Jump to content

CzechWin

Člen
 • Počet Příspěvků

  136
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

9 Neutrální

Poslední Návštěvníci

Seznam posledních návštěvníků je vypnutý a nebude se zobrazovat ostatním uživatelům.

 1. CzechWin

  PC (55000 Kč)

  Ahoj, ještě jednou se hlásím o kontrolu.. Tento týden budu objednávat sestavu, protože se mu už nechce čekat.. V sestavě jsem vyměnil ještě RAM za jiné (levnější), takže by mne zajímalo, jestli mohou být. Vyměnil jsem taktéž skříň. Prosím tedy o poslední kontrolu.. Díky moc za Vaše rady! SESTAVA ZDE. Ještě dodám, že s cenou už nemohu jít výše.
 2. CzechWin

  PC (55000 Kč)

  Takhle.. Mně jde spíše o to, zda, po vypuštění první várky grafik, bude nějaká v přibližné ceně, jako nynější 2080 Super v mém seznamu, a zároveň bude mít vyšší výkon než již zmíněná 2080S. Pokud by to mělo nastat až v příštím roce (cena stejná, výkon vyšší), tak to s klidným svědomím pořídím už teď s aktuální generací GPU..
 3. CzechWin

  PC (55000 Kč)

  A to mě teď napadá.. Nebude lepší počkat na novou generaci grafik 30xx?.. Protože sestavu plánuji až ke konci roku.
 4. CzechWin

  PC (55000 Kč)

  Jo, s těmi Windows 10 jsem to zde řešil už dříve. Nechci pokoušet si brát operační systém od někoho, kdo není oficiálně ověřený. A toho Conductonauta vezmu pouze 1g (místo 5g).. Ještě jsem změnil skříň. Na to bych rád slyšel Vaše názory, zda jsem udělal lépe či hůře.. Před: MSI MPG GUNGNIR 100, okno, RGB, černá Po: Be quiet! Pure Base 500DX, okno, černá + 2x Be quiet! Pure Wings 2, High-Speed, PWM, 140mm Celá sestava ZDE. Finanční limit se vším všudy je nakonec 84k, pokud víte, co vylepšit, určitě budu rád za rady..
 5. CzechWin

  PC (55000 Kč)

  Tak jsem tam dal ty lepší RAM s CL16. Pak jsem ještě přešel na nejnovější generaci Intelů. Hodně probíraný reproduktor nakonec nebudu brát vůbec, neboť bych ho využil maximálně na Skype. Monitor má totiž nějaký už v sobě.. Neříkám, že ho v budoucnu nekoupím.. ODKAZ
 6. CzechWin

  PC (55000 Kč)

  Tak TADY jsem to trochu pozměnil. Co vy na to? Díky za pomoc..:)
 7. CzechWin

  PC (55000 Kč)

  Já budu používat hlavně sluchátka, reproduktory mám jen, aby se neřeklo.. Můj strop je 83k. Dobře, ještě to upravím..
 8. CzechWin

  PC (55000 Kč)

  Díky..:) Vím, že jsem asi moc zarytý fanda Intelu a pokud to jde, tak sestavu ladit do komponentů od jedné firmy, takže AMD procesor zrovna moc nechci. Ale co byste řekli na TOTO?
 9. Ahoj, zvažuji nové herní PC na nejnovější i nadcházející herní tituly do 55k.. Nemám žádnou vytvořenou sestavu, protože bych to radši nechal na vás.. Níže uvedu, jaké bych preferoval komponenty: Základní deska ASUS, RTX grafická karta ASUS Procesor Intel M2 SSD disk (500 - 1000 GB) HDD alespoň 2 TB RAM nejlépe 32 GB Světýlka v PC nutně nepotřebuji.. Díky moc za případnou pomoc! S pozdravem Matěj
 10. CzechWin

  Kterou grafiku

  Možná bych s tou grafikou počkal, jelikož (mají) během pár dnů představit novou generaci..
 11. Zdravím neznáte náhodou stránku, kde se dají vytvořit zadarmo a snadno stránky,které by měly search engine? Chci to na psaní recenzí o hrách.. Něco jako je webnode atd. Díky za odpověď
 12. CzechWin

  PayPal

  Ale v aplikaci Seznam tě nikdo neupozornňuje, že situace může nastat, že si na dobro zablokuješ účet, když nemáš ověřený mobilní čísli nebo jiné zařízení než je to tvoje). Já jsem nakonec měl to číslo tam daný, ale SMS s kódem nepřicházela. (Neměl jsem roaming, byl jsem v zahraničí)
 13. CzechWin

  PayPal

  Ona je dvoufázová autentifikace dobrá, ale nesmí to narůst do míry, kdy máš problém, alespoň ten tvůj nepřístupný účet zrušit.
 14. CzechWin

  PayPal

  Pokud to dvoufázové ověření nefunguje jak na Seznamu, kde mobilní aplikace má unikátní ID, které se neopakuje (takže, když se ti aplikace odinstaluje, nemáš ověřené další mobily a neověřil sis ani tel. číslo, automaticky ztratíš jakýkoliv přístup na účet), tak je to v pohodě.. A asi mi nic jiného nezbývá než PayPalu věřit..
×
×
 • Create New...