Jump to content

tommarek1234

Člen
 • Počet Příspěvků

  16
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

0 Neutrální

Poslední Návštěvníci

Seznam posledních návštěvníků je vypnutý a nebude se zobrazovat ostatním uživatelům.

 1. Dobrý den, mám problem s javou. Když jsem provedl tenhle příkaz: java -Xms1G -Xmx2G -jar server.jar tak se v powershellu ukázak error: Error: A JNI error has occurred, please check your installation and try again Exception in thread "main" java.lang.UnsupportedClassVersionError: org/bukkit/craftbukkit/bootstrap/Main has been compiled by a more recent version of the Java Runtime (class file version 60.0), this version of the Java Runtime only recognizes class file versions up to 52.0 at java.lang.ClassLoader.defineClass1(Native Method) at java.lang.Cla
 2. Dobrý den chtěl bych se zepta změnění msconfig změnění počet využitých jader při spouštění PC jestli to je bezpečné a doporučuje se to.
 3. tommarek1234

  PC problém

  Podle mě je problém v CPU ale nejsem si jistý ale můžež zistit příčinu biosu, zde jak to zistit https://www.reviversoft.com/blog/2013/12/how-to-find-out-the-cause-of-your-bsod/
 4. Dobrý den, potřeboval bych vysvětlit jak funguje Overclock scanner a jak funguje.
 5. tommarek1234

  Ryhclost Větráku na GPU

  Děkuji ale mám malý problém, Když dostanu viší teploty, tak větrák podle křivky se zvýší a zní to jako Helikoptéra. Nevím jestli mi odletí PC 😂 ale zkusím to znova zapnout.
 6. Dobrý večer, mám otázku. Jaká optimální rychlost pro větrák v MSI afterburner (viz fotka).
 7. Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli může grafice slunce uškodit (zničit nebo snížit výkon). A jeslti může snížít výkon svítění slunce grafiku za cca 5H.
 8. tommarek1234

  ARGB a RGB

  Děkuji
 9. DODATEK: Měla by mít ještě kompatibilitu s procesorem AMD ryzen 3. řady B450M , konektory sata na SSD, chipset B450, konektor na grafiku (stačí jeden), konektory na 4 RAM ,zvukový modul a wifi nemusí mít.
 10. Dobrý den, chtěl bych se zeptat jáká je dobrý deska s aura sync a ARGB 3pin a za dobrou cenu. Předem děkuji.
 11. Dobrý den, mám dotaz. Koupil jsem si větráčky ARGB 3pin ale moje DESKA má RGB 4pin konektor . Chci se zeptat jestli exzisture adapter který z ARGB 3pin dělá RGB 4pin. Předem děkuji.
 12. Dobrý den, potřeboval bych sehnat aura sync větráky na přední stranu PC case které stojí rozumnou cenu. Děkuji
 13. Dobrý den, potřeboval bych poradit jaké levné větráky RGB na předek bedny ze SYNCHRONIZACÍ AURA SYNC K BEDNĚ 1stCool Gamer 3. Které se dají ovládat v programu aura creator. Předem děkuji.
×
×
 • Vytvořit nové...