Jump to content

Dumpster Show

Člen
 • Počet Příspěvků

  7
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

0 Neutrální

Poslední Návštěvníci

Seznam posledních návštěvníků je vypnutý a nebude se zobrazovat ostatním uživatelům.

 1. Dumpster Show

  Volání o pomoc - SSD windows instalace

  Je to teda nějaký problém? Zkoušel jsem SSD zapojit do PC s podobně starou deskou, a tam to ani nedetekovalo připojení disku. Je to tím SSDčkem nebo je chyba v mé desce a budu muset koupit B550 s pětkovým ryzenem? popravdě, už by asi bylo na case
 2. Dumpster Show

  Volání o pomoc - SSD windows instalace

  Okay, to co jsem psal o UEFI je sračka.
 3. Dumpster Show

  Volání o pomoc - SSD windows instalace

  Teď tu čtu, že u starších desek, což je můj konkrétní případ (asus B85, 1150 LGA) musím bootovat v UEFI, flashku s instalačkou mi to v UEFI dovolí nabootovat avšak disk ne. Nemůže být tohle zdroj problému? Pokud jo, jak nastavím UEFI rozhraní u SSD? Ještě jednou díky, Matěj.
 4. Dumpster Show

  Volání o pomoc - SSD windows instalace

  Jak nastavím aby to bootovalo Windows boot manager? Zkoušel jsem trochu pogooglit ale nic mi to nevyhodilo.
 5. Zadrec, píšu tady s prosbou. Pořídil jsem si 2,5" SATA SSD, konkrétně ADATA SU650. V mém počítači se již nachází 1TB HDD disk. Chtěl jsem nainstalovat windows na SSD, tak jsem stáhl windows creation tool, a následně vygeneroval instalačku na USB flashku. Všechno šlo hladce. Flashku jsem připojil, nabootoval, a klasicky nainstaloval windows na SSD. Při tomhle celém procesu byl 1TB HDD odpojenej. Instalačka začala stahovat klasicky aktualizace atd, a napsalo mi to, že po restartu se systém zase spustí a dokončí instalaci. No, nic se nespustilo. Nejdříve se počítač snažil nab
 6. Rekreačně se věnuji střihu a editaci videí v premiere pro popř. sony vegas, tak proto ta CUDA jádra, ale primárně mi jde o hraní. Jinak díky za tip.
 7. Tákže, po dlouhatánské době jsem se rozhodl pro upgrade grafické karty z mé nýnější 1050 ti na již zmíněné RX 5500XT OC 4G, nebo GTX 1650 super ventus 4G. Jelikož obě karty jsou v téměř stejné cenové sekci, tak nevím jak se rozhodnout. Vidím, že u některých her má AMD i o 20fps průměrně více, a to je docela rozdíl, avšak absence CUDA jader u AMD je docela vroubek, a v tomto má na vrch Nvidia. Nějaké vaše rady/zkušenosti s těmito kartami (popř. doporučení) bych velmi uvítal.
×
×
 • Create New...