Jump to content

C21H23NO5

Člen
 • Počet Příspěvků

  16
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

1 Neutrální

Poslední Návštěvníci

Seznam posledních návštěvníků je vypnutý a nebude se zobrazovat ostatním uživatelům.

 1. C21H23NO5

  Chlazení

  Tak ale zase do budoucna by se to možná vyplatilo, kdybych upgradoval CPU a měl bych high end, nemusel bych kupovat chlazení.
 2. Zdravím, mohl bych se zeptat jaké chlazení by bylo dobré na Ryzen 5 2600? Napadl mě Be quiet Dark rock pro 4, ale zase jestli ten chladící výkon za ty peníze neni u tohohle CPU trochu zbytečný, u vodníka obzvlášť. Děkuji.
 3. C21H23NO5

  nvidia in game overlay

  Jdi do nastavení - aktualizace a zabezpečení a v liště windows update klikni na tlačítko zkontrolovat aktualizace popř. stáhnout
 4. C21H23NO5

  nvidia in game overlay

  Windows máš nejnovější?
 5. C21H23NO5

  nvidia in game overlay

  Myslíš překrytí ve hře? Můžeš si to zapnout v nastavení (kolečko vpravo nahoře) a v záložce obecné bys měl mít možnost tuto funkci zapnout.
 6. C21H23NO5

  Voda o teplotě -5 v kapalném stavu

  *Crying in laws of physics right now.*
 7. Tak by mě zajímalo, jestli kapalina vystavená jinému tlaku by mohla vydržet v kapalném stavu i při teplotě -5 stupňů Celsia a jak by to vypadalo u chlazení počítače v praxi, pokud bychom měli nějaké zařízení měnící tlak a mrazák na chlazení vody v počítači. Taky by mě zajímalo, jestli je možný až moc ochladit komponenty, že nebudou správně fungovat.
 8. C21H23NO5

  Herní PC za 28K

  Nekupuj předem sestavenej počítač. Nevíš co ti tam vůbec daj za komponenty, je tam docela velkej poplatek za sestavení a prostě se nevyplácí, protože většinou za stejnou cenu koupíš lepší komponenty s lepším výkonem. Ohledně tvý ceny, chceš počítač + myš + klávesnici + monitor nebo v ceně počítáš jenom počítač?
 9. C21H23NO5

  Kompatibilita RAM

  Ujisti se, jestli jsi správně nasadil ramky do slotů. Jestli chápu dobře, tak ti počítač na původních ramkách fungoval a chceš tam dát lepší. Zkus resetovat bios manuálně na desce až budeš mít vyplý počítač samozřejmě (teda doufám, jestli tahleta už docela starší deska bude mít CLR CMOS nebo něco podobného..).
 10. C21H23NO5

  Je vadna doska?

  Jakým způsobem jsi kontroloval chod zdroje? Ona se mi stala jedna vtipná věc, že asi z nějaký blbý náhody jsem musel vyměnit zdroj na 2x a to jsem si myslel, že funguje.
 11. C21H23NO5

  Prosím o pomoc

  Vem to do servisu, jestli to máš ještě v záruce. Pokud by jim to nešlo opravit, tak ti asi vymění ramky a možná i základovku. Je možný, že nemusí být rozbitý ramky, ale celá základovka.
 12. C21H23NO5

  Vaše rychlost internetu (hlasování)

  Jen kdyby nebyly v Praze ty drahý internety!
 13. C21H23NO5

  RGB větráky do case NZXT H510

  No já mam pocit, že kdybys je napojil na MB přes normální 4-pin, tak ti to nejspíš nebude svítit, ale fungovat by to mělo. Nejsem si úplně jistej. Zkus je normálně zapojit do 4-pinu pokud to půjde a kdyžtak napiš, co se stalo.
×
×
 • Create New...