Jump to content

CzechDaniel

Člen
 • Počet Příspěvků

  77
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

0 Neutrální

PC Sestava

 • CPU
  Procesor Intel(R) Core(TM) i5-8250U CPU @ 1.60GHz, 1800 Mhz
 • RAMky
  8Gb
 • SSD
  128Gb
 • HDD
  1Tb

Poslední Návštěvníci

zobrazení profilu
 1. CzechDaniel

  UPS od Eaton - Spotřeba naprázdno

  Pro srovnání jsem ještě našel od EATONu toto (Rozdíl 21 minut oproti CyberPower, asi má CyberPower Value Pro GreenPower UPS 1000VA / 550W FR nižší vlastní spotřebu):
 2. CzechDaniel

  UPS od Eaton - Spotřeba naprázdno

  No nevím. Na stránkách výrobce jsem našel toto:
 3. CzechDaniel

  UPS od Eaton - Spotřeba naprázdno

  Čau, díky za odpověď. Nakonec jsem se rozhodl jí vrátit a koupit si tuto UPSku: CyberPower Value Pro GreenPower UPS 1000VA / 550W FR
 4. Ahojte, mám nově koupenou tuto UPSku: Eaton 5E 850i DIN a když se pomoci software podívám na spotřebu takto píše 109 W a to jede naprázdno bez připojených zařízení. A navíc když tam mám připojený Wi-Fi router a Synology NAS DS120j, tak se UPS vybije zhruba za 25 minut a to je odběr všech zařízení max 30 W (Čekal bych větší dobu zálohy). Nevíte co s tím?
 5. Ahojte, nevíte proč mi nejde nainstalovat Office 2021 Pro Plus Retail? Vždycky se to zasekne na 50% a též se to i pomalu instaluje (Jsem si koupil na Aukru levně Product Key). 😀 A nebo jestli by nebylo lepší radši používat Microsoft 365, ale to se mi moc nechce tolik ročně platit (Případně jestli neznáte levnější Microsoft 365 třeba z Ebaye. 😀).
 6. CzechDaniel

  NAS server a přehrávání 4k videa po síťi

  Ahoj, u toho Synology NAS když nainstaluješ Video Station, tak tam je funkce DLNA.
 7. CzechDaniel

  Klešte na Ethernet

  Ahoj, já bych si koupil tohle: https://www.i4wifi.cz/cs/181506-sada-naradi-xtendlan-kitlan114
 8. Ahojte, nevíte jak nakonfigurovat PPTP tunel aby se klientovy místo neveřejné IP adresy přiřadila veřejná IP adresa. Nějak takto aby to vypadalo v routeru (Mám PPTP tunel od unblockvpn.com, který za pár dní končí, takže hledám nějaké VPS):
 9. CzechDaniel

  Vaše rychlost internetu (hlasování)

  Bydlíme v jedné obci se 139 obyvateli v kraji Vysočina. Sice zde máme ISP kteří poskytují bezdrátové připojení až DL 80 Mb - UP 30 UP, ale těm zase zavazí několik stromů. DSL 100 Mb linka je 80m daleko od nás. Takže nám zbylo pomalé LTE na vytížených vysílačích za kopcem (Bydlíme v dolíku). Ještě dodám že bydlíme na konci ulice, takže k nám nikdo nic tahat nebude nebo kácet stromy.
 10. CzechDaniel

  Problémy

  Ve SPAMU nic(Nikde ve GMAILu jsem to nenašel) a dokonce mi to nepřijde ani na E-mail Profi od Seznamu, pouze jen klasický e-mail od Seznamu. Takže jsem vyzkoušel několik e-mail adres a funguje jen jedna.
 11. CzechDaniel

  Problémy

  Ahojte, chci jen říct toto: Když chci změnit e-mail adresu, tak mi nepřijde potvrzovací odkaz. Přijde pouze na e-maily od Seznamu, ale už vůbec nemůžu mít GMAIL -> Tam to nechodí. 🙂
 12. CzechDaniel

  Vaše rychlost internetu (hlasování)

  Jak je možné, že máte tak rychlý internet? Bych potřeboval mnooohem více. 🙂
 13. CzechDaniel

  Mikrotik LTE router

  Aha, děkuji.
 14. CzechDaniel

  Mikrotik LTE router

  A můžu se zeptat na jakých dalších faktorech?
 15. CzechDaniel

  Mikrotik LTE router

  Tím vyšší má zisk ta anténa = lepší příjem signálu?
×
×
 • Vytvořit nové...