Jump to content

Infinity97

Člen
 • Počet Příspěvků

  38
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

3 Neutrální

Poslední Návštěvníci

Seznam posledních návštěvníků je vypnutý a nebude se zobrazovat ostatním uživatelům.

 1. Infinity97

  Nízke využitie GPU

  To CPU lehce brzdí vaši grafiku, ale podle testů co jsem viděl, jela nejhůř kolem 70%. Nejede vám cpu pořád na 100% (nezatěžuje ho něco jiného než hra) ? Jinak co máte za ovladače?
 2. Infinity97

  Nízke využitie GPU

  Asi by to chtělo ještě znát teplotu komponent a jaký máš CPU, nejlépe celou sestavu ?
 3. Infinity97

  IPV6

  Dobrý den, mám ipv6(verejna, a ipv4 neverejna/ dslite) od UPC, ale chtěl bych se připojovat vzdáleně do mé domácí sítě, bohužel můj mobilní operátor má ipv4 a provider z místa kde se chci připojit také. Slyšel jsem o tom, že se dá z ipv4 vytvořit tunel do ipv6 sítí. Jde to i naopak, tak abych mohl využívat výhod veřejné ipv4 adresy. Existuje taková služba vůbec ? ps.: Moc tomu nerozumím, tak mějte prosím pochopení. Děkuji.
 4. Dobrej, potřebuji trochu poradit : Tak trochu jsem čaroval s laptopem a drcnul jsem s ním. Od té chvíle mi disk jede 0.5MB/s read a 3MB/s write. Jde s tím něco dělat, nebo alespoň ty data přesunout rychleji? Díky
 5. Infinity97

  Aké GPU budú v roku 2030?

  Kvantové pc ... Dneska má tato technologie neduhy i v teorii, nemyslim si, že tu bude tak rychle. Spíše to vidím na optické čipy s kterými se experimentuje již dnes.
 6. Infinity97

  Ram BUG

  Měl by to být síťový driver, na té stránce bylo přesně proč se to děje, bohužel ji nemohu už najít. Jinak vypnout windows update by mi ušetřilo dost nervů, ale je to dobrý nápad ...
 7. Zkontroloval bych jestli je vše správně zapojeno a pak zkusil resetovat BIOS. Na starších deskách se mi stávalo, že i po výměně komponent byly v biosu nastaveny takty,casovani,atd... té staré a proto mi pc nenaběhl.
 8. Stává se mi, že i po pár hodinách mám 3 Gb nestránkového souboru v RAM, je to bug na mojí starý desce, který lze řešit přeinstalováním win10 ovladačů za ty originální od MSI. Teď nastává ten poblém... tohle musím dělat skoro po každém updatu. Jde to nějak opravit ? MSI 970a-g46
 9. Infinity97

  PC do 25K

  Taky mě to napadlo, ale když to stavil na intelu, tak jsem nechtěl být AMD boi
 10. Infinity97

  PC do 25K

  Máš tam desku s z370 chipsetem pro coffee lake, takže ten procesor ti to nerozjede ... vzal bych i5-8600K a pokud nechceš taktovat tak i5-8400, ale porozhlédl bych se po jiné desce. z370 pro i5-8400 je přepal. PS: pokud ti stačí výkon toho procesoru co máš v košíku, tak byl přemýšlel nad i3 nové generace.
 11. So sorry mates, nemám takové kontakty, aby jsem v laborce prováděl předprodejní experimenty.
 12. Vem tuhle desku https://www.czc.cz/asus-tuf-x470-plus-gaming-amd-x470/234281/produkt , je to high-end nové generace + dostaneš vodníka zdarma
 13. Infinity97

  Využitie RAM

  Sorry , nějak jsem nepostřehl, že máte integrovanou grafiku, takže tohle chování systému je naprosto normální. To co jsem se snažil poradit funguje, pokud si systém vyžádá enormní množství paměti jako "Hardware reserved". Pokud vám stačí méně než 512gb sdílené paměti, tak to se taky dá nastavit, ale pokaždé vám to "sežere kousek z ramky "
 14. Infinity97

  Využitie RAM

  Zkuste se kouknout do biosu, jestli tam je memory remap. Pravděpodobně to bude v Advanced->Chipset->Memory remap, zkuste to dát na enable.
×
×
 • Create New...