bych vzal klasické ssd od samsungu a k tomu asus desku. Už jen kvůli tomu že sestava je krásně laděná do červena a ta deska to bude silně kazit :D  Tož můj názor a já se s váma loučím a už se pokusím neotravovat :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...