Jump to content

Harry

Milanfon Media
 • Počet Příspěvků

  847
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

217 Výborná

7 Sledujících

O uživateli Harry

 • Rank
  Specialista na mobilní telefony

PC Sestava

 • CPU
  Intel Core i7 9750H (6 cores, @2.60 GHz)
 • Chladič CPU
  -
 • Grafická karta
  NVIDIA GTX 1660Ti (6GB GDDR5 VRAM)
 • Základní deska
  -
 • RAMky
  16GB DDR4, @2666 MHz
 • SSD
  Samsung 970 EVO 500GB
 • HDD
  1TB HDD, 5400 ot./min
 • Zdroj
  -
 • Bedna
  Notebook Lenovo Legion Y540-15IHR
 • Monitor
  15,6" 1920x1080 @144Hz Lenovo built-in IPS + 21,5" 1920x1080 @60Hz AOC i220SWH
 • Myš
  Logitech G604 Lightspeed
 • Klávesnice
  Logitech G915 Lightspeed, Patriot Viper V770
 • Audio
  Logitech G733 Wireless, Patriot Viper V370
 • Poznámky
  Mobilní telefony: Xiaomi Mi 9 + iPhone XR

Poslední Návštěvníci

zobrazení profilu
 1. Harry

  Problémy s připojením

  Ahoj, Na základě tebou uvedených informací tady můžeme více méně vařit z vody. Navrhuji ověřit následující body: 1. Co máš za Wi-Fi síťovku v notebooku? (najdeš ve správci zařízení). Zkoušel jsi aktualizovat ovladače? 2. Můžeš zkusit udělat několik ping testů a zjistit, zda-li tyhle "spikes" nastávají v pravidelných intervalech, či nikoliv 3. Zkoušel jsi restartovat router? Jaké máš nastavení sítě? Používáš 2.4GHz v kombinaci 5GHz, či nikoliv? A tak dále.. Abychom mohli postupně zúžovat možnosti, budeš nám muset poskytnout mnohem více informací.
 2. Harry

  PTEJTE se NÁS!

  Kuličkový myši, CRT monitory o váze jedné tuny, to si pamatuju dost živě :D Ale je škoda, že jsem neprožil například tu eufórii prvního DOOMa, Wolfa, atp.
 3. Harry

  PTEJTE se NÁS!

  Škoda, že jsme tuhle zlatou éru nezažili..
 4. Harry

  Něco, jako modrá smrt…

  O tom, že to bude chyba napájecího segmentu, asi není potřeba pochybovat, ale vrtá mi hlavou, čím by to mohlo být způsobeno. Vzhledem k předešlému problému s CPU, kontroloval jsi VRM? Tedy jejich stav a teploty při zátěži? Máš k dispozici nějaké dump soubory? (https://www.technlg.net/windows/windows-crash-dump-memorydmp-file/)
 5. Harry

  Něco, jako modrá smrt…

  Ahoj, Z příspěvku jsem tedy pochopil, že máš overclocknutý CPU a sestavu dle popisu na tvém profilu. Začnu tedy první otázkou - začaly tyhle problémy až poté, nebo se to stávalo i při "stock" configuraci?
 6. Harry

  blue screen

  Kdyby to bylo generic USB, tak by to s největší pravděpodobností vyhodilo čistě HID device, ale už jsem se setkal s tím, že z nějakýho důvodu to pro audio vyhazuje spešl výjimku. Prostě Windows things
 7. Harry

  PTEJTE se NÁS!

  Jojo, taky to znám, zlatý to život vysokoškoláků
 8. Harry

  blue screen

  Jedná se o chybu driveru pro tvůj USB headset, zkus ho reinstalovat.
 9. Harry

  PTEJTE se NÁS!

  Ne, ale ukázali nám, jak mít depresi z pohledu na obrazovku
 10. Harry

  PTEJTE se NÁS!

  To jsou ti kybernetici no
 11. Harry

  Výměna MacBook Air s M1

  Ahoj, Vzhledem k tomu, že jsi tu nový, bych mě zajímalo, co studuješ a proč jsi zvolil zrovna Air, když jsi ho kupoval? A ještě bych se rád zeptal, jestli není jednodušší si pořídit notebook podle tvých preferencí a tenhle pak prodat?
 12. Harry

  streamovanie

  30 sekund na Googlu...
 13. Harry

  Kvalitní WiFi 6 router

  Ahoj, To, že je panelák určitou formout Faradayovy klece, s tím dokážu souhlasit, ale často bývá problém s Wi-Fi někde jinde. Sice doporučovat TP-Link jako kvalitní síťové zařízení je tak trochu paradox, na druhou stranu si nemyslím, že zrovna model, co máš doma ty, by na tom měl být až tak špatně. Určitě by bylo fajn alespoň načrtnou půdorys tvého byto, abychom věděli, přes kolik místností, respektive zdí, musí signál projít, jestli není v blízkosti routeru nějaký rušivý element, atp. Jsou problémy v obou frekvenčních pásmech? Pokud jedete 2.4 GHz primárně, je dost velká šance, že j
 14. Harry

  4g router prepojenie s normalnym routerom

  Na začátku tohohle vlákna jsi psal, že potřebuješ navrhnout řešení sítě, jelikož ti Wi-Fi nedosáhne pořádně k PC. Proto se nabídla možnost nějakýho extenderu, který ti zvětší pokrytí sítě. Pokud se tedy ptáš na otázku: jakmile si pořídíš nějaký ten extender, tak jestli se vyplatí rovnou s LAN portem, nebo jen klasický zesilovač aby ti USB reciever z počítače do té sítě dosáhl. Jestli je takhle ta otázka myšlená, tak nejspolehlivější bude vždycky kabel. Samozřejmě nejlepší by bylo, kdybys měl kabel všude mezi routerem a koncovým zařížením, ale chápu, že né všude je to realizovatelné. Měj n
 15. Harry

  4g router prepojenie s normalnym routerom

  Těžko říct, nemůžu dát ruku do ohně za to, že bude v režimu Wi-Fi extend mít aktivní i LAN porty. Mělo by to tak být, ale nemusí. Co ti ale můžu doporučit a s čím mám osobní zkušenost, protože jsem něco podobného již řešil, je tohle https://xiaomi-store.cz/cs/routery/2047-xiaomi-mi-wifi-range-extender-ac1200-6934177728808.html.
×
×
 • Vytvořit nové...