Jump to content

Petr Jasanský

Člen
 • Počet Příspěvků

  21
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

0 Neutrální
 1. RAM 3200 Mhz jedou na 2133

  Díky, zkusím to.
 2. Mám Patriot Viper RGB Series 16GB KIT DDR4 3200Mhz CL16, které jedou pouze na 2133 Mhz (alespoň podle správce úloh). CPU - Amd ryzen 5 2600 MB - Gigabyte b450 aorus elite Předpokládám, že to půjde nastavit v biosu. Kdyžtak jak ?
 3. Rychlost stahování na steamu

  + na Uplay mi jede stahování stabilně na 6 MB/s.
 4. Rychlost stahování na steamu

  Na tomto pc jsem měl a mám jenom win10 a děje se to od začátku.
 5. Rychlost stahování na steamu

  @jirkasta nechci otravovat , ale hodila by se pomoc.
 6. Rychlost stahování na steamu

  1. DSL (O2) 2. kabel 3. přibližně 3 roky 4. Také se mi často nenačítají stránky(někdy se nenačtou na první pokus, poté se načtou), nebo to dlouze trvá. Mám nový pc s Win10. Dřívější pc s Win7 byl připojen úplně stejně(stejné místo, kabel....) a vše bylo v pořádku.
 7. Rychlost stahování na steamu

  Pokud stahuji jakoukoli hru na stemu, často mám výkyvy rychlosti stahování. Měl bych stahovat 50 Mbps = 6.25 MB/s, ale obvykle to dělá jakési "vlny". Jde to od minimální rychlosti do maximální a znovu...... Po restartu počítače to nějakou dobu běží správně. Oblast mám nastavenou na Českou republiku a v nastavení nemám žádná omezení.
 8. Hotspot z mobilu pro notebook

  Na telefonu Xiaomi redmi 5 mi nefunguje hotspot pro notebook. Notebook se připojí, ale na ikoně wifi je trojúhelníček a píše to omezeno. Díky za rady.
 9. Problém s tiskárnou

  Popravdě stačilo doplnit papíry. Sice tiskárna byla ještě z půlky plná papírů, ale nedokázala si je vzít. Vím, že to asi není úplné řešení, ale nebudu to zatím víc řešit.
 10. Problém s tiskárnou

  Vyřešeno, díky za rady.
 11. Problém s tiskárnou

  Oprava: Tiskárna píše Load paper, then press ok. Taky přestala úplně tisknout.
 12. Problém s tiskárnou

  Potřeboval bych poradit s problémem s tiskárnou Epson al-m200dn. Tiskne pouze 1 stránku, poté je nutné ji vypnout a zapnout. Někdy tiskne více stránek, ale každou je nutné potvrdit tlačítkem OK na tiskárně. Pro vysvětlení : když normálně tiskne svítí zeleně(tiskárna), při problémech svítí červeně a problém je napsán na malé obrazovce. Když tisknu tak vždy svítí červeně a píše : press Ok to print, poté se občas něco vytiskne nebo taky ne. Dříve tiskla úplně normálně bez problémů. Děkuji za rady.
 13. Grafická karta z bazaru.

  Už ji koupil někdo jiný za něco málo přes 8 000 kč. Radši půjdu do nové grafiky. Děkuji za odpověď.
 14. Grafická karta z bazaru.

  Na co si dát pozor při koupi bazarové grafiky ? Má těžení kryptoměn nějaký dopad na kartu ? Našel jsem si bazarovou ASUS GeForce ROG STRIX GAMING GTX1070 OC DirectCU III, na které se těžilo. Karta má ještě 1 rok záruku a je ve výborném stavu (aspoň podle majitele).
 15. PC 26 000 kč.

  Zkontrolujte, popřípadě opravte tuto sestavu.
×