Jump to content

Recommended Posts

Hal3000 dělá blbé chyby, například v této sestavě je to SSD, RAM a již zmiňovaná VGA. Také by se dalo mluvit o zdroji, desce a HDD.

Dneska jsem čirou náhodou otevřel jejich konfigurátor (nejvyšší dvě sestavy) a jak se říká, "chtělo se mi zvracet".

1) Sestavu Intel neměli obnovenou pro Coffee Lake.

2) Nabídka zdrojů, snad až na 3ks EVGA za moc nestála.

3) Výběr ze 3 desek MSI a 1 ASUS pro Ryzen opravdu není dobré.

4) Nabídka SSD by se dala přirovnat k nabídce SSD stránky NejlevnejsiPC. (Nedoporučuju)

atd.

Mimochodem, myšlenka tohoto fóra je sestavit si PC sám.

• Like 1
  • Souhlasím 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 17 hodinami, Barendol napsal(a):

Hal3000 dělá blbé chyby, například v této sestavě je to SSD, RAM a již zmiňovaná VGA. Také by se dalo mluvit o zdroji, desce a HDD.

Dneska jsem čirou náhodou otevřel jejich konfigurátor (nejvyšší dvě sestavy) a jak se říká, "chtělo se mi zvracet".

4) Nabídka SSD by se dala přirovnat k nabídce SSD stránky NejlevnejsiPC. (Nedoporučuju)

atd.

Říkám.. času dost... ale pokud by na tom grafiky byli zle tak bych bral i toto

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 17 hodinami, Barendol napsal(a):

atd.

navíc složit si PC se ti řekne.. já se tu ptám,radím jak vůl a stejně se mi každý seznam zdražil na 50k.. + 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Sulrii Tomu "Ráda" se holt nemůžeš divit.. V obrázku anime Grill a I nick vypadá spíše jako že se skloňuje Ta Sulrii než Ten Sulrii. ;)

On je teď dosti problém ale bohužel to nevypadá že se v nejbližší době nějak extra vyřeší...  O tom že se ti každej seznam zdražil... Hele :D Já si pamatuju na krásnou větu "Když už, tak pořádně :D "

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 7 minutami, Dangel napsal(a):

@Sulrii Tomu "Ráda" se holt nemůžeš divit.. V obrázku anime Grill a I nick vypadá spíše jako že se skloňuje Ta Sulrii než Ten Sulrii. ;)

On je teď dosti problém ale bohužel to nevypadá že se v nejbližší době nějak extra vyřeší...  O tom že se ti každej seznam zdražil... Hele :D Já si pamatuju na krásnou větu "Když už, tak pořádně :D "

že ,,pořádně,, :D.. já už tak budu mít problém našetřit těch 40k a to ještě budu muset šnupat nějaké Ugandské bylinky :D.. tento PC je sice na kks ale tuším že si můžeš  něco pozměnit co jsem tak četl.. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 10 hodinami, Sulrii napsal(a):

Tak se omlouvám no...

@Dangel Anime Grill a nick je až 2. věc, já se řídil podle prvního příspěvku - jeho seznam je vytvořený uživatelem ALENA BRHELOVÁ - to je ta hlavní věc, co mě zmátla

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 hodinami, Mr.Skuda napsal(a):

Tak se omlouvám no...

@Dangel Anime Grill a nick je až 2. věc, já se řídil podle prvního příspěvku - jeho seznam je vytvořený uživatelem ALENA BRHELOVÁ - to je ta hlavní věc, co mě zmátla

wtf? :D... kdo je Alena Brhelová.. já jsem na CZC pod jménem jako tu 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 10 hodinami, milanfon napsal(a):

Ne, nejsi :D

možná jsem seznam dělal na jiném učtu propojeným s Google.. ale nevím proč si někde dávám takové jméno lol.. momentálně aktuálně jsem na CZC pod tímhle jménem

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...