Jump to content

Recommended Posts

Před 10 minutami, Sulrii napsal(a):

Ahoj,nezapomněl si na mě ? :D

Jestli se ptáš kde je odkaz tak je o 2 příspěvky víš v "dala by se tam nacpat 1070"

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 5 minutami, Dangel napsal(a):

Jestli se ptáš kde je odkaz tak je o 2 příspěvky víš v "dala by se tam nacpat 1070"

mno.. a co bych tam měl pozměnit aby mi to vyšlo na 33k i s Winama ? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 14 minutami, Dangel napsal(a):

hmmm.. trošku jsem ohlédl to ,,bootování,, je to opravdu velmi jednoduché... akorát nemůžu nikde na aukru sehnat CD verzi 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 21 minutami, Sulrii napsal(a):

hmmm.. trošku jsem ohlédl to ,,bootování,, je to opravdu velmi jednoduché... akorát nemůžu nikde na aukru sehnat CD verzi 

Stačí ti klíč, instalačku můžeš udělat z offiko stránek. Jediný co potřebuješ je prázdná flashka a počítač kde ten software na vytvoření instalačky na tu flašku spustit. Pokud to chceš na těch 30 tak mužem vyměnit tu 1070 za nějakou z lepších 1060.. ale bude to ztráta možného výkonu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 50 minutami, Dangel napsal(a):

Stačí ti klíč, instalačku můžeš udělat z offiko stránek. Jediný co potřebuješ je prázdná flashka a počítač kde ten software na vytvoření instalačky na tu flašku spustit. Pokud to chceš na těch 30 tak mužem vyměnit tu 1070 za nějakou z lepších 1060.. ale bude to ztráta možného výkonu

nn.. kámoš říkal že jim stačí napsat do poznámek at dají trial a ty si tam pak jen ten klíč zadáš :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Dangel napsal(a):

Zaručuješ se za tu tvou sestavu s tím Intelem ? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Sulrii napsal(a):

Zaručuješ se za tu tvou sestavu s tím Intelem ? 

Jup V ohledu na cenu je to jedna z nejlepších možností. 1070 je na FullHD opravdu boží. Člověk nemusí na nic myslet, jen to nastaví na max a jede :D

Ta I5 má lepší jednojádrovej výkon jak Skudovic návrh s Ryzen1700 takže na hraní je to daleko lepší. Z hlediska chladiče tam hoď třeba Feru ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Dangel napsal(a):

Jup V ohledu na cenu je to jedna z nejlepších možností. 1070 je na FullHD opravdu boží. Člověk nemusí na nic myslet, jen to nastaví na max a jede :D

Ta I5 má lepší jednojádrovej výkon jak Skudovic návrh s Ryzen1700 takže na hraní je to daleko lepší. Z hlediska chladiče tam hoď třeba Feru ;)

https://www.czc.cz/64hde2qee4ha2a2i6gschc13jf/seznam

co třeba takhle? :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ta pasta není potřeba, v základu je nějaká dodávaná i s chladičem...

Nebyl původní plán 30 - 33? :D Jako v důsledku to ničemu nevadí. Ale když už jsme na úpravě na všech frontách tak proč tomu nezvětšit disk na 2tb? :D 

Jen se připrav že Zalmanovský větráky jsou někdy trochu hlučnější.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Sulrii napsal(a):

tak to si ještě neslyšel moji podložku pod Notebook xD 

No.. ono existují důvody proč se běžně o těhle podložkách vyjadřuju jako že to není nic moc.. :P

A ohledně kvality :) Jen do toho, jen to bude fakt chtít víc času :/ Jednu věc bych ale doporučil, připomeň se před koupí. Je tu totiž určitá šance že bude venku třeba novější generace nVidie nebo tak nějak :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 18 minutami, Dangel napsal(a):

No.. ono existují důvody proč se běžně o těhle podložkách vyjadřuju jako že to není nic moc.. :P

A ohledně kvality :) Jen do toho, jen to bude fakt chtít víc času :/ Jednu věc bych ale doporučil, připomeň se před koupí. Je tu totiž určitá šance že bude venku třeba novější generace nVidie nebo tak nějak :) 

jj nechám si to v záložkách a před koupením se tu ještě zeptám.. mám téma smazat nebo nechat at pak rovnou víš kdo jsem? :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Sulrii napsal(a):

jj nechám si to v záložkách a před koupením se tu ještě zeptám.. mám téma smazat nebo nechat at pak rovnou víš kdo jsem? :D 

Nech ať vím na co se referovat :) Ono ostatně tady to nikdo nemaže. Má to výhodu že se to dá bez problémů dohledat pro další lidi co by potřebovali pomoct... bohužel na tuhle možnost spousta lidí zapomíná heh :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, Dangel napsal(a):

Nech ať vím na co se referovat :) Ono ostatně tady to nikdo nemaže. Má to výhodu že se to dá bez problémů dohledat pro další lidi co by potřebovali pomoct... bohužel na tuhle možnost spousta lidí zapomíná heh :D 

tak se měj a hodně štěstí v životě :D 

díky za vše

peace

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 12 hodinami, Sulrii napsal(a):

Proč vždy musím vidět ty supersestavy? :D @Dangel umí. Jediný co musím vytknout jako správný uctívač RM750X je zdroj, no není to dinamit ale taky žádná kvalita, z Corsaira TX550 by asi bylo víc muziky (účinnost) ale za víc peněz. Pak by tu byla ještě alternativa se Seasonicem Focusem 550W, dál už to pitvat nebudu protože to nemá cenu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Romantus97 napsal(a):

Proč vždy musím vidět ty supersestavy? :D @Dangel umí. Jediný co musím vytknout jako správný uctívač RM750X je zdroj, no není to dinamit ale taky žádná kvalita, z Corsaira TX550 by asi bylo víc muziky (účinnost) ale za víc peněz. Pak by tu byla ještě alternativa se Seasonicem Focusem 550W, dál už to pitvat nebudu protože to nemá cenu.

Můj návrh CX počítal s daleko nižším rozpočtem. Uznávám že teď kdy se to posunulo tak by tam tx 550 dávalo smysl. Seasonicu se snažím osobně vyhejbat, moc jim nevěřím ale jak už jsem párkrát psal: "jde spíš o pocit než o podloženou pravdu"

Bohužel RM750 je už na můj vkus opravdu moc drahá, ale co jsem koukal tak Rm650 nezvedne náklady o tolik (700 oproti teď) a měl by bejt opravdu mnohem lepší.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 6 hodinami, Dangel napsal(a):

Můj návrh CX počítal s daleko nižším rozpočtem. Uznávám že teď kdy se to posunulo tak by tam tx 550 dávalo smysl. Seasonicu se snažím osobně vyhejbat, moc jim nevěřím ale jak už jsem párkrát psal: "jde spíš o pocit než o podloženou pravdu"

Bohužel RM750 je už na můj vkus opravdu moc drahá, ale co jsem koukal tak Rm650 nezvedne náklady o tolik (700 oproti teď) a měl by bejt opravdu mnohem lepší.

Ten TX550 nebo TX650 by měl stačit s přehledem. U toho RM se mi větrák skoro nehne :D

PS: Neumím dělat cable management s modulární kabeláží. :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Romantus97 napsal(a):

Ten TX550 nebo TX650 by měl stačit s přehledem. 

To sice jo, ale to samé platí i o tom CX... rozdíl mezi CX a mezi Tx není zas takovej, ani v ceně, ani v efektivitě.. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 46 minutami, Dangel napsal(a):

To sice jo, ale to samé platí i o tom CX... rozdíl mezi CX a mezi Tx není zas takovej, ani v ceně, ani v efektivitě.. 

Jde o to že se ti zdroj během roka proplatí díky vyšší efektivitě. Teď to je 500 Kč navíc, ale za dva roky to může být dokonce v mínusu, protože CX má nižší efektivitu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 44 minutami, Romantus97 napsal(a):

Jde o to že se ti zdroj během roka proplatí díky vyšší efektivitě. Teď to je 500 Kč navíc, ale za dva roky to může být dokonce v mínusu, protože CX má nižší efektivitu

Rmko ano, ale tx ne :P

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, Dangel napsal(a):

proč myslíš že RM mám v PC :D při té zátěži co to dělá má 91% účinnost :D a jediný co slyším je odlet na měsíc (můj CPU větrák :D však já si na tu Feru 3 počkám)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 13. 1. 2018 at 11:01, Dangel napsal(a):

Hovada mi zdražili Grafiku.. :DD...

hele? co říkáš na tohle ? > https://www.czc.cz/hal3000-herni-sestava-mcr-2018-elite-cerna/225630/produkt

40k budu šetřit ještě dlouho.. plánuji to kupovat na velké prázdniny tak nevím jak to bude s těma grafárnama dál.. toto se mi zatím zdá jako dobrá volba

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 59 minutami, Sulrii napsal(a):

Hovada mi zdražili Grafiku.. :DD...

hele? co říkáš na tohle ? > https://www.czc.cz/hal3000-herni-sestava-mcr-2018-elite-cerna/225630/produkt

40k budu šetřit ještě dlouho.. plánuji to kupovat na velké prázdniny tak nevím jak to bude s těma grafárnama dál.. toto se mi zatím zdá jako dobrá volba

Zkus se podívat po malých e-shopech a kamenných obchodech, tam občas GPU najdeš. jinak ohledně Hal3000 Ty máš asi hodně ráda stíhačky, co? je tam MSI ARMOR

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď