Jump to content

Gregys

Člen
 • Počet Příspěvků

  3
 • Registrován(a)

 • Naposledy navštívil(a)

Reputace mezi komunitou

0 Neutrální

Poslední Návštěvníci

Seznam posledních návštěvníků je vypnutý a nebude se zobrazovat ostatním uživatelům.

 1. Gregys

  RGB case, ale moje deska nemá RGB konektor

  Zdravím, Skříň SilentumPC sg1x-tg má v balení controller, který se zapojí do konektoru SATA a lze jím ovládat podsvícení ventilátorů.
 2. Gregys

  RGB software (Polychrome sync)

  Zdravím, BIOS mám verzei 2.80, což by měla být aktuální verze a odkaz na fórum pouze radí jak změnit firmware, pokud se software zasekne a nejdou měnit barvy. Zkusil jsem jít krok po kroku a to mělo za následek vymazání barevných profilů a obnovení software do továrního nastavení. RAMky to však stále nedetekuje. I přesto děkuji za odpověď. Software pro ram používám ASUS AURA Sync. Ještě jednou děkuji.
 3. Zdravím, před nedávnou dobou jsem upgradoval PC a součástí upgradu byla i nová základní deska. Novou desku jsem zvolil ASRock B450 Steel Legend a zvolil jí kvůli M2 SSD slotům, RGB Headerům a dobré ceně. Nicméně byl jsem velmi nemile překvapen, když RGB software ASRock Polychrome Sync nedetekoval moje RAMky (ADATA XPG SPECTRIX D60G 2x8GB 3200MHz CL16), i přesto, že by měly být podle specifikací podporovány. Software je prostě nedetekuje. Kvůli tomu jsem nucen používat jiný software výhradně pro RAM, protože jiný RGB software nefunguje na ASRock deskách. Software jsem stáhl 3 verze, z nichž mi fungovala pouze ta aktuální a s již zmíněným omezením. Prosím kohokoliv, kdo by mohl alespoň tušit čím to je způsobené, aby se ozval.
×
×
 • Create New...