Jump to content

FrantišekMacků

Člen
 • Počet Příspěvků

  104
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

4 Neutrální

Poslední Návštěvníci

Seznam posledních návštěvníků je vypnutý a nebude se zobrazovat ostatním uživatelům.

 1. FrantišekMacků

  Dualboot - Sdílení složky

  chápu to správně ? mám si vytvořit disk z příponou FAT32 ? a potom si v obouch OS udělat sdílení ? co ješte znamena sdílení po bootu ? to je nějaká funkce ? popř. máš nějaký podrobnější návod ?
 2. FrantišekMacků

  Dualboot - Sdílení složky

  vím že jsem jednou to zkoušel pomocí SSH ale to se ješte nepřihlašoval brácha k mím PC ( používal jsem to pouze já). díval jsem se na toto video:
 3. FrantišekMacků

  Dualboot - Sdílení složky

  nebo jediná možnost je koupit NAS ?
 4. Potřebuji poradit, jak sdílet složku na jednom PC kde mám dualboot a fungovala složka i když je ten druhý systém vyplí. lze to udělat ? bráchovi stríhám videa ve windows (kde mám vytvořenou sdílenou složku) ale na bežnou práci používám Linux (ubuntu). a když mám zaplí linux tak se brácha nemuže připojit k té složce, kterou mám sdílenou ve windows. p.s windows disk v linuxu vidím. děkuji za odpověd.
 5. Chci se zeptat, budu si kupovat klešte na ethernet a jaké klešte si mám koupit ? chtěl bych aby byli univerzální na všechny tipy Ethernet kabelu. Děkuji za odpověd
 6. FrantišekMacků

  Jak Funguje Wifi-Hotspot ?

  díky všem za názor, tak asi nakonec si spíše budu trochu více šetřit a koupím si zase nějaký dotykový akorát spíše od evropské značky asi Noki.
 7. FrantišekMacků

  Jak Funguje Wifi-Hotspot ?

  jo jinak si spíše koupím ten první co jsem dal do tohoto příspěvku tj tento: https://www.shopcom.cz/nokia-6300-4g-charcoal-16liob01a02-d234070 ten druhý jse mi moc cenově nezdá, má i málo místa atd.
 8. FrantišekMacků

  Jak Funguje Wifi-Hotspot ?

  a fungovali by to v prohlížeči ? ten edookit jde spustit i v prohlížeči.
 9. FrantišekMacků

  Jak Funguje Wifi-Hotspot ?

  ono ten mobil moc nepoužívám ve škole pouze se dívám na edookit kdyby byla náhla změna (pár krát už i byla) a potom používám messenger, bankovnictví a ty emaily. jsem si říkal že kdyby ti aplikace nebyli dustupné v tom KaiOS store tak že bych používal to v internetovým prohlížeci.
 10. FrantišekMacků

  Jak Funguje Wifi-Hotspot ?

  co je hotspot vím, akorát chci vědet zda ty mobily mají přístup k Wifi. tlačítkový chci z toho důvodu že je ješte menší než ten co mám těd, a taky aby měl co nejdělší výdrž baterie (třeba 6-8 let) a hlavně aby uměl volat psát SMS a abych mohl používat aplikace popřípadně přes ten internet (a abych si neplýtval data) (používám pouze: Bankovnictví, E-mail, edookit, Messenger/Facebook) jinak moc ho nepoužívám a popřípadně nějaké aplikace bych mohl používat v PC přes Emulátor andoridu (Bluestack)
 11. FrantišekMacků

  Jak Funguje Wifi-Hotspot ?

  těd se divám a přemýšlím i o tomto mobilu: https://www.datart.cz/mobilni-telefon-nokia-110-4g-16lyrb01a09-cerny.html
 12. Chci se zeptat už leta uvažuji že si koupím nějaký lepší mobil, tlačítkový tkz. chytrí i z wifinou a prohlížečem. našel jsem včera jeden, který je dobrý akorát mě tam zarazilo název "Wifi Hotspot" oba dva názvy vím co znamenají ale takhle pohromadě nevím co si mám pod tím představit, rád bych abych ten mobil měl přístup k wifi (např.: když jsem u babičky, doma nebo ve škole, kde je Wifina) mobil, který si pravděbopodobně koupím je tento: https://www.datart.cz/mobilni-telefon-nokia-6300-4g-sedy-16liob01a02.html?utm_medium=priceindexer&utm_source=heureka.cz&utm_term=NOK
 13. FrantišekMacků

  Výběr Repráků

  tak jsem si je koupil na kytary cz, jsem se dnes jen tak podíval a vídím že se zlevnili ze 2690 na 2400 což je hodně dobrý a ješte k tomu sem použil ten kod jak tady na foru na minulém mém příspěvku mi zmínil jeden zdější admin.
 14. FrantišekMacků

  Výběr Repráků

  našel jsem možná dobrou redukci, šla by tato redukce k propojení reproduktorů k mé zvukovce ? https://www.alza.cz/stagg-stc1-5pcm-d6387138.htm nebo tato: https://www.alza.cz/adam-hall-3-star-tpc-0100-m-d6965443.htm
 15. FrantišekMacků

  Výběr Repráků

  dík moc, takže pokud tomu dobře rozumím, mě chybí pouze koupit samotné repráky (koupím ty od Presonuu) a tento kabel:https://www.muziker.cz/soundking-cc-301?utm_source=CJ&utm_medium=affiliate&utm_campaign=100516441&utm_content=13165951&cjevent=0663c295085311ed825d536a0a18050c&cjdata=MXxZfDB8WXww
×
×
 • Vytvořit nové...