Jump to content

Petr Jasanský

Člen
 • Počet Příspěvků

  21
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

0 Neutrální

Poslední Návštěvníci

Seznam posledních návštěvníků je vypnutý a nebude se zobrazovat ostatním uživatelům.

 1. Mám Patriot Viper RGB Series 16GB KIT DDR4 3200Mhz CL16, které jedou pouze na 2133 Mhz (alespoň podle správce úloh). CPU - Amd ryzen 5 2600 MB - Gigabyte b450 aorus elite Předpokládám, že to půjde nastavit v biosu. Kdyžtak jak ?
 2. Petr Jasanský

  Rychlost stahování na steamu

  + na Uplay mi jede stahování stabilně na 6 MB/s.
 3. Petr Jasanský

  Rychlost stahování na steamu

  Na tomto pc jsem měl a mám jenom win10 a děje se to od začátku.
 4. Petr Jasanský

  Rychlost stahování na steamu

  @jirkasta nechci otravovat , ale hodila by se pomoc.
 5. Petr Jasanský

  Rychlost stahování na steamu

  1. DSL (O2) 2. kabel 3. přibližně 3 roky 4. Také se mi často nenačítají stránky(někdy se nenačtou na první pokus, poté se načtou), nebo to dlouze trvá. Mám nový pc s Win10. Dřívější pc s Win7 byl připojen úplně stejně(stejné místo, kabel....) a vše bylo v pořádku.
 6. Pokud stahuji jakoukoli hru na stemu, často mám výkyvy rychlosti stahování. Měl bych stahovat 50 Mbps = 6.25 MB/s, ale obvykle to dělá jakési "vlny". Jde to od minimální rychlosti do maximální a znovu...... Po restartu počítače to nějakou dobu běží správně. Oblast mám nastavenou na Českou republiku a v nastavení nemám žádná omezení.
 7. Na telefonu Xiaomi redmi 5 mi nefunguje hotspot pro notebook. Notebook se připojí, ale na ikoně wifi je trojúhelníček a píše to omezeno. Díky za rady.
 8. Petr Jasanský

  Problém s tiskárnou

  Popravdě stačilo doplnit papíry. Sice tiskárna byla ještě z půlky plná papírů, ale nedokázala si je vzít. Vím, že to asi není úplné řešení, ale nebudu to zatím víc řešit.
 9. Petr Jasanský

  Problém s tiskárnou

  Vyřešeno, díky za rady.
 10. Petr Jasanský

  Problém s tiskárnou

  Oprava: Tiskárna píše Load paper, then press ok. Taky přestala úplně tisknout.
 11. Potřeboval bych poradit s problémem s tiskárnou Epson al-m200dn. Tiskne pouze 1 stránku, poté je nutné ji vypnout a zapnout. Někdy tiskne více stránek, ale každou je nutné potvrdit tlačítkem OK na tiskárně. Pro vysvětlení : když normálně tiskne svítí zeleně(tiskárna), při problémech svítí červeně a problém je napsán na malé obrazovce. Když tisknu tak vždy svítí červeně a píše : press Ok to print, poté se občas něco vytiskne nebo taky ne. Dříve tiskla úplně normálně bez problémů. Děkuji za rady.
 12. Petr Jasanský

  Grafická karta z bazaru.

  Už ji koupil někdo jiný za něco málo přes 8 000 kč. Radši půjdu do nové grafiky. Děkuji za odpověď.
 13. Na co si dát pozor při koupi bazarové grafiky ? Má těžení kryptoměn nějaký dopad na kartu ? Našel jsem si bazarovou ASUS GeForce ROG STRIX GAMING GTX1070 OC DirectCU III, na které se těžilo. Karta má ještě 1 rok záruku a je ve výborném stavu (aspoň podle majitele).
 14. Zkontrolujte, popřípadě opravte tuto sestavu.
×
×
 • Create New...