Jump to content

VARY

Člen
 • Počet Příspěvků

  15
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

0 Neutrální

Poslední Návštěvníci

zobrazení profilu
 1. Ahoj, kamarád by potřeboval sestavit herní pc do 15k (lolko, fortnite, csko a gta 5) Prý by na tom plánoval i stříhat ale hlavně aby to uneslo tyhle hry. Za každé návrhy bude velice rád. Opakuji budget 15k.
 2. VARY

  Herní/Edit pc 14k cca

  Dobře, díky.
 3. VARY

  Herní/Edit pc 14k cca

  Dobře díky, do budoucna teda upgraduju ram a dokoupím SSD. Ještě otázka, rozjela by tahle sestava i vetšinu her na 60fps? (fhd, max nebo aspoň medium detaily)
 4. VARY

  Herní/Edit pc 14k cca

  Vyměnil jsem ramky a nyní to vypadá takhle, mám teď budget 16k, myslíte, že bych to s hdd chvíli prežil? SSD bych do budoucna dokoupil a potom na něj přesunul system a důležité věci.
 5. VARY

  Herní/Edit pc 14k cca

  Odpoví mi někdo prosím?
 6. Zdravím, zajímal by mě váš názor na tuto sestavu, pc by měl sloužit ke hraní her a editaci videí (vegas, ae FHD 60fps) Do budoucna dokoupim 8gb kit abych měl 16gb ram, je něco co by jste na téhle sestavě změnili nebo je v pořádku? Předem děkuji za odpovedi.
 7. Zdravím, jelikož nejspíš půjdu na intr, tak bych potřeboval nějaký notebook na hraní a stříhaní FHD 60fps videí do 20k. Byl bych rád kdyby jste mi nějaký doporučili, vůbec nevím jaký si vybrat. Předem díky za odpověď.
 8. VARY

  PC sestava 18k

  Dobře, díky.
 9. Zdravím, zajímal by mě Váš názor na tuto sestavu, popřípadě zda bych měl nějaký komponent vyměnit za jiný, předem díky za odpověď.
 10. Zdravím, kterou z těchto grafických karet bych si měl vybrat? (hraní her, stříhaní FHD videí) XFX nebo MSI popřípadě kterou kartu by jste mi doporučili do 4k. Předem díky za odpověď.
 11. VARY

  Výběr procesoru

  Dobře, díky.
 12. Zdravím, potřeboval bych poradit s výběrem procesoru. Nevím který z těchto dvou bych si měl vybrat. - ryzen 2600x / 2700 Počítač by měl sloužit ke hraní her a editování FHD videí. Předem děkuji za odpovědi.
 13. Zdravím, poskládal jsem si pc, ale nevím jestli je vše ok, proto mě zajímá Váš názor, popřípadě klidně i nějaký komponent vyměnit. A taky bych byl rád kdyby jste mi doporučili nějaký fajn zdroj, který by tuhle sestavu utáhl. (PC by měl být především na hraní, ale i také na stříhaní videí ve fhd 60fps, např. Vegas, Adobe, atd.) Předem všem děkuji za odpověď. https://www.alza.cz/nakupni-seznamy.htm?sharelist=6F686D6E6E696876629
 14. Zdravím, chtěl bych se zeptat na pár otázek ohledně této stestavy : https://www.czc.cz/233925,192299,200384,270693,165933,271336,259892/kody Takže nejdříve bych se zeptal na to, zda je v této sestavě něco nechybí a zda je vše kompatibilní. Také by mě zajímal váš názor, popřípadě pokud by jste tam něco změnili tak určitě napište, asi nejvíce mě zajímá ten zdroj a základní deska, protože u těchto dvou věci si ještě nejsem pořádně jistý. Předem všem děkuji za normální odpovědi.
×
×
 • Create New...