Jump to content

Recommended Posts

Pc by fungovalo, ale je tam par věci kterým bych se dobrovolně vyhnul.

Jednou z nich je chladič, za nižší cenu se dá získat stejně výkonná Fera nebo za podobnou cenu lepší BeQuiet! Dark Rock Advanced.

Ramky nemaj úplně nejkompatibilnější paměti co by šly, doporučil bych spíše adata xpg

Windows jsou koukám zatraceně mastný. Pokud je chceš levněji, najdi ke třeba na aukru (ano, je to legální jen je šance že budeš muset do microsoftu volat kvůli ověření. Nic jiného)

Hmm radši bych tam viděl nějakou desku normální velikosti, ale jinak tahle je slušná.

Zdroj... Fortrony dříve byly dosti kvalitní, tenhle mi ale přijde na svůj výkon vcelku levný. Radši bych tam hodil Corsair CX 550.

Smím se zeptat proč externí mechaniku?? Když už ji NÁHODOU budeš potřebovat tak proč za ní dávat přes litr.. Radši kup levnou interní i kdyby jsi jí měl někde na straně a připojoval vždy při použití.

Ohledně ssdčka.. myslím že se dan sehnat i lepší, ale tady at to napíše někdo jinej.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 10 hodinami, Mr.Skuda napsal(a):

Spíš tohle, Windows 10 zde

Ahoj,děkuji za radu,myslíš že to potahá Gta 5 nebo Zaklínače 3 na dobré FPS?

dále.. bojím se docela o ten windows ... zdá se mi to podezřele až moc levné.. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 10 hodinami, Mr.Skuda napsal(a):

Spíš tohle, Windows 10 zde

Dále.. ten windows je digitální klíč.. to bych si musel někde sehnat instalačku a vypálit na CD a nebo jak to pak v Biosu budu zadávat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Sulrii napsal(a):

Dále.. ten windows je digitální klíč.. to bych si musel někde sehnat instalačku a vypálit na CD a nebo jak to pak v Biosu budu zadávat.

Takže ohledně instalačky https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/windows10;) na jiným pc to spustíš a ta věc ti na nějakou flashku umí udělat instalačku.  Ohledně zadávání klíče, na ten se tě to po spuštění instalace ve správnou dobu zeptá. Btw na internetu je dosti návodů jak to nainstalovat :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 25 minutami, Dangel napsal(a):

Takže ohledně instalačky https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/windows10;) na jiným pc to spustíš a ta věc ti na nějakou flashku umí udělat instalačku.  Ohledně zadávání klíče, na ten se tě to po spuštění instalace ve správnou dobu zeptá. Btw na internetu je dosti návodů jak to nainstalovat :)

poslední věc at mám klidné spaní :D  1. ta sestava co poslal Mr.Skuda je ok?

2. nebylo by lepší prodat notas který po novém pc nevyužiju a koupit si fakt windows na CZC a nechat si to rovnou složit a nakonfigurovat? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Sulrii napsal(a):

2. nebylo by lepší prodat notas který po novém pc nevyužiju a koupit si fakt windows na CZC a nechat si to rovnou složit a nakonfigurovat? 

Ta jeho sestava vypadá dobře, ale upřímně se mi moc nelíbí grafika Gainward. Zase na druhou stranu ty zbylé modely jsou teď vyprodané, takže asi není jiná možnost. Rozhodně je to ale lepší jak MSI ARMOR nebo Asus DUAL. Jestli nedokážeš nainstalovat systém, tak si ho jako klidně kup :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Sulrii napsal(a):

Hele, možná to lepší je (pokud si nevěříš dostatečně na to aby sis to nainstaloval sám...). Ale jak říkám, instalace windows je jedna z opravdu jednoduchých věcí.

Složení počítače samozřejmě doporučuju. 

Ohledně Skudovic sestavy, na co jí hodláš používat? Čistý hraní? Pokud ano, tak bych skoro raději šel do I5 8600k. 1060 je  dobrou volbou pro hraní na FHD a vysokém nastavení. SU 800 je jedno z vcelku slušných disků za málo peněz. Fera takovým slušným minimem. Zdroj je velmi dobře vybrán. Přece jen 7 letá záruka se počítá vždycky. Jen u typu ramek se mi nedaří najít typ čipů.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

O herní výkon se neboj. Můj notebook s 840M a i7 (podrobné specifikace na profilu) rozjede GTA na High - Very High bez problému díky dost dobrý optimalizaci. Co se Zaklínače týče, tak toho sice rozjedu už pouze na medium, ale furt FPS jsou furt stabilní a je velmi dobře hratelný. Takže co se týče herního výkonu, tak se podle mě nemáš čeho bát a rozjedeš i novější tituly v roce 2018.

• Kappa 4

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Harry San napsal(a):

O herní výkon se neboj. Můj notebook s 840M a i7 (podrobné specifikace na profilu) rozjede GTA na High - Very High bez problému díky dost dobrý optimalizaci. Co se Zaklínače týče, tak toho sice rozjedu už pouze na medium, ale furt FPS jsou furt stabilní a je velmi dobře hratelný. Takže co se týče herního výkonu, tak se podle mě nemáš čeho bát a rozjedeš i novější tituly v roce 2018.

Ale ty už ne :lul:

• Like 1
  • Kappa 2
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Dangel napsal(a):

Hele, možná to lepší je (pokud si nevěříš dostatečně na to aby sis to nainstaloval sám...). Ale jak říkám, instalace windows je jedna z opravdu jednoduchých věcí.

Složení počítače samozřejmě doporučuju. 

Ohledně Skudovic sestavy, na co jí hodláš používat? Čistý hraní? Pokud ano, tak bych skoro raději šel do I5 8600k. 1060 je  dobrou volbou pro hraní na FHD a vysokém nastavení. SU 800 je jedno z vcelku slušných disků za málo peněz. Fera takovým slušným minimem. Zdroj je velmi dobře vybrán. Přece jen 7 letá záruka se počítá vždycky. Jen u typu ramek se mi nedaří najít typ čipů.

Jen hraní... taky preferuji Intel ale zase to překopávat to nevím nevím :D.. záleží pokud v tom bude výrazný rozdíl oproti tomu AMD

Sudovic sestavu jsem tam přehodil.. zdála se mi lepší.. 

Editoval(a) Sulrii
.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, Sulrii napsal(a):

Jen hraní... taky preferuji Intel ale zase to překopávat to nevím nevím :D.. záleží pokud v tom bude výrazný rozdíl oproti tomu AMD

Sudovic sestavu jsem tam přehodil.. zdála se mi lepší.. 

Tak je pravda, že na 8600k je hraní o něco lepší, ale Rzen je na práci takový všestranější + když ho koupíš teď, ještě na něm budou další 2. generace zenů a tak s případným Upgradem ušetříš za desku

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 14 minutami, Mr.Skuda napsal(a):

Tak je pravda, že na 8600k je hraní o něco lepší, ale Rzen je na práci takový všestranější + když ho koupíš teď, ještě na něm budou další 2. generace zenů a tak s případným Upgradem ušetříš za desku

Asi bys mi nemohl složit něco s tím Intelem do 30k a pak k tomu přihodit ten winows takže cca 33k ? že?

potřebuji myslet do budoucna a chtělo by to tahat i novější hry.

Děkuji .. a sorry za toho ,,Sudovic,, v komentu :D.. nemyslel jsem to tak že jsi Sud.. xD byl to překlep.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 56 minutami, Sulrii napsal(a):

Asi bys mi nemohl složit něco s tím Intelem do 30k a pak k tomu přihodit ten winows takže cca 33k ? že?

potřebuji myslet do budoucna a chtělo by to tahat i novější hry.

Děkuji .. a sorry za toho ,,Sudovic,, v komentu :D.. nemyslel jsem to tak že jsi Sud.. xD byl to překlep.

Úplně upřímně, já sud trochu jsem. Mimochodem, složím do 33k, ale windows nebudu komentovat, přečti si můj první komentář

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 12 minutami, Mr.Skuda napsal(a):

Úplně upřímně, já sud trochu jsem. Mimochodem, složím do 33k, ale windows nebudu komentovat, přečti si můj první komentář

Stejně budu prodávat tento sh*t Notas.. a vyhodit to za windows nebo to projet někde ve hrách je mi jedno.. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, Mr. Skuda napsal(a):

To proto, že jsem tam dal de-facto to samé, jen lepší bla bla bla a moje sestava s 1060 je o 3k levnější, to tam potom tu 1070 narveš

Nenarve ji tam ani jeden (resp. ano, narve), protože vám stejně přijde až za 2 měsíce.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Sulrii napsal(a):

Stejně budu prodávat tento sh*t Notas.. a vyhodit to za windows nebo to projet někde ve hrách je mi jedno.. 

Zpátky k tobě. Pokud si trváš na limitu 30 + windows za 3, nedělá mi to problém, vyměním 1070 za nějakou lepší (kolem 9000) 1060 6gb a můžeš jít rovnou do toho :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 31 minutami, Dangel napsal(a):

Zpátky k tobě. Pokud si trváš na limitu 30 + windows za 3, nedělá mi to problém, vyměním 1070 za nějakou lepší (kolem 9000) 1060 6gb a můžeš jít rovnou do toho :) 

Díkec ;)

a ten chudák tu dostal blok za co ?.. chvilku jsem tu nebyl tak jsem ho nevnímal

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Sulrii napsal(a):

Díkec ;)

a ten chudák tu dostal blok za co ?.. chvilku jsem tu nebyl tak jsem ho nevnímal

Nedostal blok, jen trochu víc kecal mimo téma, tak jsme tu to omezili.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 12 hodinami, Dangel napsal(a):

Ahoj,nezapomněl si na mě ? :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 minutami, Sulrii napsal(a):

Ahoj,nezapomněl si na mě ? :D

Měl bych? :D Jen jsi se zatím dál nevyjádřil jak to bude dál

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, Dangel napsal(a):

Měl bych? :D Jen jsi se zatím dál nevyjádřil jak to bude dál