Jump to content

Infinity97

Člen
 • Počet Příspěvků

  38
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Všechny příspěvky od Infinity97

 1. Infinity97

  Nízke využitie GPU

  To CPU lehce brzdí vaši grafiku, ale podle testů co jsem viděl, jela nejhůř kolem 70%. Nejede vám cpu pořád na 100% (nezatěžuje ho něco jiného než hra) ? Jinak co máte za ovladače?
 2. Infinity97

  Nízke využitie GPU

  Asi by to chtělo ještě znát teplotu komponent a jaký máš CPU, nejlépe celou sestavu ?
 3. Infinity97

  IPV6

  Dobrý den, mám ipv6(verejna, a ipv4 neverejna/ dslite) od UPC, ale chtěl bych se připojovat vzdáleně do mé domácí sítě, bohužel můj mobilní operátor má ipv4 a provider z místa kde se chci připojit také. Slyšel jsem o tom, že se dá z ipv4 vytvořit tunel do ipv6 sítí. Jde to i naopak, tak abych mohl využívat výhod veřejné ipv4 adresy. Existuje taková služba vůbec ? ps.: Moc tomu nerozumím, tak mějte prosím pochopení. Děkuji.
 4. Dobrej, potřebuji trochu poradit : Tak trochu jsem čaroval s laptopem a drcnul jsem s ním. Od té chvíle mi disk jede 0.5MB/s read a 3MB/s write. Jde s tím něco dělat, nebo alespoň ty data přesunout rychleji? Díky
 5. Infinity97

  Aké GPU budú v roku 2030?

  Kvantové pc ... Dneska má tato technologie neduhy i v teorii, nemyslim si, že tu bude tak rychle. Spíše to vidím na optické čipy s kterými se experimentuje již dnes.
 6. Infinity97

  Ram BUG

  Měl by to být síťový driver, na té stránce bylo přesně proč se to děje, bohužel ji nemohu už najít. Jinak vypnout windows update by mi ušetřilo dost nervů, ale je to dobrý nápad ...
 7. Zkontroloval bych jestli je vše správně zapojeno a pak zkusil resetovat BIOS. Na starších deskách se mi stávalo, že i po výměně komponent byly v biosu nastaveny takty,casovani,atd... té staré a proto mi pc nenaběhl.
 8. Stává se mi, že i po pár hodinách mám 3 Gb nestránkového souboru v RAM, je to bug na mojí starý desce, který lze řešit přeinstalováním win10 ovladačů za ty originální od MSI. Teď nastává ten poblém... tohle musím dělat skoro po každém updatu. Jde to nějak opravit ? MSI 970a-g46
 9. Infinity97

  PC do 25K

  Taky mě to napadlo, ale když to stavil na intelu, tak jsem nechtěl být AMD boi
 10. Infinity97

  PC do 25K

  Máš tam desku s z370 chipsetem pro coffee lake, takže ten procesor ti to nerozjede ... vzal bych i5-8600K a pokud nechceš taktovat tak i5-8400, ale porozhlédl bych se po jiné desce. z370 pro i5-8400 je přepal. PS: pokud ti stačí výkon toho procesoru co máš v košíku, tak byl přemýšlel nad i3 nové generace.
 11. So sorry mates, nemám takové kontakty, aby jsem v laborce prováděl předprodejní experimenty.
 12. Vem tuhle desku https://www.czc.cz/asus-tuf-x470-plus-gaming-amd-x470/234281/produkt , je to high-end nové generace + dostaneš vodníka zdarma
 13. Infinity97

  Využitie RAM

  Sorry , nějak jsem nepostřehl, že máte integrovanou grafiku, takže tohle chování systému je naprosto normální. To co jsem se snažil poradit funguje, pokud si systém vyžádá enormní množství paměti jako "Hardware reserved". Pokud vám stačí méně než 512gb sdílené paměti, tak to se taky dá nastavit, ale pokaždé vám to "sežere kousek z ramky "
 14. Infinity97

  Využitie RAM

  Zkuste se kouknout do biosu, jestli tam je memory remap. Pravděpodobně to bude v Advanced->Chipset->Memory remap, zkuste to dát na enable.
 15. Infinity97

  PC Do 26 000,- Na Streamy ?

  Menší progress tam je
 16. Infinity97

  PC Do 26 000,- Na Streamy ?

  Ryzen 2000 by měl být oficiálně v prodeji od 19.4. Jinak 1 ram modul pro ryzen neni ideální.
 17. Infinity97

  Využitie RAM

  Co mate za desku ?
 18. MSI B360-A PRO toho nabízí asi nejvíce, ale otázka je, jestli to potřebuješ, proto bych rád znal i zbytek sestavy.
 19. Infinity97

  Dual/Quad channel

  OK, ptal jsem se, protože 8 modulové kitu mají většinou na stejné frekvenci vyšší CL než 4 modulové kity.
 20. Infinity97

  Dual/Quad channel

  EDIT: špatně jsem se vyjádřil... samozřejmě, že pojedou na stejné frekvenci se stejnou latencí, měl jsem na mysli jestli pojedou na hodnotách udávaných výrobcem, i když jich bude 8 a né 4.
 21. Ahoj mám takový technický dotaz . Momentálně mám v pc tyto RAMky: https://www.gskill.com/en/product/f4-3600c16q-32gtzr na x299 chipsetu. I když jsem tomu dříve nevěřil, tak 32GB je pro mě málo. Podle výrobce podporují (Multi-Channel Kit : Dual/Quad Channel Kit)... znamená to, že když si přikoupím dalších 32GB (4*8gb) a zapojím je, pojedou na stejné frekvenci a latenci v quad channelu ?
 22. Infinity97

  OS

  Beru zpět, teď je to už jinak. Dříve to fungovalo tak, že si nainstalovat win10 bez produktového klíče a jestli tvůj pc měl digitální podpis z win7/8.1 edice, tak se sám aktivoval. Dnes to bude pravděpodobně chtít product key po instalaci, pokud jsi neměl někdy dříve win10 na tomhle pc.
 23. Infinity97

  OS

  Myslím, že klíč to bude chtít při vytváření instalačního flash disku, ne při instalaci.
 24. Infinity97

  PC sa vypína automaticky

  Koukni do biosu jaké napětí ti jde do jednotlivých větví 12v, 5v, 3.3v, pokud tam máš příliš velkou odchylku, tak se zdroj může vypínat. Pokud si věříš tak bych vyndal zdroj s diskem, zapojil to samostatně a počkal jestli se to vypne. Taky bych zkontroloval, jestli to opravdu není přehříváním, respektive jestli všechny důležité fany fungují jak mají. PS: za neočekávané vypnutí (připomínající náhlé odpojení pc od elektriky) může v 99% (Zdroj/teploty/deska).
×
×
 • Create New...